یکی از 11 اتباع بریتانیا در دوم تخلیه پرواز از ووهان شده است به بیمارستان منتقل و پس از تبدیل شدن به ناخوشی در هواپیما.

بیمار را آزمایش می شود برای Coronavirus به عنوان دیگر 10 ادامه سفر خود برای پیوستن به 83 دیگران در Arrowe پارک بیمارستان در Wirral با توجه به یک ایمیل از مدیر اجرایی آن, Janelle هلمز.

11 British nationals arrived in the UK from Wuhan late on Sunday
تصویر: 11 اتباع بریتانیا وارد انگلستان از ووهان اواخر روز یکشنبه

همه کسانی که در بازگشت از ووهان در استان هوبئی خواهد بود قرنطینه در محل اقامت کارکنان بلوک در سایت برای 14 روز.

یک ایمیل داخلی از Ms هلمز گفت: ناخوش مسافر “بلافاصله خود جدا شده” و گرفته شده را جداگانه بیمه خدمات درمانی در بیمارستان در هنگام پرواز و فرود در RAF Brize Norton در آکسفوردشایر اواخر روز یکشنبه.

آن را بخوانید: “ما انتظار داریم که نتایج آزمون در روزهای آینده و حفظ خواهد کرد شما به روز شده است.

“هیچ یک از دیگر 10 بيمار نشان داده اند هیچ نشانه ای اما به عنوان یک اقدام احتیاطی 10 مهمان های جدید اختصاص داده شد اتاق در یک منطقه جداگانه از مرکز جدا شده از کسانی که در حال حاضر در اینجا.

“همانطور که قبلا گفت: ستاد حمایت از کسانی که در محل اقامت بلوک زیر دقیق راهنمایی بالینی و پروتکل های به اطمینان حاصل شود همه سالم باقی می ماند.”

بیشتر از Coronavirus

سفارت بریتانیا در پکن توییتی است به می گویند که آخرین پرواز از چین به انگلستان برای اتباع خود را به ترک این هفته است.

Eleven people who did not make it onto the first evacuation flight from China arrived back in the UK on Sunday
تصویر: یازده نفر که نمی توان آن را بر روی تخلیه اولین پرواز از چین وارد در انگلستان در روز یکشنبه

آخرین گروه وارد در انگلستان ساخته شده است تا از هفت اتباع بریتانیا و چهار نفر از اعضای خانواده ملحق خواهد شد 83 نفر در حال حاضر تحت نظارت پس از آنها در پرواز بازگشت از ووهان در روز جمعه.

Kharn لامبرت یک معلم است که با این نسخهها کار در ووهان است که در میان گروه اول برای وارد در Wirral و گفته است که اخبار آسمان که آن را “بسیار عجیب” بودن در انزوا.

Kharn Lambert is among dozens of Britons being quarantined at the Arrowe Park Hospital in Wirral
تصویر: Kharn لمبرت است که در انزوا در Arrowe پارک بیمارستان در Wirral

او گفت: “این بسیار عجیب و غریب بودن اما بودن در خانه و نیز به نوعی قفل شده است و در تقریبا مثل این است که در ووهان واقعا, که در آن ما می توانید در داخل پارامترهای خاصی و بیشتر پس از آن یک بیت از یک احساس عجیب و غریب واقعا….”

او همچنین نشان داد او تا به حال دیده نشده گروه دوم که وارد تسهیلات شب گذشته بود که “هنوز مطمئن شوید که چه پروتکل است که در تماس با آنها”.

“من معتقدم آنها قرار داده شده است به یک منطقه جداگانه در ساختمان, اما ما تا به حال هیچ اطلاعاتی در آن نشده است. من کاملا مطمئنم که ما دریافت خواهید کرد که اطلاعات امروز” او ادامه داد.

Kharn Lambert is among dozens of people being kept in isolation in Wirral
تصویر: Kharn لمبرت است که در میان ده ها تن از مردم که در انزوا نگه داشته در Wirral

او همچنین نشان داد که کارکنان در بیمارستان گفته شده بود به پوشیدن ماسک و دستکش هنگامی که در جمعی از مناطق.

“آنها باید دفتر خود را که در آن ما مجاز است و پس از آن اجازه می دهد تا آنها را به تجهیزات خود و تنفس به طور معمول,” او گفت:.

Kharn Lambert is being isolated for 14 days
تصویر: Kharn لمبرت است که جدا برای 14 روز

آقای لمبرت نیز گفت: او احتمالا بازگشت به ووهان اگر و هنگامی که او می گفت: “من باید یک کار بیش از وجود دارد, بنابراین آن را آسان به فقط و ترک این کار است.

“اما بدیهی است که من به دنبال مشاوره از دولت ما و مشاوره از دولت چین را به دنبال وضعیت نزدیک به زمانی که و چه زمانی من را.”

Kharn Lambert revealed what the facilities are like where he is being isolated
تصویر: Kharn لمبرت نشان داد چه امکانات مانند که در آن او در حال جدا

وزیر بهداشت مت Hancock اعلام کرده است که 20m پوند از دولت بریتانیا سرمایه گذاری استفاده خواهد شد به منظور توسعه یک واکسن برای مبارزه با این ویروس مرگبار است.

سرمایه گذاری را به ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI) جهانی است که با هدف پیگیری سریع یک coronavirus واکسن ظرف شش تا هشت ماه.

CEPI اجرایی Dr Richard Hatchett گفت: “این بسیار بلند پروازانه timeline – در واقع این امر می تواند بی سابقه ای در زمینه واکسن توسعه است.

“این مهم است که به یاد داشته باشید که حتی اگر ما موفق هستند و می تواند وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد – وجود خواهد داشت بیشتر به چالش می کشد به حرکت قبل از ما می توانیم واکسن به طور گسترده تر در دسترس است.”

Kharn Lambert plays pool inside the coronavirus quarantine in Merseyside
زندگی در داخل انگلستان coronavirus قرنطینه

می آید پس از بریتانیا گسترده کمپین راه اندازی شد ارائه مشاوره در مورد چگونه برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار زیر بریتانیا برای اولین بار دو موارد تایید شده.

این جفت ارز که بیمار در حالی که اقامت در یک هتل در نیویورک – اعضای خانواده و یکی از آنها این است که یک دانشجو در دانشگاه نیویورک.

این دو نفر در حال درمان در یک بیمارستان تخصصی واحد در نیوکاسل و مقامات بهداشتی ضروری و تلاش برای ردیابی هر کسی که در تماس با آنها.

این دانشگاه را تایید کرده است تحت تاثیر دانشجویی حضور نداشت اخیر مراسم فارغ التحصیلی یا دانشجو-سازماندهی جشن سال نو چینی در شهر.

گزارش می دهد که یک سوم فرد در بریتانیا شد که برای درمان coronavirus در Walsall شد یک هشدار اشتباه است, اخبار آسمان می داند.

A person walks down the steps of an aircraft repatriating British nationals to the UK from the coronavirus-hit city of Wuhan in China
تصویر: انگلیسی اتباع بودند پرواز از چین و بازگشت به انگلستان در مالت هواپیما مرتب توسط فرانسه

بیش از 240 تماس ساخته شده اند به یک خط تلفن اختصاص داده شده توسط دانشگاه نیویورک پس از دانشجو تایید شد به عنوان ویروس.

از 266 آزمون تا کنون انجام شده در انگلستان دو مثبت بوده است.

11 بریتانیا به شهروندان وارد شده را از چین در روز یکشنبه در هیئت مدیره یک هواپیما مالت مرتب توسط فرانسه. اخبار آسمان می داند این گروه از انگلیسی ها شامل کودکان است.

وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: آسمان Sophy ریج گفت: “آنها را به Arrowe پارک تسهیلات و حمایت ها و پشتیبانی در طول دوره 14 روزه خواهد بود در محل قرار داده.

“بنابراین آنها برخورد خواهد شد بسیار خوب و البته دلیل ما نیاز به انجام است که از یک طرف ما می خواهید برای دریافت انگلستان اتباع که می خواهید به ترک چین از سوی دیگر ما نیاز به مطمئن شوید که ما کنترل و جلوگیری از گسترش coronavirus به دلیل پیامدهای آن که می توانست.”

ایوان Griffiths, یک, انگلیسی, مدرس است که در میان 83 نفر در حال حاضر در این مرکز سخن گفت به اخبار آسمان را از اتاق خود در قرنطینه گفت: آنها در حال درمان هست اما مطمئن نیستید که آیا خود را در انزوا خواهد بود توسعه یافته به دلیل ورود گروه جدیدی از انگلیسی ها.

او گفت: “این یک کمی عجیب و غریب به خانه و خانه نیست.

“من احساس واقعا ممنون موفق شده اند به در که تخلیه پرواز روز دیگر. ما تا به حال شگفت آور استقبال گرم از همه کارکنان اینجا در Arrowe پارک و واقعا نمی توانستم خواسته اند برای اطلاعات بیشتر.

“ما در حال و پس از نگاه و من فکر می کنم این موضوع در حال حاضر فقط صبور بودن و در انتظار روز به روز تیک تاک هر روز خاموش است.”

بهداشت عمومی انگلستان نیز نقل مکان کرد و به اطمینان در مورد اینکه چرا رانندگان از مربیان استفاده می شود به حمل و نقل کسانی که در قرنطینه به انزوا تسهیلات نمی شد و نیاز به پوشیدن لباس محافظ بر خلاف پزشکان در هیئت مدیره.

نامه ای به سر مربی شرکت دیده می شود توسط Sky News گفت: هیچ یک از مسافران تا به حال نمایش داده شده علائم عفونت در هنگام ورود و تیم پزشکی در حال پوشیده به لباس به عنوان یک احتیاط باید از آنها نیاز به درمان هر کسی در حمل و نقل.

Sky's Tom Cheshire explains what you need to know about the coronovirus
Coronavirus: آنچه شما باید بدانید

رانندگان نیز شده بود جدا از قرنطینه مسافران و آخرین بودند به هیئت مدیره خودرو.

PHE حادثه مدیر سوزان هاپکینز نوشت: “رانندگان مطرح نیست یک خطر برای سلامت عمومی به عنوان یک نتیجه از این رانندگی مسافران به محل اقامت خود را و باید در مورد زندگی روزانه خود را به عنوان طبیعی است.”

او همچنین گفت که “مردم باید بدون نگرانی در مورد استفاده از این وسایل نقلیه”.

در ضمن یک مرد در فیلیپین تبدیل شده است و اولین فرد خارج از چین به مرگ از وقوع.

شیوع این بیماری تاکنون جان 361 نفر در چین در حالی که تعداد موارد تایید شده از عفونت در حال حاضر در صدر 17,205.

گسترش سریع این ویروس در دو ماه درخواست سازمان جهانی بهداشت برای اعلام این یک اورژانس جهانی در ماه گذشته.

آن را به نام دولت به آماده شدن برای “داخلی شیوع کنترل”.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

حدود 150 مورد گزارش شده در سراسر حداقل 25 کشور دیگر از جمله آمریکا و روسیه و فرانسه و استرالیا و امارات متحده عربی.

با وجود این که اصرار محدودیت های مسافرتی مورد نیاز نیست آمریکا و استرالیا در میان تعدادی از کشورها به ممنوعیت ورود به خارجی بین المللی که اخیرا در چین است.

تعداد فزاینده ای از خطوط هوایی بین المللی نیز به حالت تعلیق تمام یا برخی از پروازها به مقصد چین است.

تلاش برای مهار این ویروس را تهدید می کند به سرعت رشد دومین اقتصاد بزرگ جهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de