زن انگلیسی در ویروس-آمار Tenerife, هتل آزمایش مثبت برای coronavirus

یک زن انگلیسی بود که اقامت در هتل تنریف آمار coronavirus تشخیص داده شده است با COVID-19.

مقامات بهداشت تایید کرده اند که او تا به حال وارد H10 Costa Adeje کاخ در 23 فوریه بود و بخشی از اولیه گروه 10 ایتالیایی که اولین مورد شناسایی شد.

اخبار آسمان می داند که این زن انگلیسی جدا نیست داخل هتل زیرا او هرگز نشان داد علائم و تست مثبت آمد و به عنوان یک نتیجه از آزمایش به طور منظم.

The exact number of Britons in the hotel is unknown but it is understood that around 160 are stuck there.
یک پیاده روی را از طریق Tenerife هتل در مستند

مقامات در حال حاضر در تلاش برای پیگیری کردن هر کسی که ممکن است به تماس نزدیک با او.

وزارت امور خارجه بریتانیا گفت: “ما در حال حمایت از یک زن انگلیسی است که مراجعه کننده به بیمارستان در تنریف.

“کارکنان ما در تماس نزدیک با خانواده و اسپانیایی کادر پزشکی به درمان او.”

Tourists with masks in the pool of H10 Costa Adeje Palace, which is on lockdown after cases of coronavirus have been detected there in Adeje, on the Spanish island of Tenerife, Spain, February 26, 2020. REUTERS/Borja Suarez
تصویر: گردشگران با ماسک در استخر H10 Costa Adeje کاخ
Tourists with masks are seen near the pool of H10 Costa Adeje Palace, which is on lockdown after cases of coronavirus have been detected there in Adeje, on the Spanish island of Tenerife, Spain, February 26, 2020. REUTERS/Borja Suarez
تصویر: مردم سعی کرده اند برای لذت بردن از آب و هوا با وجود مستند

هفت نفر در حال حاضر تشخیص داده شده است با COVID-19 در تنریف.

بیشتر از جهان

برخی از گردشگران که به ماندن در قرنطینه هتل به ترک اجازه داده شد در روز دوشنبه پس از تست منفی شد و با توجه به پرواز بازگشت به انگلستان است.

آن را پس از شرکت هواپیمایی Jet2 گفت: آن را نمی خواهد پرواز هر یک از مشتریان که تا به حال در هتل ماند بازگشت به انگلستان تا زمانی که آزمایشات تایید کرد که آنها از coronavirus.

سفر شرکت Tui گفت: از آن پرواز کرده بود 17 از مشتریان خود را از هتل در روز دوشنبه – برخی در یک پرواز به نیوکاسل و دیگران از رفتن به نیوکاسل.

یکی دیگر از 19 توی مشتریان با توجه به پرواز بازگشت به انگلستان در روز سه شنبه.

وجود دارد در حال حاضر 51 موارد تایید شده در انگلستان.

Coronavirus: How worried should we be?
Coronavirus: چگونه نگران ما باشد ؟

در دیگر تحولات در سراسر جهان:

  • سازمان بهداشت جهانی (WHO) مدیر کل Tedros Adhanom می گوید حدود 3.4 درصد از موارد گزارش شده اند که به مراتب کمتر از آنفولانزای فصلی.
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او در حال همکاری با کنگره آمریکا برای تحویل یک $8.5 میلیارد دلار بودجه اضطراری لایحه برای مقابله با کروناویروس در کشور است.
  • نگرانی وجود دارد که ویروس ممکن است اخلال در رای گیری امروز سه شنبه آمریکا در انتخابات مقدماتی با این احتمال که کسی می تواند گسترش اطلاعات نادرست در مورد این بیماری برای حفظ رای دهندگان دور
  • اسپانیا وزیر بهداشت اعلام کرده است که والنسیا در لیگ قهرمانان اروپا برخورد با سمت آتلانتا خواهد بود پشت درهای بسته برگزار شد.
  • صندوق بین المللی پول و بانک جهانی برگزار خواهد شد وجود دارد بهار جلسات آنلاین و نه در فرد به دلیل coronavirus.
Tourists wear protective masks in Venice after the city's carnival was cancelled due to COVID-19
تصویر: گردشگران پوشیدن ماسک محافظ در ونیز

ایتالیا

تعداد موارد تایید شده در ایتالیا افزایش یافت و از 2,036 فتح کرد گرفته شد به 2,052 در روز سه شنبه و مرگ و میر بالا رفت و به 79.

آن باقی مانده است به راحتی در بزرگترین شیوع بیماری در اروپا و بریتانیا خارجی دفتر مشاوره در برابر همه اما ضروری سفر به شدت تحت تاثیر قرار مناطق شمالی.

شهرهای متعددی در سراسر لومباردی و ونتو مناطق باقی می ماند در مستند اما مقامات می گویند این می تواند یکی دیگر از دو هفته قبل از آن شناخته شده است که آیا این کمک کرده است به توقف گسترش این بیماری است.

ملی این کشور موسسه بهداشت نیز گفت: با توجه به راه اندازی یک جدید قرنطینه “منطقه قرمز” در نزدیکی شمال شهر برگامو به دلیل بالا بودن تعداد موارد مثبت وجود دارد.

Tourists wearing a protective respiratory mask tour outside the Colosseo monument (Colisee, Coliseum) in downtown Rome on February 28, 2020 amid fear of Covid-19 epidemic. - Since February 23, more than 50,000 people have been confined to 10 towns in Lombardy and one in Veneto -- a drastic measure taken to halt the spread of the new coronavirus, which has infected some 400 people in Italy, mostly in the north. (Photo by Andreas SOLARO / AFP) (Photo by ANDREAS SOLARO/AFP via Getty Images)
تصویر: گردشگران در خارج از رم سالن بزرگ

ایتالیایی ها گزارش شده است گفت: برای ایستادن حداقل یک متر دور از هر یک از دیگر زمانی که در فضاهای عمومی بر اساس یک مطالعه تا چه حد بزاق قطرات سفر زمانی که مردم صحبت می کنند.

روزنامه ایتالیایی Il Messaggero گزارش داد که پاپ فرانسیس که تا به حال لغو یک لنت عقب نشینی برای اولین بار در خود پاپی با توجه به سرد آزمایش منفی بیماری – اما واتیکان حاضر به اظهار نظر در مورد گزارش.

پاپ فرانسیس 83 بود بخشی از ریه خارج می شود به علت بیماری چند دهه پیش و همچنین لغو بسیاری از مخاطبان هفته گذشته است.

Italy has suffered Europe's worst coronavirus outbreak so far
تصویر: ایتالیا دچار اروپا بدترین شیوع کروناویروس تا کنون

ایران

که کارشناسان به سرانجام رسید برای کمک به بهداشت محلی کارگران و مقامات ایرانی می گویند که آنها برنامه ریزی برای بسیج 300,000 سربازان و داوطلبان برای مقابله با ویروس است.

دکتر مایکل رایان, که, مدیر اجرایی, برای سلامت خود و شرایط اضطراری برنامه گفت: ایران پزشکان و پرستاران بودند فاقد منابع از ماسک و هواکش.

فرانسه و آلمان و انگلستان نیز وعده داده شده تست لوازم, محافظ بدن و لباس و دستکش و همچنین ارائه بودجه برای کمک به.

Iranian people wear protective masks to prevent contracting coronavirus, as they walk in the street in Tehran, Iran February 25, 2020
تصویر: مردم ایران پوشیدن ماسک محافظ برای جلوگیری از انقباض coronavirus آنها به عنوان راه رفتن در خیابان در تهران

ایران رئیس دادگستری و ابراهیم Raisi گفت: برخی از مردم انباشت تجهیزات پزشکی برای سود اصرار دادستان برای نشان دادن “no mercy برای hoarders” بودند که “بازی با زندگی مردم”.

معاون وزیر بهداشت علیرضا Raisi گفت: 77 نفر کشته شده اند از بیش از 2.300 تایید موارد این بیماری است.

با توجه به سیاستمدار ایران عبدالرضا Mesri, 23 نفر از اعضای پارلمان این کشور آلوده شده اند.

Authorities in Iran have been sanitising landmarks in Iran.
تصویر: مقامات ایران شده اند sanitising نشانه در ایران

کره جنوبی

یکی دیگر از 600 نفر از coronavirus تایید شد در کره جنوبی در روز سه شنبه.

سئول گفت: بیشتر بیمارستان تخت و ماسک صورت در سفارش به تعداد موارد افزایش به 5,186 با 34 مرگ و میر.

Ambulances wait to transport infected patients from Daegu, South Korea
تصویر: آمبولانس منتظر برای حمل و نقل بیماران آلوده از دائگو کره جنوبی

دولت کره جنوبی ماه Jae-در گفت: “کل کشور وارد جنگ در برابر بیماری های عفونی به عنوان بحران در Daegu و Gyeongbuk استان رسیده است بالاترین نقطه است.”

او همچنین عذر خواهی کرد برای کمبود ماسک صورت گفت: “من بسیار متاسفم برای این مردم که ما قادر به تامین ماسک های سریع و به اندازه کافی و باعث ناراحتی است.”

کره جنوبی یکی از آسیا بزرگترین اقتصادهای دارای بالاترین تعداد COVID-19 موارد خارج از چین که در آن ویروس نشات گرفته است.

South Korea has the most cases of the virus after China
تصویر: کره جنوبی دارای بیشترین موارد ویروس پس از چین

ژاپن

وجود دارد باقی می ماند نگرانی در مورد اینکه آیا به بازی های المپیک توکیو قادر خواهد بود به جلو بروید در این تابستان.

دیگر رویدادهای ورزشی در ژاپن در حال حاضر تحت تاثیر قرار شده است از جمله J-لیگ مسابقات فوتبال که به تعویق افتاد و معتبر بهار گرند سومو مسابقات که پشت درهای بسته برگزار شد برای اولین بار.

مدارس در سراسر کشور بسته شده اند تا آوریل و محبوب توریستی و جاذبه های گردشگری مانند توکیو دیزنی لند و استودیو یونیورسال ژاپن نیز درهای خود را بسته و برای چند هفته آینده.

اما کمیته بین المللی المپیک (IOC) با اعتماد به نفس باقی می ماند که در این تابستان منظره را هنوز هم اتفاق می افتد و ترغیب ورزشکاران به آماده شدن “کامل”بخار.

بازی های المپیک هستند و با توجه به محل بین 24 جولای و 9 اوت.

There are concerns the 2020 Olympics could be cancelled
تصویر: وجود دارد مربوط به بازی های المپیک 2020 می تواند لغو شود

شیوع ویروس: اورژانس جهانی – پخش ویژه, آسمان, اخبار, برنامه coronavirus در 6pm روزهای هفته تا کی.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>