دانش آموز انگلیسی که عضو دولت اسلامی در سوریه کشته زندان

یک دانش آموز انگلیسی که برای سفر به سوریه و پیوستن به دولت اسلامی (داعش) گروه کشته شده در زندان جایی که او برگزار می شد.

اخبار آسمان می داند که Ishak Mostefaoui, 27 کشته شد در طول یک اختلال در al سينا كه انسان در زندان در شمال شرقی سوریه در شهر حسکه در دو هفته گذشته.

Mostefaoui از Leyton شرق لندن بود در مصاحبه با اسکای نیوز در ماه نوامبر سال گذشته شده برگزار شد و در زندان از ماه مارس 2019.

Ishak Mostefaoui was interviewed by Sky News in November last year having been held in the prison since March 2019.
نوامبر: “من در دولت اسلامی’

او بازداشت شده بود با 5,000 مردان دیگر بسیاری از آنها اتباع خارجی پس از آخرین سنگر در شهر Bagouz کاهش یافت و در ماه مارس 2019.

در این مصاحبه او گفت که اخبار آسمان که او تا به حال شده در سوریه پس از “سال 2013 یا 2014”.

او یکی از تعدادی از دانش آموزان از دانشگاه وست مینستر که سفر کرده بود به دولت اسلامی خلافت خود خوانده.

دولت بریتانیا تا به حال آن را درک ساده او را از خود انگلیسی, ملیت چرا که او نیز یک ملی الجزایر است.

بیشتر از دولت اسلامی

خانواده اش که زندگی در Leyton نقل مکان کرد به انگلستان از الجزایر هنگامی که او پنج ساله بود.

در خط با بسیاری دیگر از کشورهای غربی دولت بریتانیا حاضر به بازگرداندن بزرگسالان زندانیان با این استدلال که آنها باید محاکمه در سوریه است.

Al hol
کثیف و نا امنی در اردوگاه دارای 70,000 که به تازگی از است ‘خلافت’

با این حال, کرد, مقامات که کنترل شمال شرقی سوریه همواره گفته آنها این قابلیت را به امن زندان است.

در طول چند ماه گذشته شده اند وجود دارد حداقل سه شورش و اقدام به زندان می شکند در زندان است.

در حالی که دقیق شرایط اطراف Mostefaoui مرگ مشخص نیست این قابل درک است که او یا در طی یک شورش و یا به عنوان بخشی از یک فرار تلاش.

افسران پلیس شهری را در مبارزه با تروریسم فرماندهی تا به حال یک فایل در Mostefaoui و درخواست کرده بود برای دسترسی به, آسمان, اخبار, مصاحبه با او.

در ماه نوامبر بالا کردی فرمانده در سوریه گفت: اخبار آسمان که دیگر حمله تروریستی در غرب شهر “انتظار” به عنوان یک نتیجه از غرب انفعال و بی تفاوتی در منطقه و عدم تمایل به مسئولیت خود برای اتباع.

به طور کلی مظلوم کوبانی, فرمانده, سوریه نیروهای دموکراتیک (SDF) گفت: “خطر از تجدید حیات است بسیار بزرگ است. و این یک خطر جدی است. من فکر می کنم بسیاری از مردم وجود دارد که این را نمی دانند, اما این درست است.

“ما بارها و بارها گفته [غربی] ما دو انتخاب برای آنها را به خود زندانیان و قرار دادن آنها در دادگاه اگر آنها می توانید انجام دهید. آنها به افتخار تعهدات خود.

“و یا آنها راه اندازی یک دادگاه بین المللی در اینجا [در سوریه] از آنجا که ما نمی تواند آنها را نگه دارید برای همیشه لطفا برای در اینجا.”

دولت انگلستان است و نه اظهار نظر رسمی گفت: تنها: “پس از سال 2011 امور خارجه و مشترک المنافع توصیه کرده است در برابر همه سفر به سوریه است.

“کسانی که تصمیم به ترک انگلستان و یا حمایت از داعش [دولت اسلامی] به طور بالقوه تهدیدی بسیار جدی برای امنیت ملی خطر است.”

Ishak Mostefaoui بود فقط یکی از هزاران خارجی است که جنگجویان در سوریه را زندان که غرب حاضر به مقابله با

By علامت گذاری به عنوان سنگ, شرق میانه, خبرنگار

او اولین بار اهل بیت من در حال ظهور از یک دریای نارنجی دیگ بخار-مناسب مردان در al سينا كه انسان در زندان است.

Ishak Mostefaoui شده بود beckoned به جلو توسط یکی از نگهبانان زندان. به من گفته شد او به زبان انگلیسی صحبت کرد و خوشحال خواهد بود به صحبت کردن با من. آن را ماه نوامبر سال 2019.

او با نزدیک شدن میله های زندان و خود را معرفی کرد: “Ishak از Leyton در لندن است.”

من تا به حال انتظار نمی رود او واقع می شود ، ما صحبت کرد و برای حدود پنج دقیقه.

باز خود سخن گفتن در شرق لندن لهجه بود و یک درخواست: “آیا من می توانم این نکته را در مورد من صورت نشان داده میشود ؟ شما فقط می توانید تاری آن را اگر شما می توانید؟”

مرگ او قرار داده است تمرکز بر روی یک وضعیت غیرقابل دفاع است که دولت های غربی تلاش کرده اند را نادیده بگیرد.

ترکیه ‘تشویق’ است بازگشت در سوریه

“من به اینجا آمد [به سوریه] در اواخر 2013-2014,” او به من گفت از طریق میله های فولادی.

“شما اعتراف شما پیوست, دولت اسلامی?” از من خواسته.

“من در درون دولت اسلامی; تحت دولت اسلامی است. آره” او پاسخ داد.

“در انتخاب خود را?”

“آره” گفت: با nonplussed تن.

Mostefaoui یکی از حدود 5000 زندانی در یک متزلزل و ناامن زندان در شمال شرقی سوریه در شهر حسکه.

زندان تاسیس کردی مقامات که کنترل این بخش از سوریه است.

پس از نبرد نهایی با در شهر Bagouz در مارس 2019, زنده ماندن مرد مبارزان از 28 کشور مختلف قرار داده شد و در زندان است.

Dozens of prisoners are couped up in a large room, while others are in groups in cells
تصویر: در al سینا قم, زندان, ده ها تن از زندانیان در حال couped تا در یک اتاق بزرگ در حالی که دیگران در گروه سلول های

آنها اتباع کشورهای که توسط و بزرگ تصمیم به فراموش کردن آنها.

به جای قضاوت در مورد زندانیان با اندیشەهای دولت های غربی در نظر گرفته به جای آن که آن را از لحاظ سیاسی غیر ممکن است از نظر قانونی غیر عملی به عنوان به خوبی به عنوان مخاطره آمیز را شناخته شده است که جنگجویان به کشور آنها به دنبال از بین ببرد.

“کسانی که تصمیم به ترک انگلستان و یا حمایت از داعش [است] به طور بالقوه تهدیدی بسیار جدی برای امنیت ملی خطر” انگلستان سخنگوی وزارت امور خارجه به ما گفت.

دولت بریتانیا معتقد است که افراد بازداشت شده در این منطقه هستند و در نهایت در زندان مربوطه از مقامات محلی که مسئول بازداشتگاه.

و پس از بهار 2019 در زندان شده است مشکل از طرف سپاه پاسداران که نه شماره و نه قابلیت به اندازه کافی امن ،

بیش از آن است که هر چند کشورهایی مانند انگلستان تصمیم به طرد زندانیان. Mostefaoui به انگلیسی, ملیت محروم از او.

German prisoner Mohammed Diemer said he was tricked into joining IS through propaganda
تصویر: آلمانی زندانی محمد Diemer در همان زندان به عنوان Mostefaoui گفت: او فریب خورده را به پیوستن به این است که از طریق تبلیغات

آن را غیر قانونی است به یک فرد بدون تابعیت اما Mostefaoui متولد الجزایر است. خانواده اش نقل مکان کرد و به انگلستان زمانی که او پنج ساله بود.

و به این ترتیب از نظر قانونی بریتانیا شد و در یک موقعیت برای حذف ملیت انگلیسی خود را زیرا آنها می تواند استدلال می کنند او هنوز هم از لحاظ فنی الجزایر ملی.

در مواجهه با آن وجود دارد و منطق به این. این استدلال که او تصمیم به پیوستن به یک سازمان – است – که به دنبال از بین بردن غربی دموکراتیک سکولار راه زندگی است.

آوردن مردان مانند Mostefaoui بازگشت به انگلستان به صورت آزمایشی خواهد بود مملو از عوارض قانونی. موفق تعقیب دشوار خواهد بود به دلیل عدم مجاز شواهد.

شانس موارد سقوط و مظنون پیاده روی رایگان بالا خواهد بود. پس از آن هزینه ها و خطرات مرتبط با نظارت بر آنها خواهد بود.

پس آنان را در سوریه به شخص دیگری مشکل ؟ به عنوان زمان نشان داده شده است وجود دارد خطرات بزرگ با این بیش از حد. برخی از زندانیان شناخته شده فرار کرده اند. Mostefaoui است که فکر می کرده در یک اقدام برک آوت.

آن را نیز کاملا محتمل است که آنها نه همه عاملان. برخی ممکن است قربانیان فریب خورده این فرقه است. هیچ یک از آنها تا به حال روز خود را در دادگاه.

هیچ پاسخ آسان وجود دارد برای این همه. هر گزینه بد است.

Syria
تصویر: همسران و فرزندان خارجی است که مبارزان باقی مانده در اردوگاه بزرگ

همین مورد برای همسران خارجی و کودکان از این مبارزان است. تعداد آنها به برخی از 10,000 و رنج کشیده در نا امنی در اردوگاه های نه چندان دور از زندان است.

یک گزارش منتشر شده در این ماه توسط مرکز سیاست جهانی هشدار داد: “چپ undealt با به چالش کشیدن این کودکان در حال حاضر اجرا می شود یک خطر جدی در حال توسعه از یک راحتی حل رفاه موضوع به یک پتانسیل های امنیتی و مبارزه با تروریسم موضوع است.

“این است که در کشورهای اروپایی کوتاه مدت و بلند مدت منافع به اقدام در کودکان پشت سر در منطقه ای یک بار برگزار می شود مغلوب ‘خلافت’.

“آن است که هر دو اخلاقی و قانونی خاص و البته لازم است از عمل است. تحت قوانین بین المللی کودکان مسئولیت کشورهای خود را که نیاز به آدرس خود را در آینده بهزیستی و توانبخشی چشم انداز است.”

Mostefaoui به من گفته بود که او یک همسر و دو فرزند که او گفت کشته در بمباران نیروهای ائتلاف. او گفت که او تا به حال همسر دوم که جان سالم به در برده بود اما او مطمئن نیستید که در آن او تا به حال به پایان رسید.

The UN says 948,000 people were displaced between December and February by a Syrian military campaign against rebels in the northwestern Idlib province
تصویر: سازمان ملل متحد می گوید 948,000 مردم آواره شده اند توسط ارتش سوریه علیه شورشیان در شمال غربی استان ادلب از دسامبر

او اعتراف نمود که “درگیر در مبارزه با” اما اصرار داشت: “ما از هر چیزی برای انجام با [غربی] ائتلاف [مبارزه با “دولت اسلامی”]; ما نمی باید یک مشکل با این ائتلاف است. ما نمی باید مشکلات مربوط به آن است.

“ما در واقع رفت و برای کمک به غیرنظامیان در حما حمص این مناطق و سوریه بیش از وجود دارد در تلاش برای عقب راندن رژیم که با فشار دادن به عنوان به خوبی.”

زندانی به من گفت که او فکر دولت اسلامی بود و در حال حاضر “بیش از” و او باور نمی کند در آنچه در آن می ایستد چرا که “آنها تا به حال انجام می شود بسیاری از اشتباهات”.

او همچنین اصرار او “نیست که” زمانی که سوال در مورد قطع کردن سر مردم در رقه از آن خود اعلام کرد پایتخت.

وقتی به من گفت Mostefaoui در مورد حملات اخیر در انگلستان مانند منچستر عرصه بمب گذاری و پل لندن حمله, او گفت که او تا به حال شناخته شده نیست در مورد آنها را محکوم آنها.

Debris fills the streets of Sarmin, a town close to Idlib in northwestern Syria
تصویر: باقی مانده را پر می کند خیابان های Sarmin یک شهر نزدیک به ادلب در شمال غربی سوریه

او گفتن حقیقت ؟ این مهم است که به تماشای مصاحبه و شنیدن لحن خود برای گرد بیشتر قضاوت.

او مرده است در حال حاضر. اما صدها نفر دیگر از کشورها در سراسر جهان هنوز هم وجود دارد در یک وضعیت که غیر قابل تحمل است.

تلاش کرد مقامات خود را راه اندازی محاکمه شده اند و مملو از مشکلات و پیچیده بیشتر توسط coronavirus بیماری همه گیر.

بیشتر احتمالا می میرند و بیشتر خواهد فرار کنند.

هفته گذشته اقدام به برک آوت زمانی که ما بر این باورند Mostefaoui بود کشته شد و آخرین از بسیاری از.

محلی نیروهای امنیتی موفق به مهار آن, اما فقط و فقط.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>