انگلیسی, شروع به کردن فرهنگ سفر را تایید اخراج به عنوان coronavirus بازدید سفر

فرهنگ سفر را در دفتر لندن

فرهنگ سفر

انگلیسی, سفر و سرگرمی شروع کردن فرهنگ سفر تایید کرده است که در آن است برنامه ریزی برای ایجاد برخی از کارکنان کار برکنار شده و به عنوان coronavirus در ادامه به تلفات این سفر میباشد.

تاسیس در سال 2011 در لندن مستقر فرهنگ سفر را مطرح کرده است بیش از 100 میلیون دلار از سرمایه گذاران برای آن سفر الهام پلت فرم است که هزاران نفر از سرپرستی راهنما و امکانات در همه چیز از مواد غذایی و مد به موزه ها و فیلم. آخرین مقالات عبارتند از: “10 کوکتل دستور العمل های از سراسر جهان را از خانه” و “8 راه منحصر به فرد برای تجربه بهترین کالیفرنیا.”

اخراج شد گزارش کسب و کار خودی و تایید به CNBC. تعداد دقیق مشخص نیست اما فرهنگ سفر گفت: از آن خواهد شد کمتر از نیمی از انگلستان نیروی کار است که در جایی و بین 200 تا 300 نفر است.

فرهنگ سفر سابق آمریکا ویرایشگر Leora Yashari در توییتر نوشت که فرهنگ سفر گذاشته کل نیویورک تیم تحریریه ماه گذشته و دیگر اعضای ستاد گفت: آنها تا به حال گذاشته شده است.

“ما در حال حاضر در حال مشاوره با کارکنان ما احترام این روند ما نمی توانیم در حال حاضر به اشتراک گذاری این تعداد پیشنهاد افزونگی — آنچه که ما می گویند این است که ما پیشنهاد به کمتر از نیمی از ما انگلیس نیروی کار برکنار” فرهنگ سفر سخنگوی گفت.

فرهنگ سفر می گوید که 2.5 میلیون نفر را دانلود کرده برنامه خود را و ادعا می کند که 15-20 میلیون ماهانه بازدید کنندگان منحصر به فرد. ویدئوها بر روی پلت فرم آن شده اند به تماشای بیش از 2.5 میلیارد بار در سه سال گذشته آن را می گوید.

محتوای ایجاد شده توسط ارتش از حدود 300 مترجمان آزاد در سراسر جهان که در حال مدیریت یک در خانه تیم تحریریه آن نیز ایجاد محتوای خود را دارد.

آن نبوده است سوار شدن آسان برای فرهنگ سفر است. چندین کارکنان گفت: این شرکت تا به حال سمی فرهنگ و کارمندان بالا. در سال گذشته فرهنگ سفر مدیر عامل کریس Naudts بستری او در می یابد آن را سخت به عنوان خوانده شده بررسی بد در شرکت نقد و بررسی سایت Glassdoor. “من نمی توانم بگویم من پیدا کردن آن را آسان به خواندن چیزهای که” او گفت:. “پیدا کنم که ناخوشایند است.”

یک سخنگوی ارائه شده این بیانیه به شرح زیر به CNBC: “در این بی سابقه Covid-19 بار ما مانند بسیاری از دیگر شرکت های مسافرتی باید به دقت مدیریت و کاهش هزینه ها به منظور محافظت از به عنوان بسیاری از مشاغل که ممکن است و کسب و کار ما بیش از بلند مدت.”

“به عنوان یک نتیجه, ما تا به حال به کردند چند کارمند که در آن ما قادر به, و متاسفانه هم مجبور به اعلام کند که ما پیشنهاد به تعدادی از نقش های کار برکنار شده است. ما در حال کار را از طریق یک دوره مشاوره در انگلستان در حال حاضر با مراقبت و احترام و شفافیت. ما قدر اینها دشوار و نگران کننده بار برای کارکنان ما. در حالی که چالش پیش رو ما باقی می ماند اعتماد به نفس در چشم انداز بلند مدت این شرکت است.”

“ما در حال حاضر در حال مشاوره با کارکنان ما احترام این روند ما نمی توانیم در حال حاضر به اشتراک گذاری این تعداد پیشنهاد افزونگی — آنچه که ما می گویند این است که ما پیشنهاد به کمتر از نیمی از ما انگلیس نیروی کار برکنار شده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر