انگلیسی حامل تلفن همراه هشدار می دهند از بین بردن Huawei باعث خواهد شد ‘خاموشی’ و هزینه میلیاردها

یک لوگو تصویر بر روی Huawei NetEngine 8000 هوشمند مترو روتر در طول یک 5G رویداد در لندن در فوریه 20, 2020.

ایزابل INFANTES | AFP

انگلیسی, شبکه تلفن همراه اپراتور هشدار داده اند که از بین بردن Huawei تجهیزات از شبکه های خود را می تواند منجر به شدید اختلال برای مشتریان وودافون رفتن تا آنجا که به آن می گویند هزینه این شرکت میلیاردها پوند است.

Andrea دنا, Vodafone سر از شبکه در انگلیس روز چهارشنبه گفت که حامل را به صرف “تک رقم میلیاردها” اگر آن را مجبور به تعویض Huawei ارتباطات کیت را برای یکی دیگر از فروشنده.

دولت گزارش تهیه طرح به نوار Huawei دنده از بریتانیا 5G شبکه های تلفن همراه به طور کامل بر خلاف تصمیم اولیه در ماه ژانویه به شرکت نقش محدود.

تحت دولت فعلی دستورالعمل انگلستان ارائه دهندگان مخابرات ملزم به کاهش سهم Huawei کیت در غیر هسته ای بخش هایی از زیرساخت های خود را به 35 درصد تا 2023. BT شبکه در حال حاضر تشکیل شده از دو سوم Huawei و یک سوم, نوکیا, در حالی که وودافون شامل یک سوم Huawei و دو سوم اریکسون.

اما این تصمیم شده است به سوال نامیده می شود از اواخر سال پس از تحریم بودند اعمال شده توسط ایالات متحده در Huawei با هدف قطع کردن شرکت چینی از تراشه های کلیدی لوازم.

‘خاموشی’

دونا گفت که اگر Vodafone مورد نیاز بود به جای Huawei تجهیزات به طور کامل با یکی دیگر از فروشنده توسط 2023 هدف آن مشتریان خود را از دست سیگنال به صورت یک “روز” در برخی موارد. او و اجرایی از BT هر دو نام برای یک انتقال پنج ساله برنامه ریزی برای جلوگیری از چنین اختلال.

“این است که لجستیکی, غیر ممکن است, به اعتقاد من برای رسیدن به صفر در سه سال دوره” BT افسر ارشد فناوری Howard واتسون گفت: نمایندگان انگلستان در مجلس علم و فناوری کمیته. BT صاحب EE انگلیس بزرگترین شبکه تلفن همراه اپراتور.

“است که به معنای واقعی کلمه به معنی خاموشی برای مشتریان در 4G و 2G به عنوان به خوبی به عنوان 5G در سراسر کشور” واتسون اضافه شده است.

ایالات متحده شده است و بالا بردن فشار بر دولت بریتانیا برای تغییر تصمیم خود برای اجازه Huawei نقش در آن 5G rollout. مقامات در واشنگتن نگران چینی مخابراتی غول پیکر می تواند فعال پکن برای جاسوسی بر روی حساس ارتباطات است. Huawei را رد کرده است چنین ادعا غالبا حاکی از آن است که مستقل از دولت چین.

“این است که یک بار در طول عمر فرصت برای انگلستان به یک رهبر در 5G,” ویکتور ژانگ, Huawei انگلستان رئیس به خبرنگاران گفت: در روز چهارشنبه. “اما محدودیت های اعمال شده توسط ایالات متحده به طور بالقوه تهدید می کند که رهبری و خطر انگلستان در حال حرکت به تکنولوژی خط کند. از همه مهمتر این محدودیت ها ممکن است به تعمیق شکاف دیجیتال.”

– CNBC سام Shead کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>