بریتیش, مرد 81 می تواند ‘اعدام COVID-19’ در زندان فعالان می گویند

وکلا برای 81 ساله, بریتیش, تاجر هستند و شفاعت برای او به طور موقت از زندان آزاد و پس از یک مشکوک به شیوع COVID-19 در خوابگاه.

کریشنا Maharaj که صرف چند دهه در آمریکا زندان برای یک جرم و جنایت او می گوید که او مرتکب نشده قفل شده را در تلفن همراه خود را پس از یک زندانی در 40-man خوابگاه داده شده است.

در اواخر سال گذشته یک قاضی در فلوریدا حکم داد که Maharaj تا به حال به اثبات بی گناهی خود را توسط “روشن و شواهد قانع کننده” و “هیچ منطقی داور می تواند او را محکوم” – اما اصل حکم هنوز به لغو و او همچنان در زندان در نزدیکی میامی.

Kris' wife, Marita, fears for his safety
تصویر: کریس’, همسر, Marita ترس برای ایمنی خود را

Maharaj محکوم شد و محکوم به مرگ به جرم قتل دو تن از همکاران کسب و کار در سال 1986 اگر چه حکم او بعدها تبدیل به زندگی در زندان است.

وکیل Clive استافورد اسمیت بنیانگذار گروه مبارزات انتخاباتی کردند گفت: “به جای تبرئه او فلوریدا در حال حاضر به دنبال اجرای او COVID-19.

“است که آن را بیش از حد به درخواست برای دلسوزی برای یک شدت بیمار 81 ساله قربانی چنین بی عدالتی؟”

در مصاحبه با اسکای نیوز در زندان در فوریه Maharaj توصیف “جهنم” از زندگی خود را در داخل در صورت تکرار تاخیر در تلاش برای تضمین آزادی خود را.

بیشتر از Covid-19

اما به عنوان نگرانی از ویروس شده اند در زندان گفت: “در حال حاضر ما فرود به پایین ترین مناطق از جهنم است.”

Reprieve founder Clive Stafford Smith with Marita Maharaj
تصویر: مهلت بنیانگذار Clive استافورد اسمیت با Marita Maharaj

همسر خود را Marita که بازدیدکننده داشته است به طور منظم از خانه اش در نزدیکی زندان گفت: “این یک اردوگاه مرگ. من تا به حال کابوس برای سال های بسیاری که در آن کریس اعدام ایالت فلوریدا برای اولین بار در صندلی الکتریکی و سپس توسط تزریق کشنده.

“در حال حاضر من فکر می کنم آنها در حال رفتن به اجرای او را در یک راه جدید با کشتن او را با کوروناویروس. من از جان گذشته برای او.”

Maharaj وکلا را ساخته اند یک برنامه رسمی به فرماندار فلوریدا ران DeSantis برای او به furloughed با ترتیبات امنیتی در محل. آنها می گویند که آنها دریافت کرده اند بدون پاسخ.

با وجود داشتن قدرت آقای DeSantis شده است تمایل کمتری نسبت به بسیاری از فرمانداران در آمریکا به سفارش اولیه یا موقت آزادی زندانیان از زندان با این ویروس در این کشور سومین زندان سیستم.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

دولت وزارت اصلاحات گفت: شتاب اولیه انتشار ایجاد “خطر قابل توجه”.

اما آقای استافورد اسمیت گفت: زمان در حال اجرا بود: “اگر کریس قرارداد coronavirus وجود دارد یک فرصت قابل توجهی آن را اثبات کشنده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>