‘, Cum این کار را انجام دهد اما آن را گرفته شده از ما دور’: آخرین انگلستان معدن زغال سنگ خاموش

امروز نشانه پایان یک دوران با بسته شدن آخرین انگلستان تجاری معدن زغال سنگ.

برادلی معدن در شهرستان دورهام اتحاد عمل برای تقریبا 200 سال است.

اما در حال حاضر قصد دارد به گسترش سایت های شکست خورده باز-بازیگران گودال است که تولید 150000 تن زغال سنگ در سال خواهد شد.

The Bradley Mine in County Durham has operated for almost 200 years
تصویر: برادلی معدن در شهرستان دورهام اتحاد عمل برای تقریبا 200 سال

این بدترین خبر برای کارگران معدن که در اینجا کار می کنند, به ویژه هنگامی که آنها می دانند که انگلستان هنوز تقاضا برای تقریبا هشت میلیون تن زغال سنگ در سال است.

یک تقاضا که راضی است با واردات است که عمدتا از روسیه و ایالات متحده است.

آلن Mayman شده است یک معدنچی برای بیش از 25 سال است. در حال حاضر در اواسط دهه پنجاه او چهره های آینده.

“من ویران شده ام کاملا ویران شده است که آن را در آینده به,” او می گوید.

بیشتر از County Durham

“شورای استان و دولت هیچ اقدامی برای حمایت از ما پس از این خواهیم بود که آخرین معدن ذغال سنگ که من احتمالا تا به حال کار بر روی. پس از آن که آن را.”

“بنابراین آنچه در حال حاضر” از من بپرسید.

“نشانه” او پاسخ.

The last coal mine in England is closing down
تصویر: آخرین معدن ذغال سنگ در انگلستان است که بسته شدن

گریم Stott نسبتا جدید برای استخراج از معادن. پس از استخدام در ارتش هوش و سلامت روان ارائه, او شروع به کارآموزی در برادلی دو سال پیش.

“شریک زندگی من را در آن آنها بوده است و در این 30 سال,” او می گوید.

“پدر من کار می کرد برای جراحی و صنعت از بین رفته اند. این افتضاح است.

“فکر می کنم که وجود دارد, cum وجود دارد که می توانید انجام این کار. ما باید تمام ماشین آلات و ما باید تمام آموزش. ما احتمالا واجد شرایط بیش از بقیه جهان است اما ما تا به حال آن را گرفته شده از ما دور است.”

هنوز هم وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از معادن کوچک عامل در اسکاتلند و ولز است. اما روز خود را بیش از حد نباشد ، این Ffos-y-Fran احیای اراضی طرح در Merthyr تیدفیل خواهد بود گذشته از کسانی که به نزدیک در اکتبر سال 2022.

:: آب و هوای جدید است و یک سری از ویژه پادکست از آسمان اخبار روزانه. گوش دادن به اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

صنعت زغال سنگ در انگلستان بوده است در کاهش برای سال. این معدنچی اعتصاب با جرم راه رفتن ناشران و مبارزات تن به تن بیش از گودال تعطیلی در 1980s نمی تواند آن را ذخیره کنید و آن را در مواجه با مرگ تدریجی دردناک بوده است.

آخرین عمیق معدن در Kellingley در شمال یورکشایر بسته پنج سال پیش. از آن زمان به بعد فقط صفحه اصلی تولید زغال سنگ از باز بازیگران معادن مانند بردلی.

هنوز هم وجود دارد زغال سنگ در اینجا در کنست اما صاحبان بانک ها را تنها به صورت تجاری قابل دوام اگر آنها می تواند به گسترش عملیات خود را.

محیط زیست فعالان مبارزه در برابر کسانی که قصد دارد. و برنده شد.

Protesters - some dressed as canaries in a cage - during an Extinction Rebellion action to stop the expansion of Bradley open-cast coal mine in County Durham.
تصویر: معترضان در زمان اقدام برای جلوگیری از گسترش معدن

جسیکا Maddison یک آب و هوا فعال در شمال شرق و در زمان شرکت در تظاهرات در این سایت و می گوید: “حقیقت این است که ما نمی توانیم انجام خدمت هدف سود به قیمت زندگی ما است.

“ما باید برای این انتقال را (به انرژیهای تجدید پذیر) و ما باید به آنچه که می تواند به دلیل زندگی ما بر روی این سیاره در معرض خطر هستند. پیشرفت اقتصادی معنی هیچ چیز بر روی یک سیاره مرده.”

داخل شورش

بانک ها که در عمل معدن در برادلی در حال حاضر در انتظار دولت برای مسکن, جوامع و دولت های محلی رابرت Jenrick به تصمیم بگیرد که آیا برنامه های خود را برای یک معدن جدید در Highthorn در Northumberland می توانید پیش بروید.

اگر آن را می شود تایید, English معدن ممکن است شروع دوباره با گودال تولید 3 میلیون تن زغال سنگ و ایجاد 50 شغل.

اما آن را بزرگ اگر.

این پیشنهاد رد شد توسط آقای Jenrick را سلف Rishi Sunak دو سال پیش بانک ها گروه برنده یک درخواست تجدید نظر به آن بازنگری شود.

این شرکت می پذیرد وجود دارد نیاز به انتقال به انرژی های تجدید پذیر – آن را نیز اجرا می شود 10 خشکی windfarms. اما هنوز هم اصرار دارد هنوز هم وجود دارد در کوتاه مدت آینده برای صفحه اصلی-تولید زغال سنگ.

لوئیس استوکس از بانک ها گروه می گوید: “ما از حرکت به یک جارو برقی آب و هوا. ما نه منکران تغییرات آب و هوا, ما درک می کنیم که. اما در دقیقه و به صورت کوتاه مدت و میان مدت ما نیاز به زغال سنگ است.

“همین دلیل است که ما نیاز به نگه داشتن معدن زغال سنگ در اینجا در کانتی دورهام و در Northumberland در ما رو به جلو برنامه چرا که آن را می سازد اقتصادی و زیست محیطی حس به انجام درست آن.”

بریتانیا ساخته شده است که تعهد به زغال سنگ-رایگان تولید برق تا سال 2025. و با تقاضا برای زغال سنگ به طور مداوم در حال سقوط به نظر می رسد احتمال وجود دارد که کامیونهای ترک Bradley امروز خواهد بود حمل آخرین زغال سنگ است که در انگلستان تا کنون تولید می کند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>