انگلیسی, توریستی در مصر زندان برای ‘نوازش افسر در پشت’

انگلیسی توریستی است که بازداشت شده و در زندان مصر پس از او متهم به آزار جنسی یک در فرودگاه افسر امنیتی که او “گذشته” او را در پشت خود را دوستان گفته اند.

تونی Remo Camoccio, 51 دستگیر شد شنبه گذشته در حالی که تحت کنترل در غردقه بین المللی, قبل از پرواز به لندن از سفر خود را.

او بود که به تماسهای مکرر توسط یک افسر در بررسی نهایی زمانی که پدر چهار “به آرامی بصورت تماسهای مکرر افسر پشت” و بازداشت شد, با توجه به Facebook صفحه مجموعه تماس بگیرید برای آزادی او.

این صفحه اضافه شده است که یک “سنگ” آقای Camoccio شد و پس از آن گرفته شده به کل جمعیت همراه, جایی که او به صرف شب در دستبند معلوم نیست از جرم و جنایت است.

آن گفت که او نمی پیدا کردن در مورد تجاوز جنسی نماید تا چهار روز پس از دستگیری او و هنوز هم هنوز به طور رسمی متهم شده است.

پلیس محلی گزارش هشدار داده است که خانواده او می تواند رو به 15 روز دیگر در زندان در حالی که آنها مورد بررسی.

“وضعیت منفجر شده و اتهام های ساخته شده توسط افسر امنیتی در حال دروغ گفتن در مورد وضعیت در دست” این بیانیه در Facebook گفت.

بیشتر از انگلستان

آن افزود: “وجود شواهد تصویری برگزار شد در پشت توسط پلیس مصر که ثابت می کند که این یک دروغ است.”

برخی از فیلم, نوشته شده آنلاین را نشان می دهد آقای Camoccio احاطه شده توسط ماموران امنیتی قبل از غذا به طور ناگهانی متوقف می شود.

از Facebook پست در ادامه می گویند که 51 ساله و همسر و پسر خواسته شد به غذا و آب و لباس و لوازم آرایش به همراه اما این نمی شد گذشت به او برای دو روز.

“به عنوان یک شهروند این حق را به آب و غذا درمانی و توجه او به آن نیاز دارید. او داده شد none” آن گفت:.

“حقوق اساسی خود بودند که مورد آزار قرار گرفته و این اتهامات نادرست است.”

آقای Camoccio بود با گروهی از 18 نفر در غردقه – ساحل مقصد و گفت: برای بازدید از مصر تعدادی از بار.

به عنوان “مرد خانواده” the Facebook page گفت که او لذت می برد سفر به مصر به صرف زمان با خانواده و دوستان و “بازدید از دوستان مادام العمر او ساخته شده در حالی که در این کشور”.

خواهر در قانون برندا Doody گفت: در رسانه های اجتماعی است که آن را یک “وضعیت بسیار ناراحت کننده” برای خانواده است و او “نگران بیمار”.

یکی دیگر از اعضای خانواده لیز Doody-فارلی گفت: آقای Camoccio بود “بی گناه مراقبت از فرد است. فوق العاده شوهر و پدر یک پسر و یک برادر.”

در یک بیانیه کوتاه خارجی گفت: “ما در تماس با یک مرد است که در مصر دستگیر شد.

“کارکنان ما در تماس با خانواده او و مقامات مصری.”

آسمان اخبار رسیده به مقامات مصری برای ارسال نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>