بریتیش, ژیمناستیک ‘مورد ضرب و شتم قرار به تسلیم’ میان ‘فرهنگ ترس’

بریتیش, ژیمناستیک, از جمله المپیک و نخبگان رقبای ادعا ورزش سرند با موارد فیزیکی و سوء استفاده عاطفی با برخی از نشان می دهد شکایت خود را در مورد مسائل رفاهی نیست جدی گرفته توسط حاکم بر بدن است.

یکی سابق نخبگان هنری ژیمناست که بازنشسته پس از یک دهه در ورزش گفت: آسمان, اخبار او “مورد ضرب و شتم قرار به تسلیم” توسط یک مربی است.

یکی دیگر از جوان امیدوار المپیک گفت: او مورد آزار واقع شدند به نقطه ای که او در نظر گرفته در نظر گرفتن زندگی خود را و احساس رها انگلیسی, ژیمناستیک.

در ضمن سابق رفاه افسر گفت: آسمان اخبار “فرهنگ ترس” وجود داشته و در درون سازمان که در آن نگران مربیان و پدر و مادر ترس بیش از حد به صدای نگرانی های خود را.

ژیمناست شده اند را وادار به صحبت کردن پس از یک Netflix مستند ورزشکار به طور کامل در معرض مقیاس سوء استفاده در ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک اجازه داده است که به جرم کودک آزار و سابق تیم المپیک دکتر لری Nassar به ادامه متخلف.

Larry Nassar sits in the courtroom as his third sentencing begins
تصویر: لری Nassar مورد آزار جنسی دختر جوان ژیمناستیک در مراقبت از خود

در حال حاضر ورزشکاران بریتانیا می گویند به طور مشابه سمی فرهنگ حاکم ورزشی در اینجا.

یکی سابق نخبگان هنری ژیمناست که بازنشسته پس از 10 سال در ورزش توصیف پایدار سوء استفاده بیش از یک دوره چند سال در دست او مربی است.

بیشتر از انگلستان

“روحی و جسمی که به طور کامل هنجار” او گفت:.

“مربی تیم ما تقلید افراطی ترین سوء استفاده به عنوان اگر آن را یک روش آموزشی.

“ما آموخته بودند که بیشتر ترسم از مربی تیم ما نسبت به مهارت ما در تلاش بودند و این بود که تنها راه برای رسیدن به آن.

“من هرگز می دانم که اگر آن را ممکن است به سطح من بدون آن و یا اگر من می توانست حتی بهتر است اگر من مورد ضرب و شتم قرار به تسلیم است.”

این زن که در حال حاضر در اواسط دهه بیست سالگی می گوید چربی بشود یک روال بخشی از این ورزش حتی برای ورزشکاران است.

“من 15 در نخبگان, ژیمناستیک,” او گفت:.

“من مربی است و من ایستاده در بالای محصول و شلوارک بعدی به یک دختر 11 ساله – نیز در محصول بالا و شلوارک.

“آنها من ساخته شده به تیم ملی, بهترین دوستان من, اشاره همه چیز را ‘اشتباه’ با بدن من است که او را به اشتراک بگذارید.

“با هر نقطه مربی تیم من برداشت در بدن من است… به سختی وجود دارد عشق دسته ضخیم ران شش بسته نیست که به عنوان برجسته به عنوان او.”

اخبار آسمان می داند که یک ورزشکار که نماینده بریتانیا در المپیک ریو است در میان کسانی که ساخته شده اند شکایت به انگلیسی, ژیمناستیک, درباره فیزیکی و عاطفی سوء استفاده به دست مربی خود.

TOPSHOT - A gymnast practices on the balance beam of the women's Artistic gymnastics on August 4, 2016 ahead of the Rio 2016 Olympic Games in Rio de Janeiro. / AFP / Thomas COEX (Photo credit should read THOMAS COEX/AFP via Getty Images)
تصویر: یک ورزشکار که به نمایندگی از بریتانیا در المپیک ریو است در میان کسانی که ساخته شده اند شکایت

یکی دیگر از زنان ژیمناست است که آموزش در یک مرکز تعالی و امیدوار بود از رفتن به بازی های المپیک می گوید: سوء استفاده از محیط زیست راند او را از این ورزش است.

او ساخته شده یک شکایت به انگلیسی, ژیمناستیک, اما ادعا می کند آن را به درستی به کار گرفته.

او گفت: “چند ژیمناستیک از این باشگاه را مجبور شدید حملات هراس چرا که آنها ترسیده بودند برای انجام یک مهارت و یا خسته بودند.

“آنها فقط می خواهد به ایستادگی در مقابل تجهیزات و گریه و التماس به خانه بروم اما نمی تواند اجازه.

“ژیمناست خواهد وانمود به یک نوشیدنی را دزدکی حرکت کردن به تلفن های خود را و در تماس با پدر و مادر خود را به دلیل آنها نمی تواند مقابله در محیط زیست دیگر هیچ.

“به عنوان یک نتیجه از این مربیان را تهدید به قفل تلفن های ما دور بنابراین ما نمی تواند التماس برای کمک از پدر و مادر ما.”

چند ژیمناستیک نیز گفت: آسمان, اخبار که آنها را تشویق به آموزش های موجود آسیب های است که اغلب آنها را بدتر.

Judges during the Gymnastics British Championships 2019 at the M&S Bank Arena, Liverpool.
تصویر: بریتیش, ژیمناستیک می گویند که آنها در حال تشویق همه ورزشکاران به گزارش سوء استفاده

یک دختر بچه است که هنوز هم تنها 17 گفت: “ما می توان به این باور است که ما صدمات شده بودند – و یا آنها واقعا وجود داشته باشد.

“آنها را به طور مداوم به سوال ما در تلاش ما بر این باورند ما صدمات نیست واقعا وجود دارد و که ما احساساتی بودن.

“اگر ما احساس آسیب در طول یک جلسه آموزشی و گفت: مربیان ما آنها را عصبانی در آمریکا و گاهی اوقات پرتاب یخ به شدت در جهت ما – این در نهایت منجر به بسیاری از ما ژیمناست فقط آموزش صدمات همانطور که ما هم از ترس به صحبت می کنند.

“بسیاری از ژیمناست ها در حال حاضر در دراز مدت صدمات آنها هرگز از بازیابی با توجه به استفاده و کار را از طریق درد است.”

بریتیش, ژیمناستیک می گویند که آنها در حال تشویق همه ورزشکاران به گزارش تخلف به تمامیت خود واحد است.

در بیانیه ای گفتند: “بریتیش, ژیمناستیک, محکوم هر رفتاری که مضر است به رفاه ما ژیمناست.

“چنین رفتارهای کاملا بر خلاف استانداردهای ما امن مربیگری. ما مثبت مربیگری رفتارهای برنامه است که اجباری برای تمام مربیان مجموعه به وضوح چرا چنین رفتارهای مضر و غیر قابل قبول است.

“یکپارچگی واحد بررسی تمام اتهامات سوء استفاده عاطفی و قلدری هستند که به ما گزارش یا شناسایی توسط ما شبکه ملی باشگاه رفاه افسران و انضباطی اقدام به جلوگیری از عود.

“بریتیش, ژیمناستیک است که در اینجا برای هر ژیمناست در سراسر کشور است. وجود دارد هیچ چیز مهم تر برای ما از رفاه شرکت کنندگان ما و ما به طور مداوم در تلاش برای ایجاد یک فرهنگ که در آن مردم احساس آنها می تواند در بالا بردن هر گونه نگرانی که آنها ممکن است داشته باشد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>