بریتیش, ژیمناستیک اذعان ‘خطا’ برای نه گفتن به پدر و مادر در مورد ادعای سوء استفاده

بریتیش, ژیمناستیک باید اذعان کرد که آنها در اشتباه بودند برای نه گفتن به پدر و مادر از یک کودک در مورد اتهامات او بود که از نظر جسمی و روحی مورد آزار قرار گرفته توسط مربی او است.

در سال 2012 شاهد گفت, بریتیش, ژیمناستیک که کاترین لیون بود و گفته آمار توسط مربی او سخت به اندازه کافی به ترک یک دست چاپ بر روی ران او که کشف شد توسط یکی دیگر از پدر و مادر در پایان یک جلسه آموزشی.

لیون سابق بریتانیا و اروپا قهرمان ژیمناست 10 بود در زمان حادثه به اتهام.

اما اتهامات گزارش شده است به کاترین پدر و مادر و جفت نمی شود آنها تا سال بعد.

فرزند دیگری ژیمناست است که آموزش در کنار کاترین ارائه یک بیانیه به انگلیسی, ژیمناستیک, در ژانویه 2012.

آن را بخوانید: “همه ما انجام مطبوع با هم و کاترین انجام نمی دهد آن را به درستی. [مربی] او را فرستاده خارج از گروه و گفت: کاترین به وضعیت خودش.

“کاترین رفت و برگشت به انجام یک بازوی مجموعه. او هنوز هم انجام نمی دهد آن را به درستی در این نقطه [مربی] یورش برده و به پشت ورزشگاه و فریاد زد کاترین کردم و اینقدر عصبانی است که او سیلی کاترین.

بیشتر از انگلستان

“هنگامی که کاترین آمد از پشت ورزشگاه او بزرگ قرمز دست چاپ بر روی ران او که در آن [مربی] تا به حال سیلی او خیلی سخت است.”

Catherine Lyons with fellow gymnast Giarnni Regini-Moran at the Sainsbury's School Games in 2013
تصویر: کاترین لیون با همکار, ژیمناست Giarnni Regini-موران در Sainsbury در مدرسه بازی ها در سال 2013

مربی مورد بررسی قرار گرفت و به طور خلاصه به حالت تعلیق اما ابقاء شد و آن را تا سال 2017 و پس از اضافی اتهامات ساخته شده توسط کاترین و دیگران که مربی به حالت تعلیق در آمد دوباره.

لیون که در حال حاضر بازنشسته از ورزش ادعا می کند او کشیده شد به یک فروشگاه کمد توسط مربی او به عنوان یک شکل از مجازات و تا به حال کالری محدود حتی زمانی که او به عنوان جوان به عنوان 10.

لیون در حال حاضر 19 همچنین ادعا می کند او را مورد ضرب و شتم با چوب در یک مناسبت است.

در بیانیه ای, بریتیش, ژیمناستیک, قبول آنها نیست دنبال پروتکل.

آنها گفتند: “شما به درستی شناسایی خطا در آگاه نیست ژیمناست خانواده با توجه به نگرانی های مطرح شده در سال 2012 خواهد بود که معمولا بخشی از استاندارد ما روند. هر گونه سوء استفاده فیزیکی غیر قابل قبول است.

“اولیه بررسی رخ داده است در سال 2012. در حالی که این تلقی شد که تعلیق شد merited او خواسته شده بود برای انجام آموزش در رابطه با حفظ بهترین عمل که تکمیل شد.

“اما پس از افشای بیشتر از ژیمناست ارجاع شده بود را به مقامات محلی تعیین شده افسر.”

British Gymnastics is facing claims that welfare concerns were not taken seriously
تصویر: بریتیش, ژیمناستیک می گوید هر گونه سوء استفاده فیزیکی غیر قابل قبول است

به طور جداگانه شاهدان از حداقل سه مرکز تعالی برای ژیمناستیک آموزش گفته اند آسمان اخبار آنها به طور منظم “چربی خجالت” و در معرض سوء استفاده کلامی توسط خود مربیان است.

اسکارلت ویلیامز است که آموزش در ناتینگهام, ژیمناستیک, آکادمی, گفت اخبار آسمان که ژیمناست ها خواهد بود تا ترس در طول جلسات است که آنها را از حملات هراس.

“ما جعبه ناهار خواهد بود بررسی می شود و اگر هر یک ‘بسته بندی مواد غذایی’ بود و در آنجا از شکلات یا شیرینی آن را دور انداخته” او گفت:.

“این ژیمناست بود هدفمند در تمام طول جلسه به عنوان یک نتیجه. نظرات به مانند ژیمناستیک, ‘شما نمی توانید زمین که مهارت از تمام شیرینی شما غذا خوردن شده اند’.

“ژیمناست خواهد بود که توسط مربیان خود در رسانه های اجتماعی و اگر آنها را به ارسال هر نوع از مواد غذایی ناسالم آنها خواهد بود فریاد زد و خجالت در مقابل تمام تیم ژیمناستیک روز بعد در خط.

“این است که سوء استفاده عاطفی ما را دریافت کنید و وزن خواهد بود ستایش برای از دست دادن وزن و یا گفت: به تماشای آنچه که ما می خوردند اگر ما تا به حال هر گونه قرار داده است.”

در بیانیه ای Nottingham, ژیمناستیک, آکادمی گفت: “این اتهامات شده اند که توجه ما به ارمغان آورده به شدت مورد. هیچ کس همیشه باید در معرض این نوع درمان شما توصیف.

“بریتیش, ژیمناستیک, تایید کرده است به ما که تمامیت خود را در واحد بررسی تمام اتهامات سوء استفاده عاطفی و قلدری که در گزارش به آنها را — به عنوان یک نتیجه از آن مناسب نخواهد بود برای ما به بحث در مورد موارد فردی که ممکن است تحت بررسی است.

“وجود دارد یک تغییر مهم در رهبری Mariclare آکادمی ژیمناستیک در اوایل سال 2015. ورزشکار رفاه در قلب همه چیز ما امروز در NGA و حصول اطمینان از که ژیمناست ها ما را خوشحال و سالم است تمرکز مرکزی از آکادمی ما ارزش است.

“ما با این حال اذعان کرد که ما همیشه می تواند بهتر شود و علاوه بر آموزش کارکنان ما و حمایت از ما در خانه رفاه تیم ما سرمایه گذاری در تعدادی از طرح های خارجی و مشارکت برای اطمینان ما به حفظ یک فرهنگ بهبود مستمر با توجه به ورزشکار رفاه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>