انگلیسی, وزیر دارایی ساجد جاوید استعفا در حرکت

بریتانیا صدراعظم از خزانه ساجد جاوید حضور یک جلسه در طول 50 مجمع جهانی اقتصاد (WEF) در نشست سالانه در داووس, سوئیس, ژانویه 22 سال 2020 است. رویترز/دنیس Balibouse

رویترز/دنیس Balibouse

ساجد جاوید استعفا داد به عنوان رئیس و انگلستان وزارت مالیه تعجب آور بازارهای مالی و صاحب نظران سیاسی در کشور است.

او به عنوان وزیر دارایی (شناخته شده به عنوان صدراعظم از خزانه داری در انگلستان) از ژوئیه زمانی که بوریس جانسون بود اول نخست وزیر منصوب. او خواهد شد در کوتاه ترین خدمت انگلستان مالی ارشد از سال 1970.

Javid — پسر پاکستانی راننده اتوبوس که قبلا به عنوان دبیر خانه — با توجه به ارائه بریتانیا بودجه در ماه مارس و انگلستان برای اولین بار پس از آن خروج از اتحادیه اروپا در ماه گذشته. استعفای آید به عنوان جانسون ایجاد تغییرات کابینه خود را در روز پنج شنبه که در آن انگلستان دادستان کل جفری کاکس نیز استعفا داد.

گزارش های رسانه ها نشان می دهد که جاوید ارائه شد این شانس را به باقی می ماند وزیر دارایی این شرط که او آتش از مشاوران. او در این گزارش گفت: هیچ و تصمیم به استعفا خود را.

وجود دارد در حال رشد بود تنش بین وزیر دارایی و نخست وزیر دایره درونی به ویژه پیش از بودجه انتشار در چهار هفته زمان است. با توجه به بار مالی متحدان نخست وزیر دوبله جاوید “چین” به معنی صدراعظم به نام تنها.

Rishi Sunak که در خدمت به عنوان دبیر کل به خزانه از جولای سال 2019 خواهد قدم به نقش.

انگلستان افزایش بازده

انگلستان چپ اتحادیه اروپا در ژانویه 31 و آن را به کشتی سوار شدید مذاکرات تجاری با دیگر 27 کشور اتحادیه اروپا در ماه های آینده.

انگلستان بدهی بازارهای تحت فشار بودند پس از استعفای عملکرد در 10 سال دولت و کاغذ آمار بالاترین سطح خود از ژانویه 23 در 0.630%. بازار نگران هستند که این حرکت را به شرح زیر هزینه های اضافی فشار از نخست وزیر و خود را بالا میزنند. استرلینگ در ضمن با افزایش در برابر دلار آمریکا 0.4% پس تعجب حرکت می کند.

“تا کنون این به نظر من Johnson حفاری قدرت را در دستان خود” آنا روزنبرگ سر از اروپا و انگلستان در Signum جهانی گفت: CNBC از طریق ایمیل در مورد ترمیم کابینه.

“ما اعتقاد داریم که این سفت گرفتن قدرت در اصل به معنی بیشتر در معرض خطر مذاکره با اتحادیه اروپا است. بیشتر قرار دادن جانسون مشاوران به شماره 11 (انگلستان وزارت دارایی) خواهد شد به احتمال زیاد به معنای افزایش در هزینه های عمومی,” روزنبرگ اضافه شده است.

در ضمن پل Dales رئیس u. k. اقتصاددان در اقتصاد سرمایه گفت: در یک توجه داشته باشید که بعد از بودجه می تواند آشکار بالاتر از انتظار می رود هزینه های دولت جدید است.

“ما در حال حاضر فکر می کردم که این بودجه در 11 مارس را شامل اضافی و شل شدن در سیاست های مالی به ارزش 0.5 درصد از تولید ناخالص داخلی که در آینده بالای اضافی هزینه های دولت اعلام کرد در ماه سپتامبر سال 2019 به معنی مالی افزایش 1.0% است در این خط لوله است. آن را در حال حاضر ممکن است که بودجه ارائه خواهد شد بزرگتر بانگ او گفت:” در یک توجه داشته باشید.

—CNBC Willem مارکس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>