بریتیش ایرویز بازنشسته آن کل ناوگان بوئینگ 747 جت

یک بوئینگ شرکت. 747 هواپیمای مسافربری که توسط بریتیش ایرویز طول می کشد در فرودگاه هیترو در لندن ،

کریس Ratcliffe | بلومبرگ | گتی ایماژ

بریتیش ایرویز در حال حاضر بزرگترین اپراتور بوئینگ 747 گفت: این امر بازنشسته آن کل ناوگان این هواپیما یاد زودتر از انتظار می رود با توجه به coronavirus رکود.

شرکت هواپیمایی متعلق به بین المللی تثبیت خطوط هوایی گروه تا به حال در اصل برنامه ریزی شده به مرحله “جامبو جت” توسط 2024. اما محدودیت های مسافرتی با توجه به Covid-19 led این شرکت به اقدام در حال حاضر.

“آن را با غم و اندوه بزرگ است که ما می توانیم تایید ما پیشنهاد بازنشسته ما کل ناوگان 747 با اثر فوری” شرکت هواپیمایی گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه به CNBC.

“بعید است ما با شکوه” ملکه آسمان ” خواهد شد تا کنون کار تجاری خدمات برای بریتیش ایرویز دوباره با توجه به رکود در سفر ناشی از Covid-19 جهانی همه گیر.”

آن گفت: آن را به جای کار بیشتر پروازها در “مدرن, سوخت هواپیما” از جمله ایرباس A350 و بوئینگ 787.

با آغاز پرواز جت در اوایل دهه 1970 و در زمان تحویل از آن زمان ناوگان 747-400s بین سال های 1989 و 1999. در ارتفاع آن شرکت هواپیمایی به حال 57 از 747s تنها پیشی ژاپن توسط ایرلاین و هواپیما در حال حاضر بنا به گزارش نمایندگی حدود 10 درصد از کل ناوگان. آن را در حال حاضر دارای 31 از چهار موتور کرافت با سن متوسط 23 سال است.

این خبر پس از کوانتاس ایرویز اعلام کرد در ماه ژوئن بود که بازنشستگی خود را شش بوئینگ 747 هواپیما بلافاصله شش ماه قبل از ابتدا برنامه ریزی شده است.

غول پیکر جت 231 پا بلند و یک دهانه بال از 213 فوت — به اندازه کافی بزرگ به جای 50 اتومبیل های پارک شده. آنها در اصل طراحی شده برای نگه داشتن 27 کلاس اول و 292 کلاس اقتصاد مسافران و برجسته یک سالن در طبقه بالا به نام “باشگاه در آسمان” اما در حال حاضر باید سه صندلی های مختلف طرح بندی.

BA اخیرا هشدار داد که 12,000 مشاغل در معرض خطر بودند با توجه به همه گیر و در نتیجه ضربه به مسافرت هوایی. IAG سهام پایین است 65% تا کنون این سال است.

بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن هوا در ماه گذشته که شرکت های هواپیمایی در مسیر از دست دادن $84 میلیارد دلار در سال جاری و دیگری 15 میلیارد دلار در سال 2021. در آوریل مسافرت هوایی کاهش یافت و بیش از 90 درصد از سال گذشته با توجه به یاتا در آنچه از آن انتظار دارد به بدترین سال در صنعت از تاریخ ،

—CNBC ناتاشا Turak کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>