بریتیش ایرویز به حالت تعلیق در تمام پروازها به مقصد سرزمین اصلی چین به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در کشور پیشی گرفته شیوع بیماری سارس.

هواپیمایی که در عمل روزانه پروازها به مقصد شانگهای و پکن از هیترو نیز به حالت تعلیق رزرو برای پروازهای مستقیم به چین در وب سایت خود را تا ماه مارس توصیه های زیر را از وزارت امور خارجه هشدار داد در برابر “همه اما سفر ضروری است”.

یک بریتیش ایرویز سخنگوی عذر خواهی کرد اما گفت: ایمنی “مشتریان و خدمه است که همیشه اولویت ما” آن را به عنوان کارگردانی مسافران به دلیل سفر به کشور چین در روزهای آینده به وب سایت خود را ba.com.

Passengers take measures to protect themselves in Tokyo
تصویر: مسافران اقدامات لازم برای محافظت از خود در توکیو
Face masks are becoming a more common sight at Heathrow airport
تصویر: ماسک های صورت در حال تبدیل شدن بیشتر شایع بینایی در فرودگاه هیترو

ویرجین آتلانتیک گفته است که تمام مسافران رزرو پرواز به و از طریق چین از جمله هنگ کنگ بین 22 ژانویه و فوریه 29 به rebook پروازهای خود را تغییر مقصد خود را و یا درخواست بازپرداخت را انجام دهید.

هوایی چین تنظیم قوانین آن تا بلیط به چین خریداری شده قبل از 28 ژانویه می تواند به طور کامل مسترد میگردد.

در 24 ساعت گذشته, 26 کشته بر چین آوردن تلفات به 132 و تعداد موارد تایید شده افزایش یافت به 5,974 افزایش 1,459 از شنبه.

آخرین آمار و ارقام به معنای ویروس جدید, دوبله ووهان Virus در حال حاضر آلوده بیشتر مردم از سارس (سندرم حاد تنفسی) که آلوده 5,327 مردم و کشته 349 بین ماه های نوامبر 2002 و 2003 ژوئیه.

بیشتر از Coronavirus

اما یکی از تازه ثبت مرگ و میر در استان هوبی که در آن ویروس سرچشمه در بزرگترین شهر ووهان.

ووهان است و این کانون ویروس و قرار داده شد تحت مستند توسط دولت چین در هفته گذشته باعث شد کشورهای دیگر از جمله انگلیس و آمریکا شروع به تخلیه اتباع خود از شهرستان.

There are confirmed cases of the virus in Macau
تصویر: وجود دارد مورد تأیید این ویروس در ماکائو

دولت ها در سراسر جهان در حال ارائه مشاوره به مردم برای سفر به چین به عنوان عدم قطعیت باقی مانده است بیش چقدر خطرناک این ویروس جدید است و چگونه به راحتی آن را بین انسان ها است.

آن است که از همان خانواده به عنوان سرماخوردگی و همچنین به عنوان سارس.

شده اند وجود دارد موارد تایید شده در کشور در سراسر آسیا و شمال امریکا و اروپا اگر چه وجود داشته است و هیچ مرگ و میر در خارج از چین است.

با وجود پخش كردن, سازمان جهانی بهداشت (WHO) طبقه بندی نشده این ویروس به عنوان یک اورژانس جهانی.

در روز سه شنبه, انگلستان, مقامات بهداشت گفت: 97 نفر تست شده برای این ویروس بودند همه منفی, اما, انگلستان, مدیر برای حفاظت از بهداشت و درمان بعد از آن هشدار داد و آن را هنوز هم ممکن است در حال حاضر در کشور.

افرادی که به تازگی به بازگشت به انگلستان از ووهان شده اند خواست به “خود-جدا” برای دو هفته.

There have not been any fatalities outside China so far
تصویر: شده اند وجود دارد نه هر گونه مرگ و میر در خارج از چین تا کنون

مقامات انگلیسی معتقدند تا 200 شهروندان در حال حاضر در ووهان می خواهید به بازگشت به انگلستان و وزارت امور خارجه اسبق مردم در دیگر نقاط چین به “تصمیم گیری خود را بر اساس شرایط شخصی”.

هر شهروند بریتانیایی در هوبئی استان باید اجازه سفارت بریتانیا می دانم که آنها می خواهند به ترک قبل از ساعت 11 صبح به وقت محلی در روز چهارشنبه پیش از برنامه ریزی تخلیه پرواز در 7 صبح به وقت محلی روز پنج شنبه اگر چه این می تواند اتفاق می افتد قبل از اینکه “با توجه”.

خان Lambert, یک معلم در ووهان گفت: آسمان, اخبار سفارت گفت که اتباع آنها را مجبور به سازماندهی حمل و نقل خود را به ووهان فرودگاه و همچنین از هیترو به خانه های خود را قبل از خود جدا برای 14 روز.

“این کاملا مضحک است.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

برخی از کشورهای در حال گرفتن بیشتر اقدام شدید تر از دیگران سعی کنید برای جلوگیری از هر گونه عمده شیوع بیماری با فیلیپین صدور موقت پتو ممنوعیت ویزای توریستی برای اتباع چینی و صدور 100,000 رایگان ماسک برای فیلیپینی زندگی در هنگ کنگ است.

هنگ کنگ را قطع تمام لینک های راه آهن به سرزمین اصلی چین و نصف این تعداد پرواز در حالی که پکن به توافق توقف سفر مجوز برای بازدید کنندگان به شهرستان.

ژاپن اجاره یک پرواز حمل 206 evacuees از ووهان فرود آمد که اوایل روز چهارشنبه در توکیو.

صبح روز چهارشنبه یک هواپیمای حامل آمریکایی ها بود که در ووهان چپ برای, Anchorage, آلاسکا, جایی که آنها به آرامی دوباره غربالگری ویروس قبل از پرواز به اونتاریو کالیفرنیا.

کره جنوبی ارسال خواهد شد یک هواپیما برای شهروندان خود و بسیاری از دولت های دیگر از جمله فرانسه نیز برنامه ریزی شده تخلیه.

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون گفت: کسانی که در حال پرواز از هوبئی استان خواهد بود قرنطینه در جزیره کریسمس.

The first new hospital will provide around 1,000 bed when it opens
تصویر: اولین بیمارستان جدید ارائه خواهد شد حدود 1000 تخت هنگامی که آن را باز می کند
New hospitals are being built in Wuhan
تصویر: جدید بیمارستان های در حال احداث در ووهان

ووهان است و یکی از 17 شهر استان هوبئی چین که دارای قطع دسترسی به دام انداختن بیش از 50 میلیون نفر در اکثر گسترده کنترل بیماری اقدامات تا کنون اعمال شده است.

این شهرستان از 11 میلیون نفر در حال ساخت دو بیمارستان در یک ماده از روز برای اضافه کردن 2,500 تخت برای درمان بیماران مبتلا به این ویروس با مقامات هشدار ویروس قوی تر شدن است و آنها مشخص نیست در آن بالقوه برای جهش.

چین ساخته شده است یک بیمارستان در فقط هفت روز برای مقابله با شیوع سارس که در نهایت به کشته شدن نزدیک به 800 نفر در سراسر جهان است.

Australia has been welcoming people back from Wuhan
تصویر: استرالیا شده است استقبال مردم از بازگشت از ووهان
Governments are working to evacuate their nationals from Wuhan
تصویر: دولت در حال کار برای تخلیه اتباع خود از ووهان

در حالی که اضطراب همچنان به رشد در پشت سر هم با تعداد موارد تایید شده وجود دارد که در حال حاضر امید در میان برخی از دانشمندان وجود دارد که می تواند یک واکسن در اینده نزدیک.

محققان از پیتر دوهرتی موسسه عفونت و ایمنی در ملبورن باید گفت که آنها بزرگ شده اند یک نسخه از این ویروس است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور توسعه یک واکسن.

آن رشد کرده بود از یک نمونه بیمار دریافت در هفته گذشته و استفاده می شود برای تولید یک پادتن آزمون که اجازه می دهد تا تشخیص این ویروس در بیماران که هنوز نمایش داده می شود ،

دکتر جولیان Druce گفت: “این ویروس استفاده خواهد شد به عنوان کنترل مثبت مواد برای استرالیا شبکه ای از سلامت عمومی آزمایشگاه و همچنین حمل به کارشناس آزمایشگاه با همکاری نزدیک با این که در اروپا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net