مشتریان صف برای خرید ماسک صورت برای جلوگیری از شیوع کروناویروس جدید, در, هنگ کنگ, چین 28 ژانویه سال 2020 است.

تایرون سیو | ایسنا

بریتیش ایرویز را متوقف کرده است و همه پروازهای مستقیم به و از سرزمین اصلی چین به دلیل شیوع کروناویروس.

شرکت هواپیمایی گفت: تعلیق خواهد بود اجرا “با اثر فوری” پس از شیوع ویروسی که باعث شده است که 132 مرگ و میر و آلوده تقریبا از 6000 نفر است.

پکن مقامات ادامه داد: تلاش برای جلوگیری از گسترش, در حالی که کشورهای دیگر شروع به تخلیه شهروندان خود از منطقه است.

تقریبا تمام مرگ و میر ناشی از آنفولانزا مانند ویروس رخ داده در شهر ووهان و اطراف آن در استان هوبئی که باقی می ماند مجازی مستند.

Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: چینی بهداشتی مقامات می گویند شمار کشته شدگان افزایش یافته است به 132

بریتیش ایرویز به طور معمول عمل پروازهای روزانه به شانگهای و پکن از هیترو اما صبح روز چهارشنبه این لغو شد بدون هیچ گونه نشانه ای از زمانی که آنها را از سر.

“ما را به حالت تعلیق در تمام پروازها به مقصد و از سرزمین اصلی چین با اثر فوری توصیه های زیر را از وزارت امور خارجه در برابر همه اما ضروری سفر” بریتیش ایرویز در بیانیه ای گفت.

شرکت هواپیمایی عذرخواهی به مسافران برای ناراحتی اما گفت: “ایمنی مشتریان و خدمه است که همیشه اولویت ما است.”

ما. حامل United Airlines گفت: در حال حاضر آن را تعلیق 24 پروازها در ایالات متحده به پکن هنگ کنگ و شانگهای بین تاریخ 1 فوریه و مارس 8, چون تقاضا کم است.

هوایی کانادا و Cathay اقیانوس آرام نیز گفت: آنها کاهش تعداد پروازها در داخل و خارج از چین در حالی که کره حامل هوا سئول گفته است: “توقف همه پروازها به مقصد چین است.

اندونزی شیر هوا در بیانیه ای گفت: روز شنبه که آن را به حالت تعلیق در تمام پروازها به مقصد چین از فوریه. نیلی هند بودجه حامل است به لغو تمام پروازهای بین دهلی نو و چنگدو از آوریل 1. خود را به طور منظم پرواز به گوانگجو ادامه خواهد داد.

مسافرتی و هواپیمایی سهام به شدت کاهش یافته است بیش از دو هفته گذشته به عنوان ترس بیش از پتانسیل coronavirus برای تبدیل شدن به جهانی همه گیر شده اند. روز چهارشنبه سهام بریتیش ایرویز پدر و مادر و بین المللی تثبیت خطوط هوایی گروه کاهش یافت و قبل از افزایش 0.2% توسط 10.00 صبح به وقت تهران.

تصمیم با تو زیر یک مشورتی با انگلستان خارجه می گوید که تنها سفر ضروری باید انجام شود به هر نقطه در چین است.

در ایالات متحده آمریکا کاخ سفید گفته مدیران شرکت هواپیمایی آن را به حال شده است با توجه به تعلیق پروازها از چین مردم آشنا با این موضوع گفته اند CNBC.

هنوز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حمایت از این حرکت, اما مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گفت: غربالگری ویروس در 20 متحده فرودگاه خواهد بود گسترش یافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de