بریتانیا نیروی هوایی سلطنتی تست ویروس-ردیابی برنامه اما نگرانی های حریم خصوصی باقی می ماند

وسایل نقلیه نظامی عبور از پل وست مینستر پس از اعضای 101 لجستیک تیپ تحویل یک محموله از ماسک های پزشکی به سنت توماس ” بیمارستان در مارس 24, 2020 در لندن, انگلستان.

لئون نیل | گتی ایماژ

سلطنتی پایگاه نیروی هوایی در North Yorkshire, انگلستان, است, تست, جدید, تماس با ما-ردیابی نرم افزار که توسعه داده شده توسط این کشور به خدمات بهداشت ملی (NHS).

این خبر برای اولین بار گزارش شده توسط بی بی سی و تائید به CNBC توسط یک سخنگوی NHSX است که مسئول انتقال دیجیتال از مراقبت بهداشتی و اجتماعی در بریتانیا. این معلوم نیست که چگونه بسیاری از راف پرسنل با استفاده از نرم افزار و چه مدت برای.

این برنامه که متکی بر تکنولوژی بلوتوث طراحی شده است برای هشدار به صاحبان گوشی های هوشمند اگر آنها را به تماس با هر کسی که نشان می دهد علائم کروناویروس.

هنگامی که کاربران باز کردن برنامه آنها هم گفت: “شما OK در حال حاضر” و یا “شما نیاز به منزوی کردن خود و ماندن در خانه.”

انگلیسی, وزیر بهداشت مت Hancock گفت: مستند نخواهد بود برداشته تا زمانی که دولت زیرساخت برای انجام جرم تماس با ما-ردیابی از کسانی که آلوده شده اند coronavirus.

که زیرساخت نیست و فقط شامل یک نرم افزار است.

بریتانیا در حال برنامه ریزی برای استخدام 18,000 مردم به انجام دستی تماس با ما-ردیابی در کنار برنامه. از کسانی که از 3000 خواهد بود بالینی پرسنل در حالی که دیگران نیاز به روت کردن.

“بیشتر افرادی که ثبت نام برای این برنامه جدید که در آن می رود زندگی می کنند بهتر مطلع پاسخ ما خواهد بود و بهتر است بنابراین ما می تواند محافظت از بیمه خدمات درمانی” هنکاک گفت.

اما کشورهای دیگر را با هم مخلوط شده با موفقیت تماس با ما-ردیابی.

دقت یک مسئله بزرگ به عنوان GPS و بلوتوث داشتن محدودیت ها از نظر دقت.

حفظ حریم خصوصی و انبوه نظارت موضوع مهم دیگری است که تماس-ردیابی می تواند به طور بالقوه فعال دولت ها و شرکت ها به رعایت همه حرکات به مراتب بیشتر از آنها در حال حاضر انجام, در حالی که همچنین به آنها دسترسی به حساس داده های پزشکی شخصی.

اتحادیه اروپا به طور کلی حفاظت از داده ها و مقررات (GDPR) و اتحادیه اروپا از حفظ حریم خصوصی قانون اجازه پیگیری برای دلایل بهداشتی, اما حریم خصوصی گروه خود را رزرو.

درس را آموخته است ؟

با وجود نگرانی های بی شماری وجود دارد تماس با ما-راه حل های ردیابی در خط لوله در سراسر جهان و چند در حال حاضر نورد از شده است.

در مارس 20, Singapore شد یکی از اولین کشورهای جهان برای استقرار یک تماس-ردیابی نرم افزار. اما TraceTogether به عنوان برنامه شناخته شده است داوطلبانه است و تنها 12 درصد از جمعیت آن را دریافت و آن را نسبتا بی اثر است.

آکسفورد محققان دریافتند که تماس-برنامه ردیابی فقط به عنوان آنها در نظر گرفته شده و اگر در حدود نیمی از کل جمعیت با استفاده از نرم افزار.

با کروناویروس موارد بیش از دو برابر در سنگاپور در هفته گذشته, نخست وزیر صادر تازه درخواست به ملت در روز چهارشنبه به آغوش فن آوری است.

“ما نیاز به استفاده کامل از فن آوری اطلاعات آن را به طوری که زمانی که ما کشف Covid-19 موارد می تواند ما را ردیابی موثر تر که در آن آنها بوده است و آنها شده اند در تماس با” گفت: Lee Hsien Loong اضافه کرد که سنگاپور در حال ساخت برنامه های دیگر. “برای این برنامه به کار ما باید همه همکاری برای نصب و استفاده از این برنامه مانند آنچه در کره جنوبی انجام داده اند.”

کره جنوبی نسخه — شناخته شده به عنوان Covid-19 هوشمند مدیریت سیستم (اس ام اس) — نیازی نیست اعضای عمومی به دانلود برنامه. به جای آن هشدار به شهروندان از طریق یک پیام متنی.

کشور کاهش تعداد روزانه عفونت از 851 در مارس 3 تا 22 عفونت به عنوان از آوریل 17.

در حالی که سیستم به نظر می رسد شده اند نسبتا موفق, طرفداران حفظ حریم خصوصی نمی خواهم این واقعیت است که آن را با استفاده از ترکیبی از GPS گوشی ردیابی دوربین نظارت ثبت و معاملات کارت اعتباری به کار کردن که در آن افراد آلوده شده بود در این منجر به مثبت بودن وضعیت تایید کرد.

در اسرائیل سرویس امنیتی شین بت نیز با استفاده از آنچه به عنوان “برادر بزرگ” نظارت سیستم اطلاع رسانی به کسانی که ممکن است در تماس با کسی که coronavirus.

در جای دیگر پلیس اسرائیل سعی کردم با استفاده از تلفن همراه داده های مکان به اجرای قرنطینه. اما نظارت کمیته در اسرائیل پارلمان در برابر حکومت گسترش اقدامات اضطراری در این هفته.

بزرگ شرکت های با تکنولوژی درگیر هستند به تماس با پشتیبانی-ردیابی کردند.

در نادر همکاری مشترک در اوایل این ماه اپل و گوگل اعلام کرد که به طور مشترک ایجاد تماس با ما-نرم افزار ردیابی طراحی شده به اجرا در پس زمینه اپل و دستگاه های آندروید.

“شفافیت و رضایت از بیشترین اهمیت در این تلاش و به ما نگاه رو به جلو به ساختمان این قابلیت در مشورت با سهامداران علاقه مند” هر دو شرکت گفت: در اوایل این ماه.

خالی پل وست مینستر که در تصویر در مقابل بریتانیا در پارلمان در مرکز لندن در آوریل 13 سال 2020 به عنوان زندگی در بریتانیا همچنان بیش از آخر هفته عید پاک در سراسر کشور مستند به مبارزه با رمان coronavirus بیماری همه گیر. –

GLYN کرک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>