ملکه الیزابت به نادر آدرس به ملت بیش از coronavirus

ملکه الیزابت دوم

جزوه | گتی ایماژ

ملکه الیزابت را بسیار نادر آدرس به این کشور در روز یکشنبه به عنوان بریتانیا هایش با به طور فزاینده ای مرگبار شیوع کروناویروس.

دولت قرار است در بریتانیا به یک مجازی مستند بستن میخانه ها, رستوران ها و تقریبا تمام مغازه ها در حالی که ممنوعیت گردهمایی های اجتماعی و سفارش فاطمیون در خانه بماند مگر اینکه آن را کاملا ضروری است برای سرمایه گذاری.

اقدامات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش این اپیدمی با مقامات گفت: در روز جمعه مرگ و میر در انگلستان در میان کسانی که تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس تا به حال افزایش یافته است 684 به 3,605 تا 23 درصد در روز قبل.

“علیاحضرت ملکه به ثبت ویژه پخش به بریتانیا و کشورهای مشترک المنافع در رابطه با شیوع کروناویروس,” کاخ باکینگهام در بیانیه ای گفت: بدون دادن هر گونه اطلاعات در مورد آن
مطالب.

آدرس ثبت شده در قلعه ویندسور که 93 سال از پادشاه است که ماندن با شوهرش پرنس فیلیپ پخش خواهد شد در سال 1900 به وقت تهران در روز یکشنبه گفت:.

ماه گذشته ملکه با صدور بیانیه ای نوشته شده که در آن او گفت که خانواده سلطنتی خواهد نقش خود را در افزایش به چالش از شیوع کروناویروس.

“ما می دانیم که بسیاری از افراد و خانواده ها در سراسر انگلستان و در سراسر جهان در حال ورود به یک دوره از نگرانی و عدم اطمینان او گفت:” پس از آن.

“ما همه توصیه به تغییر روال عادی ما و به طور منظم الگوهای زندگی برای خوب بیشتر از جوامع ما زندگی می کنند و به ویژه برای محافظت از آسیب پذیر ترین در درون آنها.”

ملکه به ندرت پخش به ملت جدا از او برای چهارمین روز کریسمس پیام معمولا به پیشنهاد شخصی با تشکر یا اطمینان در زمان بحران.

رویال گفته کارشناسان این امر می تواند تنها پنجم چنین تلویزیونی آدرس او ساخته شده بود در طول 68 سال در تاج و تخت.

گذشته بود و در سال 2012 پس جشن های بزرگداشت او در سال 60 به عنوان ملکه که یک دهه پس از قبل از پخش است که به دنبال مرگ مادر ملکه مادر در سال 2002 هنگامی که او از ایشان تشکر بریتانیا خود را برای پیام های تسلیت.

او همچنین به یک آدرس در شروع جنگ خلیج فارس در سال 1991 و مشهورترین او تحویل غم انگیز پخش زنده پس از مرگ دختر در قانون پرنسس دایانا در پاریس سقوط خودرو در سال 1997 در میان ملی غلیان احساسات غم و اندوه و انتقاد از خانواده سلطنتی پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>