بریتانیا هشدار داد به آماده شدن برای تا شش امواج از coronavirus در سال آینده

بریتانیا باید بهتر آماده برای “بیشتر امواج” از coronavirus با نمایندگان مجلس گفت: دولت بود “بیش از حد آهسته” برای پاسخ به شیوع فعلی.

مجلس سلامت و مراقبت اجتماعی کمیته گفته شد توسط پزشک منجر پروفسور آنتونی Costello که این کشور باید به این “واقعیت تلخ” است که آن را واکنش نشان می دهند به سرعت به اندازه کافی برای هشدار در مورد COVID-19.

استاد از دانشگاه کالج لندن و موسسه بهداشت جهانی گفت: نمایندگان مجلس از طریق ویدئو-link که بریتانیا به احتمال زیاد تا پایان با بالاترین coronavirus مرگ و میر در اروپا – حتی بیشتر از اسپانیا و ایتالیا.

به منظور جلوگیری از سنبله بزرگ در مرگ و میر پس از این کشور آغاز می شود به سهولت آن مستند اقدامات او گفت که دولت باید تا جامعه, تست ظرفیت و در آغوش کره جنوبی-style تماس با ردیابی.

What you can and can't do during the coronavirus lockdown.
مستند: داس و don’ts

“همه ما امیدواریم که که ملی مستند و اجتماعی فاصله را حدود زیادی سرکوب اپیدمی; اما, ما می رویم به چهره بیشتر امواج” گفت: استاد Costello.

“ما نیاز به مطمئن شوید که ما باید یک سیستم در محل است که می تواند نه فقط انجام یک تعداد معینی از آزمایشات در آزمایشگاه است.

“ما همچنین نیاز به یک سیستم در منطقه و در سطح جامعه به آزمون مردم به سرعت در جامعه در مراقبت از خانه و اطمینان از نتایج بازگشت به آنها را بسیار به سرعت.

بیشتر از Covid-19

“ما نیاز به حفظ اجتماعی فاصله گرفتن از نوعی که ما آسانسور ملی مستند با تمرکز بر مردم ما واقعا می خواهید به مستند که موارد و اطلاعات تماس.

“شما نیاز به پیدا کردن موارد آزمون آنها را اگر شما می توانید ردیابی خود را, اطلاعات تماس, جدا, آنها, انجام, اجتماعی, فاصله – اما مهمتر از همه شما آن را همه در سرعت است.”

Social distancing
چگونه به تمرین های اجتماعی فاصله

اما استاد کاستلو یک مدیر سابق بریتانیا در سازمان جهانی بهداشت گفت: این احتمال وجود دارد که آسیب پذیر ترین افراد در این کشور را به باقی می ماند در نوعی از مستند تا زمانی که یک واکسن.

:: گوش دادن به همه سیاست پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

چند انتظار یک واکسن در دسترس خواهد بود تا بهار سال 2021 در اولین و استاد Costello پیشنهاد بریتانیا می تواند به عنوان بسیاری از شش امواج coronavirus قبل از آن.

“ما باید به اقتصاد رویم و اگر آن را به معنی قفل کردن 10 درصد از جمعیت ما حتی به آنها انگیزه برای ماندن در قرنطینه و با دیجیتال نرم افزار برای کمک به نظارت بر علائم خود و حمایت از آنها که راه را واقعا حفظ این رفتن تا زمانی که ما یک واکسن ایمن و گله ایمنی,” او اضافه شده است.

preview image
چه گله ایمنی ؟

در میان کسانی که سوال استاد Costello بود سابق وزیر بهداشت و رییس کمیته جرمی هانت.

این کمیته در حال انجام یک تحقیق آمادگی بریتانیا برای مقابله با وقوع چنین تمرکز بر اقدامات برای حفاظت از بهداشت عمومی نحوه حاوی ویروس و توانایی بیمه خدمات درمانی برای مقابله است.

وزیر بهداشت مت هنکاک به شواهد و مدارک به کمیته تحقیق است که در جلسه از طریق ویدئو-لینک روز جمعه پس افسر ارشد پزشکی پروفسور کریس Ersin و مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel ماه گذشته.

توجه در میان اعضای کمیته آغاز شده است به نوبه خود نسبت به چگونگی انگلستان ممکن است قادر به مقابله با این بیماری هنگامی مستند اقدامات شروع شده برداشته هر چند هر گونه تغییرات حداقل سه هفته دور.

Why has Sweden chosen not to go on lockdown against coronavirus?
چرا سوئد رفته به مستند?

استاد Costello گفت: بالا بودن تعداد coronavirus مربوط به مرگ و میر در انگلستان است که نزدیک به بیش از 14,000 باید در خدمت به عنوان یک گریم یادآوری به دولت که به آن نیاز دارد برای پاسخ سریعتر به شیوع آینده.

پزشک گفت که در حالی که ما “باید هر سرزنش در این مرحله” دولت “می توانید مطمئن شوید که در موج دوم ما نه بیش از حد آهسته”.

“ما احتمالا باید بالاترین مرگ و میر در اروپا ما باید به صورت واقعیت که” او گفت:, و اضافه کرد که در مجموع در سراسر کشور می تواند در نهایت رسیدن به 40,000.

“ما بیش از حد آهسته در تعدادی از چیزهایی است اما ما می توانید مطمئن شوید که در موج دوم ما نه بیش از حد آهسته است.”

دولت رو نقد بودن به کندی عمل می کنند هشدار از کشورهای دیگر مهمترین ایتالیا.

نخست وزیر بوریس جانسون در ابتدا تمایلی به بستن فضاهای اجتماعی مانند بارها و سینما و در زمان دیگر هنوز هم قبل از سفارش در سراسر کشور مستند در ماه گذشته.

سوال در ادامه به خواسته می شود در مورد تست ظرفیت به خصوص در مراقبت از خانه.

آقای Hancock گفته است که بریتانیا می خواهد به انجام 100,000 آزمون در هر روز تا پایان مارس است اما این تعداد در حال انجام است هر روز در این لحظه است که هنوز معلق در هوا فقط زیر 20,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>