بریتانیا رونمایی $39 میلیارد دلار هزینه های بسته بندی آن را به عنوان تلاش می کند برای مقابله با کروناویروس رکود

دولت انگلیس را صرف میلیاردها پوند در تلاش برای محدود کردن تاثیر coronavirus در انگلستان اقتصاد این کشور سرمایه گذاری رئیس گفت.

شیوع ویروس که به تازگی در چین در اواخر سال 2019 شده است و اعمال فشار بر همه اقتصادهای بزرگ به طور قابل توجهی کاهش زنجیره تامین هدف قرار دادن تقاضا برای سفر و همچنین به عنوان سوخت وحشت خرید و انباشت. مختلف اقتصاددانان و سازمان ها مانند سازمان همکاری اقتصادی و توسعه باید خود را کمرنگ جهانی پیش بینی رشد به عنوان یک نتیجه.

Rishi Sunak منصوب رئیس امور مالی در ماه گذشته گفت: پارلمان انگلستان بود که 7 میلیارد پوند (9 میلیارد دلار) در دسترس برای حمایت از بازار کار و اضافی £5 میلیارد دلار برای کمک به سیستم مراقبت های بهداشتی.

Sunak همچنین اعلام کرد که بیشتر مالی شل شدن £18 میلیارد دلار برای حمایت از اقتصاد انگلستان آوردن مجموع محرک های مالی برای £30 میلیارد دلار است. انگلستان عمومی بدن برای بودجه مسئولیت آن را به نام بزرگترین بودجه سادگی از سال 1992.

LONDON, UNITED KINGDOM – 14 فوریه سال 2020: صدراعظم از خزانه Rishi Sunak برگ 10 خیابان داونینگ در مرکز لندن پس از حضور در اولین جلسه هیئت دولت پس از تجدید سازمان در 14 فوریه سال 2020 در لندن, انگلستان.

برکرفت رسانه

به “کروناویروس خواهد تاثیر قابل توجهی بر اقتصاد ما, اما از آن خواهد شد به طور موقت” Sunak قانونگذاران گفت. او افزود که دولت را پاسخ خواهد بود “به موقع” و “هدف قرار دادند.”

از صبح روز چهارشنبه, انگلستان به حال ثبت نام 382 تایید موارد coronavirus و شش مرگ و میر. برخی از دولت آخرین اقدامات شامل ساخت بیمار پرداخت در دسترس برای همه کسانی که توصیه به خود منزوی و حتی بدون علائم و وام های قابل دسترس بیشتر را برای کوچک و متوسط شرکت. بانک مرکزی انگلیس (BOE) اعلام کرد در اوایل روز چهارشنبه اضطراری کاهش به نرخ بهره.

روز شنبه اعلام شد اولین بودجه سالانه تحت رهبری نخست وزیر بوریس جانسون. شده است وجود دارد بسیاری از پیش بینی در این اطلاعیه پس از پیروزی جانسون در یک انتخابات عمومی در ماه دسامبر انگلیس به خروج از اتحادیه اروپا در ماه ژانویه به یک تغییر که منجر به وزارت دارایی.

دولت انگلیس نیز پرده برداری کرد قصد دارد برای کاهش مالیات برای کارگران یخ وظایف شراب سیب شراب و سوخت و معرفی بسته بندی پلاستیکی مالیات.

“به محرک های مالی اعلام شده توسط صدراعظم Rishi Sunak امروز در بودجه باید برای کمک به حمایت از رشد اقتصادی با توجه به اقتصادی headwinds ایجاد شده توسط COVID-19 اما در نتیجه وخامت اوضاع در انگلستان مالی و موقعیت برجسته مستقل در حال انجام است مشکل در طور معنی داری کاهش و انگلستان ناخالص کل بدهی دولت بار از آن زمان سطوح بالا” سارا کارلسون یک مودی معاون ارشد رئیس جمهور گفت: در ایمیل فرستاده اند ،

در همین حال جان Hawksworth, PwC اقتصاددان ارشد گفت: در یک ایمیل که بانک مرکزی انگلستان نرخ بهره و دیگر اقدامات برای افزایش اعتبار جریان در کنار این بودجه اعلام “باید یک راه قابل توجهی نسبت به کاهش تاثیر اقتصادی این ویروس در کوتاه مدت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>