بریتانیا چسبیده به داعش, جدول زمانی, ایرلندی fin حداقل می گوید: پس از مذاکرات

لندن – مارس 03: نخست وزیر بوریس جانسون به تشریح دولت او را در موضع مذاکره با اتحادیه اروپا پس از مبارزه با تروریسم در اروپا طی یک سخنرانی کلیدی در قدیمی کالج نیروی دریایی در گرینویچ در فوریه 3 سال 2020 در لندن, انگلستان.

WPA, استخر

بریتانیا به نظر می رسد چسبیده به آن طرح به دنبال تفاهم با اتحادیه اروپا تا پایان سال 2020 حتی اگر رسمی مذاکرات شده اند به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس, ایرلند, وزیر اقتصاد گفت: پس از مذاکرات با همتای بریتانیایی.

“احساس من در این لحظه است که دولت بریتانیا نمی خواهد تغییر جدول زمانی آنها در رابطه با مبارزه با تروریسم در اروپا,” Donohoe گفت: در یک کنفرانس خبری در روز جمعه با استناد به گفتگو با وزیر دارایی Rishi Sunak یک روز پیش از آن.

“ما گفت: در تعدادی از موارد است که ما فکر آن را در حال حاضر در حال رفتن به بسیار دشوار به دریافت همه از این انجام می شود تا پایان سال است. این است برای رفتن به یک ماده انگلستان … اما خیلی خواستار دستور کار قطعا بدست حتی بیشتر خواستار به دلیل چگونه COVID-19 (coronavirus) را اشغال کرده است تلاش همه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>