آرام کاخ باکینگهام در لندن به انگلستان همچنان در lockdown برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

Yui Mok – PA تصاویر

بریتانیا به معرفی 14 روز دوره قرنطینه برای تقریبا همه از ورود به کشور برای جلوگیری از دوم اوج این بیماری همه گیر کوروناویروس بار روزنامه گزارش روز شنبه.

آن گفت: نخست وزیر بوریس جانسون می گویند در یک آدرس به ملت در روز یکشنبه که مسافران پس از رسیدن در فرودگاه ها و بنادر از جمله انگلیسی ها از بازگشت از خارج از کشور را به خود جدا برای دو هفته.

بر اساس این گزارش تحت اقدامات هستند که به احتمال زیاد به اجرا در آمده است در اوایل ماه ژوئن مسافران را مجبور به ارائه آدرس در آن آنها را به خود منزوی در هنگام ورود.

“این اقدامات کمک خواهد کرد که حفاظت از انگلیسی عمومی و کاهش انتقال ویروس همانطور که ما حرکت به مرحله بعدی از ما پاسخ” تایمز به نقل از یک منبع دولتی عنوان کرد و گفت.

بریتانیا COVID-19 تلفات افزایش یافت به 31,241 در روز جمعه. خیابان داونینگ کاهش یافته است به نظر گزارش و سخنگوی بریتانیا در وزارت کشور گفت: “ما نمی دیدگاهها برای نشت.”

جانسون است که با توجه به اعلام روز یکشنبه در گام های بعدی در بریتانیا نبرد به مقابله با رمان coronavirus پس از بررسی توسط وزرای کنونی و اقداماتی که باید همه اما بسته اقتصاد و نگهداری می شود میلیون ها نفر در خانه برای بیش از شش هفته است.

او وزیر محیط زیست جورج Eustice گفت: Johnson نمی خواهد اعلام هر گونه تغییرات به بریتانیا مستند اتخاذ محتاط رویکرد است.

انگلستان به فرودگاه اپراتورها گفت: آنها می ترسید یک قرنطینه خواهد مرکب حاد آسیب این بیماری همه گیر به شکل دراورده شده به صنعت حمل و نقل هوایی به عنوان آن را قرار داده و مردم رفت و آمد زمانی که مستند محدودیت برداشته می شوند.

“قرنطینه نه تنها تاثیر مخربی در انگلستان صنعت هوانوردی بلکه در اقتصاد گسترده تر” گفت: کارن دی, مدیر اجرایی فرودگاه اپراتورهای انجمن.

“اگر دولت معتقد است قرنطینه پزشکی لازم است و سپس باید آن را اعمال و بر اساس انتخابی زیر علم وجود دارد باید روشن استراتژی خروج و تاثیر اقتصادی در بخش های کلیدی باید کاهش,” او گفت:.

خطوط هوایی بریتانیا نماینده برای شرکت های هواپیمایی گفت: در آن نیاز به دیدن جزئیات از آنچه که دولت پیشنهاد. “ما خواسته خواهد شد برای اطمینان داد که این تصمیم منجر شده است با علم و دولت اعتبار خروج طرح هفتگی بررسی برای اطمینان از محدودیت مشغول به کار هستند و هنوز هم مورد نیاز است.”

گزارش تایمز گفت: مسافران از ایرلند جزایر کانال و جزیره خواهد بود معاف از قرنطینه به عنوان رانندگان کامیون در آوردن بسیار مهم منابع.

به گفته مقامات خواهد انجام چک نقطه و کسانی که به شکستن قوانین را جریمه تا 1000 پوند (1240 دلار) و یا حتی اخراج.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de