یک دانش آموز گفته شده است به خود منزوی برای 14 روز پس از تایید مورد کوروناویروس در برایتون.

در یک پیام ارسال شده به پدر و مادر در روز جمعه پرتسلد Aldridge, جامعه, آکادمی (PACA) گفت: دانش آموز بود که ماندن در خانه و مدرسه خواهد بود مطلع باید از آنها شروع به در حال حاضر علائم.

این می آید به عنوان شهروندان بریتانیا پرواز بازگشت از چین در شهر ووهان مرکز از شیوع کروناویروس هستند با توجه به قرنطینه می شود و در یک مرکز در میلتون کینز در روز یکشنبه.

انگلستان در حال حاضر سه مورد تأیید این بیماری است.

در بیانیه برایتون مدرسه گفت: “من مطمئن هستم که بسیاری از شما آگاه هستند رسانه ها گزارش دادند روز سه شنبه در اولین مورد تایید شده از coronavirus در برایتون.

“ما در حال کار با همکاری و هدایت توسط مقامات محلی و بهداشت عمومی انگلستان برای اطمینان حاصل شود که ما در PACA عمل به طور مداوم با حق مشاوره پزشکی.

“امروز ما در تماس شده توسط پدر و مادر یک دانش آموز در PACA بود که در تماس با بهداشت عمومی انگلستان به عنوان بخشی از تحقیقات خود را در مورد تایید موردی که گزارش شده در مطبوعات.

بیشتر از Coronavirus

“ما مطلع شده است توسط پدر و مادر است که آنها توصیه شده است با بهداشت عمومی انگلستان به خود منزوی فرزند خود را در خانه برای 14 روز. اگر در هر نقطه ای کودک یافت می شود علامتی ما اطلاع داده خواهد شد.”

جزئیات بیشتر در مورد دانش آموز منتشر شده است.

Passengers wearing masks outside Shanghai railway station
تصویر: مسافران با پوشیدن ماسک در خارج از ایستگاه راه آهن شانگهای

در همین حال پنج نفر از بریتانیااز جمله یک کودک در بیمارستان در فرانسه پس از ابتلا به این بیماری در طول تعطیلات در کوه های آلپ فرانسه, وزیر بهداشت اگنس Buzyn گفت: در روز شنبه.

آنها اقامت در یک کلبه ییلاقی در رفت و آمد مکرر از Contamines-Montjoie و در تماس نزدیک با یکی دیگر از بریتن که اعتقاد بر این است که قرارداد این ویروس در سنگاپور است.

مرد سفر به فرانسه و سپس آزمایش مثبت برای این ویروس در بازگشت به بریتانیا Ms Buzyn گفت.

آن را به ارمغان می آورد تعداد کل موارد در فرانسه به 11.

نوع جدیدی از کروناویروس آلوده بیش از 34,800 مردم در سطح جهان و کشته 724, تقریبا تمام آنها در چین است.

هنگ کنگ تا به حال 25 نفر از جمله یک مرگ در حالی که ماکائو تا به حال 10 نفر. بسیاری از مرگ و میر شده است در هوبئی استان مرکزی از کانون برک آوت.

A couple wear face masks as they walk along the Thames embankment in central London on January 28, 2020. - Around 1,500 people who came to Britain from the Chinese epicentre of the coronavirus epidemic in the past two weeks must put themselves in isolation, the UK health minister has said. (Photo by Justin TALLIS / AFP) (Photo by JUSTIN TALLIS/AFP via Getty Images)
تصویر: یک زن و شوهر پوشیدن ماسک صورت آنها به عنوان راه رفتن در امتداد رودخانه تیمز خاکریزی در مرکز لندن

پنج تازگی آلوده به انگلیسی ها است که در یک بیماری جدی در حال درمان در بیمارستان, در منطقه, در شهرهای, Lyon Grenoble و Saint-Etienne. یازده نفر در کل به تماس با حامل ویروس و شش تن دیگر از اتباع بریتانیا در حال حاضر در حال نظارت.

این موارد جدید پدید آمده پس از شروع به مقامات جابجایی های اخیر در سفر یک مرد بود که تایید توسط بریتانیا به قرارداد این ویروس ارشد سلامت رسمی جروم Salomon یک کنفرانس خبری گفت.

Contamines رفت و آمد مکرر است که در کوه های آلپ فرانسه است و نزدیک به سوئیس شهر ژنو و مونت بلان اوج.

preview image
هنگ کنگ معرفی اجباری 14 روز قرنطینه

دولت فرانسه شده است در تماس با سنگاپور و بریتانیا و سنگاپور مقامات بودند به دنبال یک کسب و کار کنگره قرار گرفت که در یک هتل وجود دارد ماه گذشته بود که با حضور 94 خارجی.

انگلیسی مرد در حال حاضر شناخته می شود و در مبدا از آخرین شیوع – سوم شخص در بریتانیا که تست مثبت برای ویروس – سفر کرده بود که در جلسه سنگاپور مقامات بهداشت گفت.

انگلستان سخنگوی وزارت امور خارجه گفت که بریتانیا به دنبال اطلاعات در این موارد و آماده ارائه هر گونه پشتیبانی مورد نیاز است.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

قبلا مواردی از این ویروس در فرانسه شامل 80 ساله چینی مرد در یک بیماری جدی در حالی که دیگران نشان داده اند قابل توجه نشانه هایی از بهبود در روزهای اخیر به گفته مقامات پزشکی.

این دو دیگر آلوده انگلیسی به تازگی از سفر چین و هنوز در حال درمان در درمانگاه سلطنتی ویکتوریا بیماری های عفونی مرکز در نیوکاسل. یک دانشجو در دانشگاه نیویورک در حالی که دیگر اعضای خانواده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im