یک کارمند وارد درب کشویی تزئین شده با ستاره ها از اتحادیه اروپا (EU) پرچم در Berlaymont ساختمان مقر کمیسیون اروپا (EC) در بروکسل بلژیک در روز سه شنبه, ژان. 28 سال 2020. در آن زمان 32 سال و دو نخست وزیر و نزدیک به 30 رای در مجلس به رها کردن بریتانیا از اتحادیه اروپا و سخت ترین قسمت مذاکرات حتی آغاز نشده.

بلومبرگ

بریتانیا ممکن است از خروج از اتحادیه اروپا در روز جمعه اما ارتباط آن با بلوک نیست و در حال تغییر در حال حاضر.

این به این معنی است که اگر هفته آینده شما می خواهید به پرواز از لندن به میلان و یا شما در حال حمل و نقل فرانسه محصولات به انگلستان, وجود خواهد داشت بدون تفاوت از چه کارهایی انجام شده است برای چند سال گذشته.

انگلستان متوقف می شود که یک عضو از اتحادیه اروپا ساعت 11 شب به وقت تهران روز جمعه و در یک دوره گذار آغاز خواهد شد از آن لحظه به بعد. عملا صحبت انگلستان هنوز هم خواهد بود موضوع را به اروپا از قوانین و مقررات آن را نمی خواهد که حق رای در سراسر اتحادیه اروپا جدول, اما آن را اجازه داده می شود به منظور توسعه تجارت جدید ترتیبات با سایر نقاط جهان است.

این خواهد بود که این مورد تا پایان سال 2020 حداقل.

دوره گذار است و همچنین به معنای به اتحادیه اروپا و انگلیس مذاکره کنندگان زمان بیشتری برای طرح های آینده خود رابطه است. این شامل ترتیبات جدید در ماهیگیری, امنیت, اشتراک گذاری داده ها و به طور کلی تجارت کالا و خدمات است.

داده های منتشر شده در ماه جولای نشان داد که تجارت بین 27 باقی مانده کشورهای اروپایی با انگلستان نشان داده 5.2 درصد از منطقه در مجموع تجارت در سال 2018 است. در مقایسه انگلستان تجارت با دیگر کشورهای اتحادیه اروپا به نمایندگی بیش از نیمی از کل حجم معاملات در همان سال تاکید بر اهمیت تجارت جدید معاملات برای استرالیایی ها.

همان گزارش نشان داد که اتحادیه اروپا-27 بالا بود شریک تجاری انگلیس در سال 2018 در حالی که دومی تنها سوم بزرگترین کشور تجارت اتحادیه اروپا پس از ایالات متحده و چین است.

یک طرفه جشن?

دولت انگلیس خواهد شد برگزاری یک نشست ویژه در شمال انگلستان و نخست وزیر بوریس جانسون صحبت می کنند به ملت در شب جمعه است.

وجود خواهد داشت یک صفحه نمایش نور در خیابان داونینگ — رسمی اقامت نخست وزیر با یک ساعت شمارش پایین به 11 p. m. دیگر انگلستان, سیاسی, ساختمان نیز روشن.

انگلستان و اتحادیه جک پرچم خواهد شد پرواز در همه قطب پرچم در میدان پارلمان این منطقه را در مقابل بریتانیا در پارلمان. و در نهایت یادبود Brexit سکه را به گردش خون.

در ضمن در سمت اروپایی وجود ندارد رویدادهای برنامه ریزی شده به غیر از یک بیانیه مطبوعاتی صبح روز جمعه.

بروکسل بلژیک – 28 ژانویه: انگلستان محل کار در شورای اتحادیه اروپا قبل از یک کشور اتحادیه اروپا به طور کلی امور وزیران در جلسه این تفاوت در الگوي ساختمان شورای اتحادیه اروپا ستاد در 28 ژانویه سال 2020 در بروکسل, بلژیک.

تیری Monasse

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de