Brexit نبرد شروع می شود و به صورت واقعی به انگلستان و اتحادیه اروپا, پخش کردن خواسته های خود را در تجارت

لندن – مارس 03: نخست وزیر بوریس جانسون به تشریح دولت او را در موضع مذاکره با اتحادیه اروپا پس از مبارزه با تروریسم در اروپا طی یک سخنرانی کلیدی در قدیمی کالج نیروی دریایی در گرینویچ در فوریه 3 سال 2020 در لندن, انگلستان.

WPA, استخر

استرلینگ کاهش یافت و بیش از 1% دوشنبه پس از انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون گفت که او نمی خواهد قبول استانداردهای اتحادیه اروپا به عنوان یک قیمت به پرداخت هزینه به منظور ایمن تجارت آزاد معامله است.

بریتانیا چپ اتحادیه اروپا رسما در روز جمعه اما هنوز به توافق برسند یک رابطه جدید با اتحادیه اروپا است. هر دو طرف گذاشته به طور جداگانه در روز دوشنبه به آنچه آنها می خواهند از آینده ایران اما موقعیت به نظر می رسد تا کنون از هم جدا است که اقتصاددانان باید مستثنی نیست امکان فروپاشی ناگهانی در پایان سال است.

“من می خواهم آن را در 20 ٪ در لحظه” آنا روزنبرگ سر از اروپا و انگلستان در مشاوره شرکت Signum جهانی گفت: CNBC دوشنبه. “ما باید برای پیگیری که چگونه مذاکرات تابه. اگر افزایش تنش و آنها به نظر می رسد به شکستن من تجدید نظر آن را,” او اضافه شده است.

انگلستان در حال حاضر در یک دوره انتقال که در طی آن قوانین اتحادیه اروپا و قوانین هنوز قابل اجرا در سراسر کشور و دولت انگلیس آماده می کند و معاملات تجاری با دیگر کشورها است. در طول این دوره در لندن نیز با هدف توسعه تجارت جدید ترتیبات با بروکسل است. عدم رسیدن به یک تجارت جدید مقابله خواهد آورد و هزینه های بالاتر برای انگلیس و اروپا صادر شده است.

“بدون شک وجود دارد نیز وجود دارد که تفاوت قابل توجهی بین طرفین” دیوید Henig یک انگلیس سیاست های تجاری متخصص در اتاق فکر ECIPE گفت CNBC. “وجود دارد یک معامله ممکن است که حذف تعرفه ها در بازگشت برای برخی از سطح زمین مفاد اما به همان اندازه بدون معامله باقی می ماند یک امکان مجزا,” او گفت:.

کانادا-مانند توافق ؟

“ما را ساخته اند انتخاب ما: ما می خواهیم یک توافقنامه تجارت آزاد شبیه به کانادا,” انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون روز دوشنبه گفت:.

اتحادیه اروپا به یک توافقنامه تجارت آزاد با کانادا در سال 2016. این معامله در زمان هفت سال به مذاکره است و هنوز به طور کامل به تصویب پارلمان های ملی در اروپا است.

همچنین سخنرانی روز دوشنبه اتحادیه اروپا و مذاکره کننده ارشد گفت: وجود دارد نه به اندازه کافی زمان برای قرار دادن با هم یک شبیه مقابله با انگلستان

“بله که هدف” میشل Barnier گفت: در مورد رسیدن به یک توافقنامه تجارت آزاد با انگلستان “اما ما مقید به تصمیم گیری اگر آن را تایید کرد تصمیم بوریس جانسون به ترک بازار واحد و اتحادیه گمرکی در پایان این سال است.”

هنگامی که شما یک عضو از اتحادیه اروپا و سپس عینی زبان خود را در موقعیت های مختلف است و کمتر مطلوب است.

میشل Barnier

اتحادیه اروپا و مذاکره کننده ارشد

نخست وزیر بریتانیا می خواهد به نتیجه این مذاکرات تا قبل از پایان سال – اجازه می دهد برای کمتر از 11 ماه به بحث در مورد هر مذاکره فصل. بوریس جانسون همچنین گفت: “هیچ نیاز” برای یک توافقنامه تجارت آزاد شامل پذیرش قواعد اتحادیه اروپا.

“وجود دارد هیچ نیازی نیست برای یک توافقنامه تجارت آزاد شامل پذیرش قواعد اتحادیه اروپا در, رقابت, سیاست, یارانه ها, اجتماعی, حفاظت از محیط زیست و یا هر چیز مشابه بیش از هر اتحادیه اروپا باید موظف به قبول بریتانیا حکومت” جانسون گفت.

اتحادیه اروپا بارها و بارها گفت که بیشتر انگلستان انحراف از قوانین اروپایی سخت تر از آن خواهد شد به طراحی جدید تجارت ترتیبات.

میشل Barnier روز دوشنبه گفت که هر گونه پیشنهاد تعرفه صفر خواهد نیاز به یک “سطح میدان بازی بیش از دراز مدت” از جمله در زمینه استانداردهای زیست محیطی و کمک های دولت است.

“جاه طلبانه ترین همکاری چیزی است که ما تا به حال. هنگامی که شما یک عضو از اتحادیه اروپا و سپس عینی زبان خود را در موقعیت های مختلف است و کمتر مطلوب” Barnier گفت.

سالانه مذاکرات بیش از شیلات?

شیلات در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین چسبیده امتیاز.

بوریس جانسون پیشنهاد دوشنبه به سالانه مذاکرات با اتحادیه اروپا بیش از ماهیگیری – شبیه به آنچه در نروژ می کند. دومی است که یک عضو اتحادیه اروپا اما آن کمک به اتحادیه اروپا بودجه در ازای دسترسی به بازار واحد اروپایی – یک منطقه آزاد تجاری.

با این حال, اروپایی, ماهیگیران هستند و در مقابل سالانه مذاکرات با بریتانیا آنها به شدت تکیه بر دسترسی به آب و هر سال آنها را در صورت عدم اطمینان بیش از دسترسی و مقدار ماهی مجاز به گرفتار شود.

“ما می خواهیم برای حفظ ترتیبات موجود از نظر دسترسی به” شان o’donoghue, بنیانگذار ماهیگیری داد یک گروه لابی اروپایی برای ماهیگیران گفت CNBC پنج شنبه.

صنعت ماهیگیری نشان دهنده بخش کوچکی از اتحادیه اروپا, اقتصاد, اما آن را قوی نفوذ سیاسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>