قیمت نفت خام برنت شیرجه می تواند به ‘تک رقمی پایین’ اگر اوپک+ نمی تواند توافق بر خروجی کاهش می گوید Fitch

صلیب سرخ و پزشکان اندازه گیری درجه حرارت از شرکت کنندگان در این 178th سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) در نشست خود در وین اتریش, در تاریخ 5 مارس سال 2020 است.

الکس Halada | گتی ایماژ

قراردادهای آتی نفت خام برنت شیرجه می تواند به “تک رقمی پایین” اگر از تولید کنندگان عمده نفت موفق به رسیدن به یک توافق برای کاهش تولید و در زمانی که تقاضا سقوط کرده است با توجه به کروناویروس همه گیر Fitch راه حل گفت: در یک جمعه گزارش.

سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متحدان آن در حال انتظار برای دیدار روز پنج شنبه — یک تاخیر از شنبه — در تلاش برای توافق بر سر کاهش تولید. قبلی مقابله با این گروه معمولا شناخته شده به عنوان اوپک+ — تمام شده در مارس پس از عربستان سعودی و روسیه موفق به رسیدن به یک توافق است. خرید اینترنتی ارسال می شود قیمت نفت کاهش به چند سال پایین.

انقضای این قرارداد به این معنی است که تولید کنندگان رایگان برای افزایش خروجی این ماه, با عربستان سعودی, امارات متحده عربی و روسیه در میان کسانی گفت که آنها این کار را انجام دهید.

تحلیلگران از Fitch راه حل گفت: کاهش تقاضا و افزایش عرضه می تواند منجر به بیش از 20 میلیون بشکه در روز بیش از حد نفت است. است که بازار نفت تحت “شدید فیزیکی فشار” آنها نوشت: در گزارش منتشر شده قبل از اوپک+ جلسه به تعویق افتاد.

“در حالی که بعید است که اسمی ظرفیت ذخیره سازی خواهد بود و نقض آن است که مقیاس اشباع عرضه را پایمال جهانی تدارکات زنجیر انداخت برنت به تک رقمی پایین” از تحلیلگران اضافه شده است.

قیمت نفت کاهش یافته است توسط حدود 50 ٪ از زمان آغاز سال است. روز دوشنبه با این حال قیمت نفت کمرنگ زودتر زیان پس از کیریل Dmitriev رئیس اجرایی از روسیه و ثروت صندوق گفت: CNBC در روز دوشنبه که مسکو و ریاض شد “بسیار نزدیک” به یک معامله.

قیمت نفت خام برنت کاهش یافت و در حدود 1.7 درصد به $33.53 در هر بشکه رسید در حالی که آمریکا و غرب مالیات اینترمدیت نیز با کاهش 2 درصد به حدود 27.72 در هر بشکه رسید.

“من فکر می کنم کل بازار می داند که این معامله مهم است و آن را به مقدار زیادی از ثبات بسیار مهم است ثبات به بازار, و ما بسیار نزدیک هستند” گفت: Dmitriev مدیر عامل شرکت از سرمایه گذاری مستقیم صندوق.

قیمت نفت به پایین ماندن

برخی از تحلیلگران گفت: ایالات متحده مشارکت در هر گونه کاهش تولید می تواند به بهبود چشم انداز از یک معامله اما امکان گرفتن ایالات متحده تولید کنندگان هیئت مدیره کم است.

تام پین مدیر مشاوره وود جهانی انرژی گفت ایالات متحده در صنعت نفت است “تکه تکه.”

“پس از تلاش برای به دست آوردن یک عادلانه موقعیت که در آن آنها می توانند تمام برش که رفتن به بسیار دشوار است گفت:” CNBC “نشانه های خیابانی آسیا” در روز دوشنبه.

دیگران گفت: حتی اگر تولید کنندگان عمده از جمله کسانی که در آمریکا می تواند توافق برای کاهش تولید قیمت نفت به احتمال زیاد به پایین ماندن به عنوان coronavirus همه گیر است که نگه داشتن درب ظرف را در تقاضا.

مت اسمیت مدیر کالا پژوهشی در تجزیه و تحلیل شرکت ClipperData اشاره کرد که بسیاری از کشورها در حالت مستند به عنوان مقامات به دنبال جلوگیری از گسترش ویروس.

“حتی اگر ما برخی از نوع از قطع عرضه معامله آن طرف تقاضا موضوع نیز گفت:” CNBC “Squawk Box آسیا” در روز دوشنبه.

“صرف نظر از آنچه ما قطع از عرضه چشم انداز, شما در حال رفتن به فشار در یک رشته زیرا شما هرگز قادر به حرکت به اندازه کافی نفت در بازار در حال حاضر و یا ماه آینده برای کمک به تعادل چیز در اینجا,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>