رئیس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro تست مثبت برای coronavirus

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro صحبت می کند در طول سوگند در مراسم تازه منصوب شده وزیر ارتباطات فابیو Faria در میان coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر در Planalto کاخ در تاریخ 17 ژوئن 2020 در برازیلیا.

Andressa Anholete | گتی ایماژ

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro آزمایش مثبت برای coronavirus شنبه اندکی پس از کاخ ریاست جمهوری گفت که او تا به حال شده نمایش علائم مربوط به این بیماری است.

Bolsonaro تشخیص خود را اعلام کرد و به خبرنگاران گفت که او شروع به احساس بد در یکشنبه متعدد رسانه ها گزارش شده است.

رئیس جمهور بنا به گزارش ها همچنین تایید کرد که او مصرف هیدروکسی کلروکین یک مالاریا مواد مخدر تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان ممکن است درمان پیشگیرانه برای بیماری و همچنین آزیترومایسین. نه مواد مخدر ثابت شده است موثر پیشگیری و یا درمان برای Covid-19.

جناح راست رهبر 65 و همواره به عنوان تهدید این ویروس در ماه های اخیر توصیف آن را به عنوان چیزی بیشتر از “کمی آنفولانزا.” او همچنین پیشنهاد کرد که گذشته خود را به عنوان یک ورزشکار او را ایمنی بدن به بدترین علائم این بیماری است.

برزیل دچار یکی از بدترین شیوع کروناویروس با بیش از 1.6 میلیون تایید موارد Covid-19 و بیش از 65 ، 000 مرگ و میر ناشی از, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

آمریکای جنوبی بزرگترین کشور است دوم تنها به ایالات متحده بیشترین تعداد موارد تایید شده.

دولت را تایید کرد به ان بی سی نیوز روز دوشنبه که Bolsonaro شده بود احساس ناخوشی و در حال اجرا بود یک تب 38 درجه سانتیگراد (در مورد 100.4 درجه فارنهایت). Bolsonaro تا به حال تست شده برای این ویروس پس از خود نشانه های ظهور, کاخ ریاست جمهوری گفت: NBC.

ماه گذشته یک قاضی دستور داد Bolsonaro به پوشیدن یک ماسک صورت از آن چیزی که او اغلب موفق به انجام است. اما یک دادگاه جداگانه سفارش بعدا لغو این حکم.

در شنبه Bolsonaro شد در تصویر در کنار تاد چپمن سفیر ایالات متحده, برزیل, و چند تن دیگر در سفارت آمریکا در برازیلیا.

برزیل وزیر خارجه ارنستو Araujo ارسال شده یک عکس از این جلسه در جولای 4, نشان دادن Bolsonaro, چپمن و دیگران جمع شده بودند دور یک میز نه با پوشیدن ماسک.

سفارت آمریکا در برازیلیا بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای اظهار نظر در Bolsonaro را تشخیص.

Bolsonaro اصرار در سراسر این بیماری همه گیر است که حفظ اجتماعی دورى و اجتناب از اجتماعات غیر ضروری هستند وقتی که می آید برای مقابله با گسترش ویروس. به جای Bolsonaro ادعا کرده است که مطیع این دستورالعمل خواهد شد و تاثیر منفی اقتصادی کشور بهبود است.

در آوریل Bolsonaro اخراج وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta که حمایت اجتماعی فاصله محدودیت و تا به حال گزارش دریافت نمرات بالا از مردم برزیل برای دست زدن به او از این بیماری همه گیر.

رئیس جمهور تا به حال در مارس آزمایش منفی برای Covid-19 بعد از دبیر مطبوعاتی فابیو Wajngarten شد مبتلا به این ویروس است. روز قبل از آن Wajngarten, Bolsonaro و دیگر مقامات برزیلی تا به حال سفر به مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر در پالم بیچ فلوریدا که در آن یک Instagram عکس را به آنها نشان داد ناهار خوری در نزدیکی.

مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس کسانی نیز حضور داشتند که جمع نمی شد و بلافاصله پس از آزمایش Wajngarten را تشخیص داد. مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان گفت که او “نگران نیست” در مورد تماس خود را با هیئت برزیل و پس از آن-کاخ سفید وزیر مطبوعات استفانی گریشام گفت که تهمت و پنس آیا نیاز به آزمایش از آنجا که آنها “تا به حال تقریبا هیچ تعامل” با Wajngarten.

مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس را پس از بارها و بارها آزمایش منفی برای coronavirus, با توجه به کاخ سفید.

Bolsonaro است و نه رهبر جهان آلوده به ویروس: بریتانیا, نخست وزیر بوریس جانسون که تست مثبت در ماه آوریل دچار علائم آنقدر شدید است که او منتقل شد به بخش مراقبت های ويژه برای چند روز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>