BP سود خالص اسلاید 67 درصد در سه ماهه اول پس از سقوط تاریخی قیمت نفت

غول های انرژی BP گزارش یک سقوط قابل توجهی در سه ماهه اول سود خالص در روز سه شنبه که قیمت نفت همچنان به شیرجه رفتن در میان تشدید نگرانی ها در مورد کوروناویروس بحران و کاهش ظرفیت ذخیره سازی.

بریتانیا بر اساس شرکت نفت و گاز نوشته شده در سه ماهه اول زمینه ای هزینه جایگزینی سود استفاده می شود به عنوان یک پروکسی برای سود خالص از $800 میلیون. که در مقایسه با 2.4 میلیارد دلار در سه ماهه اول سال 2019 بازتاب سقوط 67%.

تحلیلگران انتظار داشتند در سه ماهه اول زمینه ای هزینه جایگزینی سود به در آمده $987 میلیون.

“خوب سه ماهه اما بدون شک بسیار وحشیانه, محیط زیست,” BP مدیر عامل برنارد Looney گفت CNBC “Squawk Box اروپا” در روز سه شنبه.

BP نتایج آمده در مدت کوتاهی پس از تاریخی سقوط قیمت نفت است. این قرارداد ممکن از آمریکا وست تگزاس اینترمدیت سقوط به زیر صفر به تجارت در قلمرو منفی برای اولین بار در تاریخ در هفته گذشته. حجم معاملات نازک بود آن را داده بود روز قبل از قرارداد تاریخ انقضا اما ریزش بی سابقه ای بود با این وجود.

قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت آتی برداشته بود بیش از 60 دلار در هر بشکه در آغاز سال است. دراماتیک سقوط در تقاضا به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس فرستاده است قیمت نفت بود.

در روز سه شنبه, ژوئن قرارداد به قيمت معامله شده در $10.96 در هر بشکه بیش از 14 درصد پایین تر برای جلسه در حالی که معیار بین المللی بود در $19.16 پایین بیش از 4 درصد.

“وضعیت واقعی که ما در اینجا این است که یک وضعیت بنیادی عرضه و تقاضا” Looney گفت. “تقاضا در سه ماهه دوم ما فکر می کنیم خواهد شد را حدود 16 میلیون بشکه در روز در سراسر جهان در این سال است. و این که حدود پنج بار قبلی تقاضا تخریب است که ما در بحران مالی جهانی در سال 2008 به 2009.”

سهام BP کاهش یافته است حدود 35 ٪ از زمان آغاز سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>