BP آرم شرکت در یک ایستگاه گاز در, لندن, انگلستان.

کریس Ratcliffe | بلومبرگ | گتی ایماژ

غول های انرژی BP گزارش بهتر از حد انتظار تمام سال سود خالص در سه شنبه outperforming تحلیلگر انتظارات با وجود پایین تر نفت و گاز قیمت.

بریتانیا بر اساس شرکت نفت و گاز ارسال شده کامل-سال زمینه ای هزینه جایگزینی سود استفاده می شود به عنوان یک پروکسی برای سود خالص 10 میلیارد دلار در سال 2019. که در مقایسه با $12.7 میلیارد سال سود خالص در سال 2018 بازتاب از یک سال-در-سال سقوط از 21 درصد است.

تحلیلگران انتظار داشتند تمام سال سود خالص به در آمده و 9.7 میلیارد در سال 2019 با توجه به داده ها از Refinitiv.

“BP است به خوبی انجام امن و قابل اعتماد عملیات ادامه استراتژیک پیشرفت و قوی نقدی تحویل” باب دادلی مدیر عامل شرکت BP در بیانیه ای گفت:.

“پس از تقریبا ده سال است که در حال حاضر من سه ماهه گذشته به عنوان مدیر عامل. در آن زمان ما باید دست به یک مقدار زیادی با هم و من افتخار می کنم به توزیع بیش از یک امن تر و قوی تر BP به برنارد و تیم خود را.”

“من مطمئن هستم که خود را تحت رهبری BP ادامه خواهد داد و با موفقیت به حرکت به سرعت در حال تغییر چشم انداز انرژی,” دادلی گفت.

برنارد Looney که اجرا BP بالادست کسب و کار از مارس 2016 شده است و یک عضو از شرکت تیم مدیریت اجرایی از نوامبر سال 2010 در حال حاضر به کمر از خروجی اجرایی.

در ماه اکتبر دادلی اعلام کرد او را به عنوان مدیر عامل در فوریه. 4., داشتن برگزار شد و موقعیت برای تقریبا یک دهه است. 64 ساله قصد دارد بازنشسته در مارس 31, بنابراین آوردن یک پایان به 40 سال کار حرفه ای با BP.

در اینجا نکات برجسته کلیدی:

  • زمینه ای هزینه جایگزینی سود برای سه ماهه چهارم و سال 2019 شد $2.6 میلیارد دلار و 10.0 میلیارد دلار به ترتیب در مقایسه با $3.5 میلیارد دلار و 12.7 میلیارد دلار برای همان دوره در سال قبل است.
  • خلیج مکزیک نشت نفت پرداخت برای سال بالغ بر 2.4 میلیارد دلار در یک پست-مالیات بر اساس انتظار می رود به کمتر از 1 میلیارد دلار در سال 2020 است.
  • سود سهام از 10.5 سنت در هر سهم اعلام شد برای سه ماهه افزایش 2.4 درصد در سال پیش از آن.

غول های انرژی را کامل نتایج سال دنبال ناامید کننده درآمد از شرکت های نفت و گاز در هر دو طرف اقیانوس اطلس.

انگلیسی-هلندی غول های انرژی Royal Dutch Shell گزارش یک سقوط شدید در سال سود خالص در اواخر هفته گذشته در حالی که ایالات متحده رقبای شورون و اکسون موبیل هر دو از دست رفته تحلیلگر انتظارات در روز جمعه.

مجموع فرانسه را برنامه ریزی شده است به گزارش آخرین آن درآمد سه ماهه در فوریه. 6.

همه راه ها منجر به تصمیم اوپک

بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت معامله در $54.88 صبح روز سه شنبه تا بیش از 0.8% در حالی که آمریکا وست تگزاس اینترمدیت (WTI) در ایستاده بود $50.63 حدود 1% بالاتر است.

هر دو خام معیار باید هر افتاده حدود 20 درصد پس از صعود به قله در اوایل ژانویه کشیده پایین تر نگرانی بیش از تقاضا در چین پس از شیوع کروناویروس.

برایان Gilvary رئیس امور مالی در فشار خون گفت: CNBC “Squawk Box اروپا” در روز سه شنبه که شیوع کروناویروس می تواند از بین بردن تا آنجا که از 300000 تا 500000 بشکه در روز) از تقاضای نفت در سال 2020 است.

آژانس بین المللی انرژی (IEA) قبلا گفت که انتظار دارد تقاضا برای نفت به رشد 1.2 میلیون بشکه در این سال, پس از کاهش تا 500 ، 000 بشکه در روز افزایش خواهد ترک رشد تقاضا “سالم” در 700,000 به 800,000 bpd, Gilvary گفت.

“من فکر می کنم از نظر قیمت جهت تمام جاده ها خواهد شد و سپس منجر به آنچه که اوپک را در نظر تلاش برای توازن سیستم به عقب بر گردیم به چیزی حدود 60 دلار به 65 میلیارد دلار در هر بشکه رسید,” او اضافه شده است.

اوپک و متحدان آن با توجه به برش خود را روغن خروجی بیشتر از 500 ، 000 بشکه در این سال دو اوپک و منابع یک سوم صنعت منبع آشنا با مباحث گفته رویترز در روز دوشنبه.

یک جلسه وزراء در حال حاضر برنامه ریزی شده برای اوایل ماه مارس می تواند به جلو آورده به اواسط ماه فوریه یکی از اوپک منابع گفت: با فوریه 14-15 تبلیغ به عنوان زمان ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de