گیرنده درخواست دولت coronavirus وام مسکن نجات پرش 78% در یک هفته

H&R Block وام مسکن ثبت نام

Jb نی | بلومبرگ | گتی ایماژ

به عنوان بیکاری موج و بیشتر آمریکایی ها در تلاش برای پایان می رسد دیدار بیشتر مالکان درخواست دولت وام مسکن تحمل برنامه های زیر به تازگی به تصویب رسید coronavirus طرح امداد.

مراقبت عمل اجازه می دهد تا وام گیرنده با وام حمایت فنی فردی مک و مای Ginnie به دست تا به ارزش یک سال از پرداخت های ماهانه است که آنها پس از آن نیاز به حواله در تاریخ بعد و یا در یک برنامه پرداخت در طول زمان است.

درخواست برای تحمل پرید 78% برای هفته پایان مارس 5th در مقایسه با هفته گذشته با توجه به وام مسکن بانکداران انجمن. تعدادی از وام گیرندگان در حال حاضر در تحمل صدر 2 میلیون; سهم از کل وام در نگهداری اوراق بهادار در تحمل رز از 2.73% به 3.74% از مجموع بانکی و غیر بانکی نگهداری اوراق بهادار.

وام مسکن حمایت شده توسط مای Ginnie نشان میدهد بزرگترین رشد هفتگی و تا به حال بیشترین سهم از forbearances در 5.89 درصد از کل نگهداری اوراق بهادار. مای Ginnie پشت وام از و VA FHA که کم بدون پیش پرداخت و گزینه های ساخته شده را به وام گیرندگان به طور کلی با کاهش نمره های اعتباری است.

“در سراسر کشور خاموش کردن اقتصاد به سرعت گسترش COVID-19 همچنان به ایجاد مشکلات برای میلیون ها نفر از خانواده ها و بیشتر در حال تماس با خود را کنندگان برای تسکین مطابق با تحمل مقررات تحت مراقبت در عمل” گفت: Mike Fratantoni MBA ارشد اقتصاد. “با کاهش تلاش های به ظاهر در محل برای حداقل چند هفته و زیان کار خود ادامه خواهد داد و تعدادی از وام گیرندگان درخواست برای تحمل خواهد شد و به احتمال زیاد برای ادامه به افزایش در یک سرعت سریع.”

برای وام حمایت فنی می و فردی مک که نشان دهنده بیش از نیمی از کلی بازار وام مسکن, سهم وام در تحمل رفت و از 1.69% از مجموع خدماتی حجم 2.44%.

وجود دارد یکی روشن توجه داشته باشید کاهش بار نگه داشتن در تماس با مراکز “که نشان می دهد صنعت وام مسکن تطبیق با محیط در حال حاضر با اضافه کردن و یا جابجایی کارکنان و به طور فزاینده ای با استفاده از آن وب سایت به کمک به وام گیرندگان” اضافه شده Fratantoni.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>