نخست وزیر بوریس جانسون صحبت می کند و طول می کشد سوالات در یک کنفرانس مطبوعاتی در خیابان داونینگ در مورد شیوع کروناویروس در 9 مارس سال 2020 است. در لندن, انگلستان.

آلبرتو Pezzali – WPA استخر | گتی ایماژ

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون ارائه شده شهروندان قطعه ای از خوش بینی روز شنبه گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه است که این کشور می تواند به نوبه خود جزر و مد در برابر coronavirus اگر راست اقدامات گرفته شد.

به تاریخ انگلستان حداقل 2,707 موارد coronavirus در سراسر کشور با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. حداقل 137 نفر در کشور فوت کرده اند از این بیماری با توجه به آمار و ارقام از دانشگاه جانز هاپکینز.

“ما می تواند به نوبه خود جزر و مد در آینده 12 هفته و من کاملا با اعتماد به نفس که ما می توانید ارسال coronavirus بسته بندی در این کشور اما تنها اگر ما مراحل — ما همه مراحل — که ما مشخص” جانسون به خبرنگاران گفت:. او بعدها اضافه شده است که او نمی توانست بگوید که آیا این کشور می تواند بر روی یک شیب رو به پایین تا پایان ماه ژوئن است.

نخست وزیر اضافه کرد که اقدامات محدود کننده ممکن است مجبور به رفتن بیشتر در لندن با شواهد نشان می دهد این ویروس در حال گسترش است بسیار بیشتر از در پایتخت. او افزود که مطابق با دولت را توصیه به ماندن در خانه بوده است را تکه تکه کرد.

اما او گفت که هیچ چشم انداز توقف حمل و نقل عمومی در لندن است. نظرات خود را به آمدن به لندن حدس و گمان در مورد پتانسیل مستند از شهرستان با امکان محدودیت در ورود و خروجی که در آن حدود 9 میلیون نفر زندگی می کنند.

در اوایل روز شنبه, داونینگ استریت را تکذیب کرد, گزارش, گفته, وجود دارد “هیچ چشم انداز” از پایتخت بودن قفل شده و موضوع را به محدودیت در حرکت می شود همانطور که در دیگر کشورهای اروپایی است.

بر خلاف ایتالیا و اسپانیا و آلمان و انگلستان حکومت برای تحمیل هر گونه اقدامات بتن برای جلوگیری از گسترش ویروس.

به جای دولت است که تا کنون ساخته شده قوی توصیه به مشاوره آنها را به اقامت و کار در خانه اگر ممکن است و برای متوقف کردن تمام تماس های اجتماعی. آن را متوقف کرده است کوتاه از اجرای بسته شدن میله, رستوران ها, ورزشگاه, سینما, موزه ها و مکان های عبادت.

با اینحال لندن زندگی در حال تغییر است با مراتب کمتری از مردم در خیابان های بسیاری از مردم در حال کار از خانه و معاشرت را به حداقل برساند.

لندن حمل و نقل سازمان حمل و نقل لندن (TfL) اعلام کرد روز شنبه بود که نزدیک به 40 ایستگاه در شبکه های زیرزمینی برای تسهیل سفر از کارگران مشاغل کلیدی و یا “بحرانی کارگران” به عنوان TfL به نام آنها اشاره به کسانی که کار در خدمات عمومی مانند مدارس و بیمارستان ها.

اعلام شد در کنفرانس خبری روز جمعه در انگلستان مدارس را در روز جمعه قرار دادن دانشجويان در پایان سال امتحانات به شک. کودکان از کلید کارگران ارائه خواهد شد با نوعی از کودک-مراقبت از ارائه به طوری که آنها می تواند به کار ادامه دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de