بوریس جانسون می گوید: سلامت او رو به وخامت گذاشته تا بد پس از عقد قرارداد coronavirus که یک استراتژی کشیده شد تا در مورد او درگذشت.

در مصاحبه با آفتاب در روز یکشنبه نخست وزیر نشان داد او داده شد “لیتر و لیتر اکسیژن” پس از رفتن به مراقبت های ویژه با COVID-19 7 آوریل.

آقای جانسون گفت: “این یک رابطه جنسی خشن, پیر, لحظه, من نمی خواهد آن را انکار کند. آنها تا به حال یک استراتژی برای مقابله با ‘مرگ استالین’-نوع سناریو.

تصویر: کودک نامگذاری شد Wilfred Lawrie نیکلاس جانسون

“من در خصوص درخشان شکل بود و من آگاه بودند وجود دارد برنامه های احتمالی در محل.

“پزشکان تا به حال همه نوع ترتیبات برای چه کاری انجام دهید اگر همه چیز رفت به شدت اشتباه است.

“آنها به من یک ماسک صورت, بنابراین من لیتر و لیتر اکسیژن و برای مدت زمان طولانی من که و کوچک بینی jobbie.”

مصاحبه پس از شریک زندگی خود را Carrie Symonds به اشتراک گذاشته تصویر جدید خود را, پسر, که آنها را به نام Wilfred Lawrie نیکلاس جانسون – با نام نیکلاس انتخاب در اشاره به این دو پزشک که ذخیره نخست وزیر ،

بیشتر از سیاست

آقای جانسون نیز صحبت کرد و آشکارا در مورد او چگونه بود “در انکار” در مورد چگونه جدی شد که او مبتلا به COVID-19 در پایان ماه مارس.

“من گفتم: من واقعا نمی خواهم برای رفتن به بیمارستان” او توضیح داد.

“به نظر نمی رسد به من به عنوان یک حرکت خوب است, اما آنها خیلی مصمم. به دنبال بازگشت آنها حق داشتند به زور من برای رفتن.”

یادآوری آنچه آن را مانند زمانی که همه چیز جدی تر پس از او منتقل شد به بخش مراقبت های آقای جانسون گفت: “من فقط فوق العاده نا امید.

“از آنجا که خونین شاخص های نگهداری رفتن در جهت اشتباه است و من فکر کردم هیچ پزشکی برای این چیز و هیچ درمان است.’

“این مرحله زمانی که من در فکر” چگونه من رفتن به خارج از این؟'”

Boris Johnson back at work
ظ می گوید: در اولین روز بازگشت به انگلستان ‘شروع به نوبه خود جزر و مد’

آقای جانسون بازگشت به کار در روز دوشنبه شد و بلافاصله در مواجهه با آماده شدن برای coronavirus مستند نقد و بررسی با توجه به اعلام روز شنبه 7 مارس.

او انتظار می رود به غیر از انگلستان با رویکرد مقابله با “فاز دو” از این ویروس در حال حاضر به اوج عفونت را تصویب کرده است.

تا کنون بیش از 28000 نفر فوت کرده اند در تمام تنظیمات در سراسر کشور است.

در اولین حضور خود را در, روزانه, خیابان داونینگ جلسه پس از بازگشت به شماره 10 آقای جانسون حاکی از دولت بود زیر اسکاتلند منجر شود و تعویض آن مشاوره در غیر پزشکی صورت پوشش.

او گفت: آنها را “مفید” زمانی که اجرا اجتماعی فاصله اقدامات در نهایت کاسته به “به مردم اعتماد به نفس آنها می تواند بازگشت به کار”.

آن آمد و دو روز پس از وزیر بهداشت مت Hancock وجود دارد گفت: تنها “ضعیف علم” برای حمایت از مردم با پوشیدن پوشش صورت در مغازه ها و حمل و نقل عمومی.

ASK THE HEALTH SECRETARY GFX

هفته آینده کی Burley خواهد شد میزبانی زنده Q&A با وزیر بهداشت مت Hancock. شما می توانید سوالات خود را به آقای هنکاک در مورد کوروناویروس و تاثیر آن بر زندگی خود را زندگی می کنند در اخبار آسمان.

ایمیل با ما سوالات خود را – و یا شما می توانید ضبط یک ویدئو کلیپ از سوال شما بر روی تلفن خود را و ارسال آن به AskTheHealthSecretary@sky.uk

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de