بوریس جانسون ‘نه در ونتیلاتور’ پس از گذراندن شب در بخش مراقبت های ویژه

نخست وزیر “دریافت بهترین مراقبت” پس از گذراندن شب در بخش مراقبت های مایکل گوو گفته است که اخبار آسمان.

دفتر کابینه گفت: بوریس جانسون “شده است در ونتیلاتور” اما دریافت کرده است “اکسیژن پشتیبانی” – در یک مصاحبه جداگانه زودتر با LBC.

آقای جانسون صرف شب در بخش مراقبت های پس از خود علائم COVID-19بیماری ناشی از کوروناویروسبدتر و او دچار مشکلات تنفسی است.

Police stand guard outside St Thomas' Hospital in London, where Boris Johnson is being treated
PM در بخش مراقبت های پس از علائم را بدتر می کند

این کشور در ابتدا بستری به سنت توماس ” بیمارستانی در لندن در روز یکشنبه اما سلامت او رو به وخامت گذاشته و در طول این دوره از دوشنبه.

احتیاطی تصمیم به حرکت او را به بخش مراقبت های گرفته شده به توصیه تیم پزشکی در حدود 7ساعت با خیابان داونینگ آشکار این خبر در بیانیه ای بعد از یک ساعت.

آقای گوو گفت: آقای جانسون بود که نگه داشته “تحت نظارت” و افزود: “با بودن در بخش مراقبت های ویژه در صورت وجود حمایت بیشتر او به آن نیاز دارد وجود دارد در دست.

“اما نخست وزیر شده است در ونتیلاتور.”

بیشتر از بوریس جانسون

آن است که درک او باقی مانده آگاهانه در زمان اعلام و منتقل شد به بخش مراقبت به عنوان یک احتیاط باید او نیاز به تهویه برای کمک به بهبود است.

دفتر کابینه دولت از اخبار آسمان که آقای جانسون داده است وزرای خود را “پاک کردن دستورالعمل در مورد آنچه او می خواهد ما را به انجام” در غیاب او.

خیابان داونینگ خواهد بود صدور به روز رسانی “در طول روز” آقای گوو اضافه شده است.

MICHAEL GOVE
گوو: ساعت ‘دریافت بهترین مراقبت ممکن’

و او گفت: واقعیت این است که این ساعت است که در بخش مراقبت های ویژه “بر اهمیت” از انگلیسی ها زیر قوانین coronavirus مستند.

آقای گوو گفت که در حالی که “هیچ کس را دوست دارد به مستند”, “واقعیت PM و دیگران در یک بیماری جدی به عنوان یک نتیجه از این بیماری بر اهمیت ساخت مطمئن شوید که همه ما همه چیز را ما می توانیم.”

او گفت: آسمان, اخبار, است که دولت بررسی مستند – و اینکه آیا برای استراحت و یا لغو محدودیت های آن – در جلسه هیئت دولت در هفته آینده.

Foreign secretary Dominic Raab, now 'deputy prime minister' speaks after Boris Johnson was taken into intensive care.
Raab می گوید ویروس پاسخ باقی مانده است در دوره

وزیر امور خارجه Dominic Raab است که خواسته به deputise برای آقای جانسون که در آن لازم خواهد صندلی که جلسه آقای گوو اضافه شده است.

“ما در نقد و بررسی شواهد و مدارک که در مقابل ما و گرفتن تصمیم مناسب است.”

آقای Raab ریاست دولت کروناویروس “جنگ ” دولت” است که روزانه در 9.15 هستم. این هفته به طور منظم سهشنبه جلسه کابینه کامل لغو شده است.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>