زندگی عادی به مستند فقط در هفت روز کوتاه. سرعت تغییر همسان تنها با شتاب از این بیماری است.

آنچه در آغاز به عنوان یک بیماری همه گیر هزاران مایل دور در چین تبدیل شده به یک جهانی و همه گیر است که در حال حاضر مادی تحت تاثیر قرار همه ما زندگی می کند.

ده ها میلیون نفر از ما در حال حاضر در مستند ما آزادی حرکت محدود در راه دیده نمی شود پس از جنگ جهانی دوم است. همه ما در حال حاضر اجباری برای مبارزه با این دشمن جدید.

آقای جانسون یک آزادیخواه. قفل کردن کشور می رود در برابر تمام غرایز خود را و که عذاب نشان داد زمانی که او گفت این کشور “هیچ نخست وزیر می خواهد به تصویب اقدامات مانند این” اما گفته بودند “هیچ گزینه های آسان”.

وجود دارد و واقعا خیلی انتخاب یا برای نخست وزیر هنگامی که شما را در مسیر COVID-19 موارد و تلفات در سراسر نه تنها پایتخت بلکه کل کشور است.

آقای جانسون خودش را گذاشته لخت عظمت ما مخمصه فقط این آخر هفته هنگامی که او گفت: عمومی بریتانیا شد و در حال حاضر تنها یک “موضوع هفته – دو یا سه پشت ایتالیا در پیشرفت بیماری”.

دو هفته پیش 463 ایتالیایی ها از دست داده بود جان خود را به COVID-19. همانطور که از دوشنبه 6,077 مردم مرده بودند. اما با روشنایی ضعیف تابیدن از امید است که بیش از حد, ایتالیایی, مستند آورده در دو هفته پیش فقط ممکن است شروع به کاهش سرعت این بیماری است. مرگ و میر کاهش برای دومین روز متوالی در حالی که نرخ رشد مثبت COVID-19 نفر در ایتالیا سقوط کرد بیش از حد.

بیشتر از سیاست

سیاست تصمیم گیری در حال حاضر در انگلستان باید آینه کسانی که از سازمان ملل بیشتر طول coronavirus منحنی تر از ما. برای زمانی که مرگ و میر کنه تا آن را به عنوان اراده عمومی نیاز به احساس می کنید که دولت خود را تا آنجا که آنها می تواند به صرفه جویی در زندگی می کند.

preview image
ساعت را کامل بیانیه به این کشور

برای این است که بی سابقه بحران بهداشتی که خواستار اقدام بی سابقه. در هفته گذشته به تنهایی دولت را تا حدودی ملى بخش خصوصی است – آن است که برای کمک به پرداخت حقوق و دستمزد از میلیون ها و یا کارگران آن بسته شده است مدارس ما و سوار کردن ما میله های زندان. این پیش نویس ارتش در کمک به ارائه مواد غذایی. و در حال حاضر آن را دستور داده است – خواسته – ما را به ماندن در خانه به مدت سه هفته.

این بزرگ اقتصادی و اجتماعی تغییرات می تواند سال به باز کردن از پیچ. همه از آن تلاش برای آماده سازی ما برای چه آمده است – بهداشتی جنگ که هیچ کشور احتمالا می تواند واقعا برای تهیه و هیچ ملت شروع به تصور کنید.

بسته برای کارگران و کسب و کار در حال نورد – دولت را مجبور به ارائه پشتیبانی بیشتر برای خود اشتغالی در روزهای آینده – و در حال حاضر سخت گیرانه اجتماعی اقدامات است. به عنوان کشور hunkers پایین توجه در روزهای آینده تغییر خواهد کرد و به خط مقدم این جنگ بهداشت – بیمارستان های ما.

کسانی که در روز نبرد خواستار دولت ارائه تجهیزات آنها نیاز به سرعت: کالج سلطنتی پرستاری روز دوشنبه در نامه ای به نخست وزیر درخواست او را به “شخصا دخالت” را به اطمینان حاصل شود به اندازه کافی وجود دارد دنده محافظ و تست برای کارکنان خط مقدم.

تحویل شخصی دنده محافظ در حال حاضر با عجله به عنوان بیمه خدمات درمانی چرخ دنده تا برای یک بیماری همه گیر به عنوان بهترین می توانید آن; خرید تخت و ظرفیت پرستاری از خصوصی بهداشت و درمان اپراتورهای دوباره خدمت گرفتن هزاران نفر از سابق پرستاران و پزشکان و کارکنان بیمه خدمات درمانی برای کمک به مراقبت از بیماران. بیش از هزاران هواکش در حال تولید و بیمارستان در حال آماده شدن برای مراقبت از بیماران بخش را پر کنید تا.

این مستند دستور داد به عنوان آخرین چاره اندازه گیری در تلاش برای کمک به بیمه خدمات درمانی برای مقابله است. “اگر بیش از حد بسیاری از مردم به طور جدی ناخوشی در یک زمان بیمه خدمات درمانی خواهد بود قادر به رسیدگی به آن را به معنی مردم بیشتر احتمال دارد به مرگ است.”

شدید سخت گیرانه اقدامات طراحی شده برای خرید زمان برای بیمه خدمات درمانی برای آماده سازی نخست وزیر تصمیم گرفتن او نیاز به سعی کنید برای صرفه جویی در زندگی می کند.

این بار در یک قرن شرایطی که تقاضا روز به روز عظیم تصمیم گیری. آقای جانسون در حال آزمایش است شبیه هیچ رهبر پس از چرچیل و در آینده چند هفته را تصمیم می گیرید که آیا او ملاقات کرده است ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im