Boohoo راه اندازی بررسی مستقل از انگلستان زنجیره تامین

مد آنلاین, خرده فروش Boohoo راه اندازی کرده است یک بررسی مستقل از آن انگلستان زنجیره تامین پس از اتهامات در مورد شرایط کار در یک کارخانه است.

این شرکت گفت که آن را “شوکه و وحشت زده” با ادعای ساندی تایمز که کارگران در یک سایت در لستر بودند که پرداخت می شود به عنوان کمی به عنوان £3.50 یک ساعت و کمتر از حداقل دستمزد.

Boohoo گفت: روز دوشنبه بود که به دنبال اتهامات بود اما نه به اندازه کافی برای متوقف کردن کاهش شیب در آن قیمت سهم را دیدم که بیش از £1bn محو ارزش بازار آن است. سهام تضعیف دوباره بیش از 2 ٪ در اوایل معاملات روز چهارشنبه با وجود اعلام.

Boohoo
تصویر: Boohoo گفت: آن را به حال هیچ شواهدی از تامین کنندگان کارگران پرداخت £3.50 یک ساعت

در ضمن خرده فروشان بعدی, Asos, Zalando و بسیار.co.بریتانیا کاهش یافته است Boohoo لباس از وب سایت خود را.

Boohoo گفت: در بیانیه ای جدید در روز شنبه است که یک بررسی مستقل از آن انگلستان زنجیره تامین می تواند رهبری یک QC, آلیسون لویت.

آن را نیز متعهد به سرمایه گذاری £10m به “از بین بردن زنجیره تامین قصور” و گفت: آن را به سرعت بخشیدن جداگانه شخص ثالث زنجیره تامین بررسی با استفاده از اخلاقی و متخصصان انطباق.

این شرکت گفت: “به عنوان یک هیئت مدیره ما شوکه شده و وحشت زده با اتهامات اخیر که ساخته شده اند و ما متعهد به انجام همه چیز را در قدرت ما برای بازسازی اعتبار از صنعت نساجی صنعت در لستر.

بیشتر از کسب و کار

“ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که اقدامات چند نمی همچنان به تضعیف عالی کار بسیاری از تولید کنندگان در منطقه که موفقیت در ارائه شغل خوب و شرایط کاری خوب است.

“ما را بسیار جدی همه اتهامات از قصور فقیر شرایط کار و underpayment از کارگران است.”

Boohoo
تصویر: Boohoo این برندها عبارتند از چیز بسیار کوچک

Boohoo آن گفت: “دریغ نخواهد کرد” به رها کردن تامین کنندگان است که بدرفتاری با کارگران و خوش شانس برای کار با دبیر خانه و مقامات محلی “برای کمک به از بین بردن هر گونه موارد کار قصور در لستر”.

ساندی تایمز گزارش محور در یک سایت که به کار ادامه داد که لستر قرار داده شد دوباره به مستند در هفته گذشته – و که در آن ادعا شده بود که مناسب اقدامات ایمنی به حال شده است در محل قرار داده.

Boohoo گفت: خود را يافته ها نشان داد وجود دارد “برخی از اشتباهات” در گزارش.

“پوشاک برجسته نمی شد و در واقع تولید شده در لستر اما در مراکش” گروه گفت.

“پس از تولید پوشاک حمل شد بازگشت به انگلستان توسط تامین کننده به repackaged به سازگار جعبه برای تحویل به گروه بین المللی مرکز توزیع در برنلی.

“این فرایند است که فیلم برداری شده بود.”

matt hancock
‘نگرانی’ بیش از لستر کارخانه

Boohoo که در عمل برندها از جمله گال تند و زننده و چیز بسیار کوچک و همچنین کارن هزاره و ساحل گفت: آن را به حال هیچ شواهدی از تامین کنندگان کارگران پرداخت £3.50 یک ساعت.

اما آن را گفت این را پیدا سایر مدارک و شواهد از عدم رعایت آن اصول اخلاقی و بلافاصله تصمیم به پایان دادن به رابطه آن با تامین کنندگان.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

Boohoo گفت: بررسی مستقل از آن انگلستان زنجیره تامین خواهد تمرکز بر انطباق با حداقل دستمزد و COVID-19 مقررات و همچنین ساعات کار و رکورد نگه داشتن و راست-به-اسناد و مدارک کار و قرارداد کار.

آن را منتشر خواهد کرد به روز رسانی های اولیه بر روی این نقد و بررسی در ماه سپتامبر در کنار نیم سال نتایج.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>