بوئینگ کارگران برای بازگشت به Dreamliner کارخانه در ایالت کارولینای جنوبی در ماه آینده پس از بسته شدن در میان coronavirus

بوئینگ Dreamliner 787 هوایی چین هواپیمای نشستن بر روی خط تولید در این شرکت مونتاژ نهایی تاسیسات در شمال چارلستون کارولینای جنوبی است.

تراویس کبوتر | بلومبرگ | گتی ایماژ

بوئینگ روز دوشنبه گفت که قصد دارد به بازگشایی آن Dreamliner کارخانه در کارولینای جنوبی در اوایل ماه مه پس از آن تعطیل عملیات وجود دارد برای حدود یک ماه به دلیل Covid-19 بیماری همه گیر.

کارگران شروع به بازگشت به هفته گذشته به این شرکت در سیاتل-منطقه گیاهان خانه را به اکثریت بوئینگ هواپیما تولید و مصرف جدید احتیاطی مانند افزایش فاصله فیزیکی بین کارکنان و پس از آن اعلام کرد به طور موقت تعطیل در ماه گذشته.

بوئینگ گفت: این افزایش تمیز کردن در طول North Charleston, کارولینای جنوبی, مرکز اضافه شده دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه و تشویق کارگران به ارمغان بیاورد و پوشیدن ماسک یا پارچه دیگر چهره پوشانده اند. “برخی از هم تیمی های مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن رویه ماسک که ارائه خواهد شد در برخی از مناطق در هنگام کار در مجاورت نزدیک” این شرکت اعلام کرد.

آن را نیز باید داوطلبانه متوسط غربالگری برای کارگران با استفاده از no-لمسی حرارتی اسکنر.

بوئینگ و هواپیمایی مشتریان وضعیتی وخیم از تاثیر coronavirus که ویران مسافرت هوایی و تقاضا امیدوار بد بازار برای هواپیماهای جدید.

مدیر عامل دیو کالهون اوایل روز دوشنبه گفت: سهامداران که او انتظار دارد که آن را به دو یا سه سال قبل از تقاضای سفر بازگشت به آن 2019 سطوح و مسافرت های بین المللی را دیگر به دوباره بجای اول برگشتن. که خبر بد برای تقاضا برای 787 Dreamliners استفاده می شود که برای کسانی که سفرهای طولانی و ساخته شده در کارولینای جنوبی و در منطقه سیاتل است. بوئینگ است که انتظار می رود به کاهش بیشتر آن در حال حاضر-کاهش 787 هدف تولید در ماه های آینده.

بوئینگ تنظیم شده است به گزارش سه ماهه اول نتایج قبل از بازگشایی بازار در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>