هواپیما بدنه محدود برای بوئینگ 737 Max امکانات تولید در انتظار حمل و نقل در راه آهن sidings در بالا تامین کننده Spirit AeroSystems Holdings Inc در ویچیتا کانزاس, ایالات متحده 17 دسامبر 2019.

نیک آکسفورد | ایسنا

بوئینگ شنبه هشدار داد که شیوع کروناویروس می تواند صدمه زدن به هواپیما تحویل در سه ماهه اول سال به عنوان ترافیک در آسیا به شدت کاهش می یابد و از آنجا که این بیماری همه گیر.

یک روز پیش هواپیمای بوئینگ در گزارش جدید سفارشات هواپیما و گفت: آن را تحویل داده و فقط 13 هواپیما در ماه ژانویه است.

تا حد زیادی متمرکز در چین جدید کروناویروس آلوده بیش از 45000 نفر کشته و حداقل 1,115. سازمان جهانی بهداشت که به تازگی نام این ویروس COVID-19 اعلام اورژانس بهداشت جهانی در ژانویه. 30.

خطوط هوایی در اطراف جهان از جمله ایالات متحده حامل را به حالت تعلیق و یا کاهش در چین خدمات با استناد به کاهش شدید تقاضا به دلیل شیوع.

بیش از 85,000 پروازها به مقصد از و در چین — برابر با بیش از یک سوم از پرواز برنامه ریزی شده — لغو شده بین Jan. 23 Feb. 11 حمل و نقل هوایی شرکت مشاوره Cirium گفت.

بوئینگ CFO گرگ اسمیت گفت: Cowen سرمایه گذار در کنفرانس روز چهارشنبه که coronavirus تاثیر چیزی است که “ما در حال تمرکز بر روی” است که این شرکت در حال همکاری با مشتریان چینی بیش از این مسئله است.

“من قطعا می توانید ببینید که تأثیر به عنوان یک نتیجه از ترافیک تأثیر برخی از نزدیک ترم سه ماهه نخست سال تحویل برای بسیاری از ما” اسمیت گفت.

چینی شرکت های هواپیمایی شده است مشتریان مهم برای بوئینگ و هوایی کشور سفر تقاضا کرده است به سرعت در حال. چین تنظیم شده است به جابجا کردن ایالات متحده آمریکا به عنوان بزرگترین بازار سفر هوایی اواسط دهه تخمین می زند بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن.

یکی دیگر از “سازمان دیده بان مورد” برای بوئینگ است که می تواند تبدیل به یک دراز مدت مشکل نرم شدن حمل و نقل هوایی و تقاضا. صنعت ارسال شده بدترین حمل و نقل هوایی و تقاضا و ارقام سال گذشته در یک دهه به عنوان تجارت تنش سوار فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im