بوئینگ به گسترش 737 Max بازرسی منابع می گویند

در این دوشنبه, دسامبر. 16, 2019, فایل, عکس, بوئینگ کارگر پیاده روی در نظر یک 737 MAX جت در رنتون بشویید.

ایلین تامپسون | AP

تیم به دنبال در مخازن سوخت با نام تجاری جدید بوئینگ 737 Max هواپیما برای جسم خارجی باقی مانده را گسترش خواهد خود را بازرسی منابع آشنا با چک گفت: CNBC در روز جمعه.

گسترش بازرسی ها نتیجه تیم پیدا کردن باقی مانده در حدود دو-سوم از 737 Max مدل شده اند که بررسی این منابع گفت: CNBC.

اخبار, اولین گزارش داو جونز روز جمعه آخرین نشانه بوئینگ همچنان به مبارزه با مسائل مربوط به حداکثر.

هواپیما مبتنی شده توسط تنظیم کننده در سراسر جهان از مارس سال گذشته پس از دو سقوط کرد که به کشته شدن 346 نفر است.

CNBC رسیده به بوئینگ برای اظهار نظر در مورد اولیه چک برای جسم خارجی باقی مانده معمولا به عنوان FOD در بیش از 400 اما هنوز تحویل حداکثر هواپیما.

در اوایل این هفته بوئینگ شروع به بازرسی مخازن سوخت جدید 737 Max هواپیما برای تراشه های فلزی. جسم خارجی باقی مانده در یک هواپیما به طور بالقوه منجر به مسائل عمده با هواپیما در حال پرواز است. مطمئن شوید که هیچ FOD جدید در هواپیما آن را به عنوان در حال ساخته شدن است تاکید عمده برای بوئینگ و همه تولید کنندگان هواپیما.

پس از بوئینگ اعلام کرد قصد دارد به بازرسی جدید 737 Max هواپیما بوئینگ مدیر عامل دیو کالهون موضوع با ان بی سی وابسته در سیاتل. “این پایه نظم و انضباط. این چیزی بیشتر نه چیزی کمتر از تولید نظم و انضباط. آن را به هر کارمند هر شریک به دنبال پس از خود و کار خود را در منطقه در هر لحظه در زمان را به مطمئن شوید که FOD هرگز دوباره مطرح می شود,” او گفت:.

بوئینگ حفظ بازرسی باقی مانده و تغییر نمی کند این شرکت هدف از داشتن 737 Max ungrounded و بازگشت به خدمات در اواسط این سال است.

—توسط CNBC فیل LeBeau; او در توییتر دنبال: @Lebeaucarnews

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>