بوئینگ نشان داد در روز جمعه که آن را در زمان $410 میلیون شارژ سه ماهه گذشته در مورد ناسا نیاز به شرکت مجدد پرواز در ماه گذشته را شکست خورده فضانورد تست میشن.

“ناسا است ارزیابی داده های دریافت شده در طول ماه دسامبر 2019 ماموریت برای تعیین اگر یکی دیگر از uncrewed ماموریت مورد نیاز است” بوئینگ گفت: در آن انتشار درآمد.

این $410 میلیون هزینه ناشی از بوئینگ دفاع فضایی و امنیتی واحد به دیدن 0.5% کاهش در سه ماهه چهارم عامل حاشیه.

اگر چه بوئینگ با موفقیت فرود آمد آن Starliner فضاپیما پس از ماموریت تست پرواز کوتاه بود و نه رسیدن به آن هدف از docking ایستگاه فضایی بین المللی. کپسول قرار بود برای پرواز به ایستگاه فضایی تحویل محموله و بازگشت به نشان دادن توانایی های خود و ایمنی. اما پس از یک مسئله با آن پرواز مستقل سیستم کنترل در طول راه اندازی Starliner موتور اخراج در زمان اشتباه و کپسول به پایان رسید تا در یک مدار از برنامه ریزی شده.

هیچ کس در هیئت مدیره Starliner که این پرواز در نظر گرفته شده بود یکی از آزمون های نهایی قبل از ناسا پرواز فضانوردان. ناسا اعطا بوئینگ نزدیک به 5 میلیارد دلار برای توسعه Starliner که ساخته شده است به انجام به عنوان بسیاری از پنج نفر است.

ناسا مدیر جیم Bridenstine نوشت: در یک پست وبلاگ در اوایل این ماه که آژانس و بوئینگ شکل گرفته بود مستقل نیروی کار به منظور بررسی مسائل از Starliner را مداری تست پرواز. او گفت: این تحقیقات به احتمال زیاد حدود دو ماه با یک ارزیابی نهایی انتظار می رود در ماه مارس است.

اگر چه بوئینگ است کنار بودجه برای دوم uncrewed پرواز ناسا سخنگوی جاشوا سهره گفت: آژانس هنوز تصمیم نگرفته که آیا آن را به بوئینگ تکرار آزمون.

“ناسا و بوئینگ هنوز هم در حال کار را از طریق یک مفصل به بررسی اولیه ناهنجاری تجربه در طول این شرکت پرواز مداری آزمون … در این زمان تصمیم گیری شده است” فینچ گفت CNBC در بیانیه ای.

Starliner ماموریت در ماه دسامبر به طول انجامید بیش از دو روز در کل. بوئینگ گفته مطبوعات است که این شرکت قادر به هنوز هم انجام آزمایشات از بسیاری از قطعات فضاپیما در حالی که در مدار و گفت: این خودرو سیستم کنترل پرواز و حمایت از زندگی تمام شد کار به خوبی در مدار. اما با توجه به Starliner را مسائل مربوط به نرم افزار ناسا گفت: آن را بررسی تست پرواز داده “برای تعیین اگر یکی دیگر از uncrewed تظاهرات مورد نیاز است.”

در سال 2014 ناسا اعطا توسعه قراردادهای تجاری خدمه برنامه به SpaceX و بوئینگ. آینده تجاری خدمه قرارداد خواهد بود تا برای grabs به عنوان ناسا را نگاه کنید برای خرید صندلی در بوئینگ Starliner کپسول و SpaceX خدمه اژدها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im