بوئینگ هل در تاریخ مورد نظر برای رفع 737 Max به عنوان coronavirus مانع پیشرفت

بوئینگ است یک بار دیگر عقب هل دادن قاب زمان برای زمانی که از آن انتظار دارد به 737 Max recertified برای پرواز به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس مانع پیشرفت است. منابع آشنا با آخرین انتظارات برای رفع Max بگویید CNBC هواپیما بعید است به چراغ سبز داده می شود تا اواخر تابستان است.

که اندک اما قابل توجه تغییر از بوئینگ زودتر طرح به محاصره هواپیما پاک توسط اداره هوانوردی فدرال در وسط این سال است.

بوئینگ هنوز هم نیاز به کامل دو نرم افزار به روز رسانی و حذف تعدادی از موانع دیگر از جمله یک recertification پرواز قبل از حداکثر می توان پاک به بازگشت به خدمات تجاری. در حالی که بوئینگ به اتمام رسانده است تعداد مراحل برای به دست آوردن هواپیما در هوا این شرکت می گوید coronavirus کندی کار در رفع Max.

“این Covid-19 بحران را پیچیده تر می روند اما ما در حال پیشرفت خوب و با تمرکز بر مدیریت برنامه ریزی خطرات را به عنوان آنها بوجود می آیند. تمام موضوع به ادامه رگولاتور نظارت” بوئینگ سخنگو گفت CNBC.

وال استریت ژورنال برای اولین بار گزارش اسلاید در حداکثر زمانی.

737 Max مبتنی شده از مارس 2019 پس از دو سقوط کرد که به کشته شدن تعداد 346 نفر است. بوئینگ مدیران باید بارها و بارها تنظیم تاریخ هدف برای این هواپیما در بازگشت تنها به فشار آنها را به عنوان تنظیم کننده شناسایی مسائل جدید است که نیاز به ثابت.

مدیر عامل دیو کالهون در ماه ژانویه گفت: این هواپیما نخواهد بود recertified تا اواسط سال 2020 است. که جدول زمانی پس از این شرکت به حالت تعلیق تولید حداکثر در ماه دسامبر.

Calhoun را حفظ کرده است در ماه های اخیر که بوئینگ مهندسین در حال ساخت پیشرفت پاکسازی تا مسائل را با حداکثر. استراتژی خود را به شرح زیر تهاجمی تر جدول زمانی از آن پس-مدیر عامل دنیس Muilenburg که سرنگون شد در پایان سال گذشته است.

این شرکت در حال برنامه ریزی برای برگزاری سالانه آن سهامدار جلسه دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>