بوئینگ گسترش سیاتل-منطقه تولید تعطیلی تا اطلاع ثانوی در میان coronavirus همه گیر

یک کارگر پیاده روی در نزدیکی یک 747-8 هواپیما در کارخانه بوئینگ در اورت بشویید.

دیوید رایدر | بلومبرگ | گتی ایماژ

هواپیمای بوئینگ گسترش تولید تعطیل در سیاتل-منطقه کارخانه هواپیما “تا اطلاع ثانوی” به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس این شرکت روز یکشنبه گفت.

تولید کننده در ماه گذشته گفت: این امر توقف تولید به مدت دو هفته در امکانات که در آن آن را به تولید گسترده هواپیما بدن. آن را در حال حاضر به حالت تعلیق تولید در ماه ژانویه از 737 Max که مبتنی شده برای بیش از یک سال و پس از دو تصادفات منجر به مرگ.

“این اقدامات گرفته شده در این شرکت ادامه تمرکز بر سلامت و ایمنی کارکنان فعلی ارزیابی گسترش COVID-19 در ایالت واشنگتن قابلیت اطمینان زنجیره تامین و اضافی توصیه ها از دولت, مقامات بهداشت و درمان” بوئینگ در بیانیه ای گفت. تصمیم گیری می کند تاثیر کار در آن 787 امکانات در کارولینای جنوبی یک سخنگوی گفت.

حدود 135 کارکنان بوئینگ آزمایش مثبت برای COVID-19 بوئینگ سخنگوی گفت. بوئینگ در مورد استخدام 160,000 مردم است.

کروناویروس و اقدامات خشن برای جلوگیری از آن جمله ممنوعیت سفر و اقامت در خانه سفارشات roiled مسافرت هوایی و تقاضا. شرکت های هواپیمایی پارکینگ صدها هواپیما و تعویق انداختن سفارشات جدید جت امیدوار کننده دشوار ماه پیش رو برای تولید کنندگان هواپیما مانند بوئینگ و اروپایی خود را رقیب ایرباس.

بوئینگ به دنبال 60 میلیارد دلار در حکومت برای خود و عظیم آن زنجیره تامین, اما آن را بلافاصله روشن نیست چقدر صنعت را دریافت خواهد کرد به عنوان بخشی از 2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد کنگره تصویب شده در ماه گذشته.

این ویروس مشکل دیگر برای بوئینگ است که مبارزه با خرید اینترنتی از 737 Max بحران است. این شرکت در هفته گذشته گفت: آن را ارائه کارکنان داوطلبانه جدایی از این شرکت در تلاش برای صرفه جویی در پول نقد. بوئینگ در ماه گذشته نیز به حالت تعلیق در آن سود سهام.

Avolon یکی از بزرگترین هواپیما-شرکت های لیزینگ در روز جمعه گفت که لغو سفارشات 75 737 Max هواپیما بودند که با توجه به تحویل داده می شود توسط 2023 به عنوان به خوبی به عنوان چهار Airbus A330 جت.

“ما در حال حاضر رو به چالش برانگیز ترین دوره در تاریخ حمل و نقل هوایی تجاری,” Avolon مدیر عامل Domhnal اسلاتری گفت: در بیانیه ای در روز جمعه. “تاثیر این ویروس به طور گسترده و مورد نیاز پاسخ هر دو در یک فرد و در یک جامعه اساس است و بدون موازی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>