یک بوئینگ 747-4B5(F) در یک پرواز چارتر از ووهان چین می رسد و در Ted Stevens, Anchorage, فرودگاه بین المللی در 28 ژانویه سال 2020 در انکوریج آلاسکا.

لنس King | گتی ایماژ

بوئینگ نگرانی روز چهارشنبه در مورد گسترش coronavirus به عنوان افزایش تعداد عفونت دهید هواپیمایی به قطع خدمات به چین که در آن بسیاری از موارد متمرکز هستند.

بیش از 6,150 مردم شده اند آلوده به آنفولانزا مانند ویروس و بیش از 130 نفر در چین از آن فوت کرده اند, مقامات گفت.

شرکت های بزرگ از اپل به فورد به کرافت “هاینز” را محدود کرده اند کارکنان خود را به’ چین سفر کسب و کار و یا کوچک پشت عملیات از آنجا که از virus. شرکت های هواپیمایی باید گفت آنها دیده می شود افت شدید تقاضا در این کشور به وقوع رشد می کند.

این ویروس در حال گسترش است به سرعت جهانی ترافیک هوایی رشد را آغاز کرده است به متوسط است.

نوامبر رشد ترافیک, افزایش 3.3% از سال قبل بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن یا یاتا گزارش داد اوایل این ماه. “ماه نوامبر متوسط نتیجه نشان دهنده ادامه نفوذ آهسته تر فعالیت های اقتصادی تنش های سیاسی و سایر اختلالات از جمله حملات در اروپا گفت:” مدیر کل سازمان تجارت که نشان دهنده بسیاری از خطوط هوایی جهان.

بوئینگ CFO گرگ اسمیت که در تماس با تحلیلگران چهارشنبه اعتدال در ترافیک هوایی رشد و گفت: “تاثیر coronavirus در کوتاه مدت رشد ترافیک است که به وضوح دیده بان مورد این سال است.”

چین در حال تبدیل شدن به طور فزاینده مهم برای حمل و سازندگان هواپیما مانند بوئینگ و ایرباس. کشور است که انتظار می رود به جای آمریکا به عنوان بزرگترین بازار برای مسافرت هوایی در اواسط این دهه با توجه به IATA.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im