بوئینگ فضانورد کپسول Starliner چهره تاخیر بیشتر به عنوان ناسا تحقیقات همچنان ادامه دارد

ایالات متحده راه اندازی داد Atlas V موشک با هواپیمای بوئینگ را Starliner فضاپیما پردازنده دیده می شود به عنوان آن را نورد.

ناسا | Joel Kowsky

در حال حاضر بیش از سه سال پشت برنامه بوئینگ Starliner فضاپیما تحت سنگین موشکافی از یک سازمان ملی هوانوردی و فضا بررسی است.

ناسا در نظر گرفتن نگاه نزدیک در مشکلات موجود در طول کپسول دسامبر تست پرواز. ناسا مدیر جیم Bridenstine در سخنرانی خود در آغاز یک تماس با خبرنگاران در روز جمعه اذعان کرد که بوئینگ “مداری تست پرواز” (بارها) از دو ماه پیش تا به حال یک لیست در حال رشد از مسائل توسط محققان.

“این درست است که ما فکر می کنم که بارها پرواز تا به حال بسیاری از ناهنجاری” Bridenstine گفت. “واضح است که ما در حال رفتن به یادگیری بیشتر در هفته پیش رو است. ما باید خیلی بیشتر از اطلاعات برای به اشتراک گذاشتن در پایان ماه.”

هوافضا لوله برنامه ریزی شده برای پرواز فضانوردان ناسا در Starliner این سال است. در ماه دسامبر شرکت بوئینگ انجام شده چه قرار بود یکی از این فضاپیما آخرین آزمون قبل از اینکه آژانس تایید آن را به پرواز در مردم است. هدف از این ماموریت بود به پرواز Starliner بدون خدمه به ایستگاه فضایی بین المللی تحویل محموله و بازگشت با خیال راحت به نشان دادن توانایی های خود و ایمنی. اما این فضاپیما نمی حوض با ایستگاه فضایی پس از یک مسئله نرم افزار در طول راه اندازی باعث Starliner مستقل پرواز-سیستم کنترل احتراق ناقص قرار دادن Starliner اشتباه در مدار.

علاوه بر این, ناسا روز جمعه تایید کرد که بوئینگ Starliner رنج می برد نه یکی بلکه دو نقص عمده نرم افزار در آن تست پرواز. دومی نرم افزار مشکل می تواند باعث “فاجعه بار فضاپیما شکست” یک پانل از ناسا کارشناسان ایمنی گفت: اگر بوئینگ تا به حال گرفتار این مسئله در طول این ماموریت است. دوم نرم افزار شماره یک تکه کد است که می تواند ناشی از دو قطعه Starliner – آن “خدمه ماژول” و “خدمات ماژول” – به برخورد در مدار قبل از فضاپیما reentered جو است.

“ما در بر داشت دوم نرم افزار شماره زیرا ما رفت و به دنبال” بوئینگ معاون ارشد رئیس جمهور جیم چیلتون گفت.

در تمام ناسا می گوید تحقیقات خود را از ماموریت پیدا کرده است “11 به بالا-اولویت اقدامات اصلاحی” بوئینگ. علاوه بر این آژانس انتظار دارد بیشتر مشخص خواهد شد که این تحقیقات کامل است.

این نرم افزار مشکلات Starliner می آید به عنوان بوئینگ هایش با خرید اینترنتی از تصادفات منجر به مرگ آن 737 Max تجاری jetliner, مسلما بزرگترین رسوایی در تاریخ شرکت. این دو سقوط — که به کشته شدن 346 مردم را درگیر بوئینگ در یک بررسی گسترده از آن شیوه های مهندسی با نرم افزار نقص در قلب نظارتی بررسی است. چیلتون خطاب Starliner برنامه نویسی مسائل گسترده در آغاز سخنان خود روز جمعه اذعان بدتر از حد انتظار عملکرد.

“آنچه ما می خواهیم انجام خواهم بهتر بود نرم افزار های زیادی وجود دارد از یادگیری وجود دارد,” چیلتون گفت: در روز جمعه.

هر دو سازمان و بوئینگ خطاب اولین نرم افزار موضوع در مدت کوتاهی پس از راه اندازی. اما نه سازمان فاش دوم نقص تا بیش از یک ماه بعد. ناسا داگ Loverro گفت: به دلیل نبود فاش شد چرا که “ما نمی در نهایت داشتن یک ناهنجاری.”

“ما یک موضوع و سپس ما آن را ثابت” Loverro گفت. “این امر می شده اند بسیار دشوار است … به جلو بروید و حتی بحث ما امروز بدون داشتن مستقل بررسی تیم بازگشت و این نگاه کنید.”

بوئینگ در برنامه نگه دارید تا زمانی که تحقیقات کامل

Bridenstine گفت: “هنوز زود است که بدانید” آیا یا نه ناسا نیاز به بوئینگ به ازنو Starliner را uncrewed تست پرواز.

“این تصمیمی است که ساخته خواهد شد در آینده” Bridenstine گفت. “من فقط فکر نمی کنم ما به اندازه کافی اطلاعات در این نقطه است.”

چیلتون همچنین توضیح داد که بوئینگ جدول زمانی را در انتظار نگه داشته تا زمانی که تحقیقات به پایان رسید. تنها پس از بوئینگ فرآیندهای کسانی که نتایج این شرکت با ارائه یک برنامه جدید برای ناسا تایید چیلتون گفت.

بوئینگ در حال حاضر بودجه را کنار بگذارند اگر ناسا می کند و دیگر نیاز به تست پرواز. این شرکت نشان داد در طول سه ماهه چهارم نتایج on Jan. 29 که آن را در زمان $410 میلیون اتهام در مورد یکی دیگر از uncrewed پرواز تعیین می شود لازم است.

Bridenstine هنوز ابراز خوش بینی است که NASA Commercial Crew program خواهد رسیدن به هدف خود را از پرواز فضانوردان به فضا این سال است. اگر چه SpaceX نیز سال در حال توسعه خدمه آن اژدها کپسول شرکت اخیر موفق آزمون قرار می دهد و آن را در مسیر راه اندازی فضانوردان ناسا برای اولین بار در چند ماه آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>