بدن یافت می شود در جستجو برای از دست رفته Glee ستاره Naya Rivera

بدن یافت شده در کالیفرنیا دریاچه که در آن سابق Glee بازیگر نیا
ریورا رفت از دست رفته, پلیس می گویند.

33-year-old اعتقاد بر این است که غرق در دریاچه Piru شمال غربی لس آنجلس پس از او اجاره یک قایق با پسر جوان او را در روز شنبه ،

شهرستان ونتورا کلانتر, گفت بدن کشف شده در دریاچه در دوشنبه اما بلافاصله می گویند اگر آن را ریورا را اضافه کرد که “بازیابی در حال پیشرفت است” و آنها را به برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در دریاچه به زودی.

ریورا چهار ساله پسر Josey Hollis دورسی کشف شد به تنهایی در قایق در خواب و پوشیدن یک ژاکت زندگی در روز چهارشنبه بعد از ظهر.

او از محققان گفت: او و مادرش رفت و شنا و او را در قایق اما “او هرگز آن را به بیرون از آب” کلانتر گروهبان کوین _tenor گفت: در روز یکشنبه.

پسر کوچک را دیدم او مادر “ناپدید می شوند در زیر آب” Sgt _tenor گفت.

جستجو در تیم های پشم شویی شده اند دریاچه بزرگ پس از ریورا ناپدید شدن با غواصان و تیم ها با استفاده از سونار تجهیزات ادامه جستجو در روز دوشنبه.

پلیس تا به حال به درخواست طرفداران برای جستجوی بازیگر بدن گفت: تیم خود را “مجهز و بسیار آموزش دیده. ما نمی خواهیم که برای نجات شما”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>