اریک PIERMONT | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

فرانسه دهنده BNP Paribas گزارش کمی بهتر از حد انتظار سود آن در سه ماهه چهارم اما کمرنگ چشم انداز خود را برای سال پیش رو.

این گزارش درآمد خالص 1.84 میلیارد یورو (2 میلیارد دلار) در سه ماهه آخر سال 2019 در حالی که تحلیلگران پیش بینی کرده بود سود از 1.73 میلیارد یورو و با توجه به Refinitiv.

لارس Machenil رئیس امور مالی از BNP Paribas گفت: این بانک تا به حال نشان داد “نتایج جامد” با تمام بخش شاهد افزایش درآمد نسبت به سال قبل است. آن شرکت و نهادی واحد ثبت بالاترین رشد تا بیش از 30 درصد در سال است. این بانک در حال حاضر در نظر دارد به پرداخت 3.10 یورو در هر سهم سود نقدی.

بیشتر پس انداز

BNP Paribas در حال حاضر به این نتیجه رسیدند سه سال تحول طرح که هزینه 2.7 میلیارد یورو رسید. بانک گفت: اتمام این برنامه اجازه خواهد داد که آن را به صرفه جویی 0.7 میلیارد یورو در این سال در مقایسه با سال 2019.

این بانک فرانسوی نیز با اعتماد به نفس آن را تولید 1.5 میلیارد یورو صرفه جویی بیشتری در این سال از جمله حدود 500 میلیون یورو در فروش املاک و مستغلات. اما اشاره به برخی استثنایی هزینه ای در حدود 200 میلیون یورو شخص ساده و معصوم خود بازگشت ملموس حقوق صاحبان سهام نسبت (ROTE) برای سال 2020 به 10 درصد از 10.5 درصد.

در اینجا برخی از نکات برجسته برای سه ماهه چهارم:

  • درآمد آمار 11.3 میلیارد یورو برای سه ماهه در مقابل 10.2 میلیارد یورو از یک سال پیش.
  • CET 1 درجه رسیده 12.1%, در مقابل 12 درصد در سه ماهه قبلی است.
  • هزینه/نسبت درآمد کاهش یافته و 4.7 درصد نسبت به یک سال پیش.

‘نقطه اصلی تنش’

صحبت کردن با CNBC شارلوت نی بانک CFO گفت: در حال حاضر نرخ بهره پایین محیط زیست در منطقه یورو باقی می ماند و آن بزرگترین چالش است. “اگر شما نگاهی به وضعیت کلی که ما می بینیم در فرانسه وجود دارد که ذاتا یک کسب و کار خوب درایو” Machenil گفت: با وجود عمومی اخیر تنش بیش از رئیس جمهور امانوئل پاکسازی برنامه های برای تغییر فرانسوی سیستم بازنشستگی.

“نکته اصلی تنش نرخ بهره پایین و محیط زیست آن است که ما برای ادامه به آدرس,” او گفت:.

بانک مرکزی اروپا (ECB) معرفی منفی نرخ در سال 2014 در بازگشت از بحران بدهی. بانک مرکزی پس از آن نگه داشته و فوق العاده سست سیاست های پولی. بانک مرکزی اروپا در حال حاضر انجام یک بررسی استراتژیک با هدف ارزیابی آن ابزار و تورم آن هدف است.

“وجود دارد مقدار زیادی از نقدینگی که قفل شده است-در اروپا و پس از یکی به پیدا کردن یک راه برای اعزام به این, اما آن است که یک نی نی خیلی زود (به دانستن آنچه که بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا را انجام دهد)” Machenil گفت.

استراتژیک نقد و بررسی مجموعه است به آخرین تا پایان سال است. سهام از وام دهنده افزایش یافته است 21 درصد بیش از 12 ماه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de