اریک PIERMONT | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

BNP Paribas گزارش کاهش در درآمد خالص سه ماهه اول در روز سه شنبه آن را به عنوان هشدار داد coronavirus تا به حال سه “عمده اثرات منفی” در ترازنامه است.

فرانسه دهنده گزارش درآمد خالص از 1.3 میلیارد یورو ($1.42 میلیارد دلار) برای سه ماه اول سال 33 درصد از 1.9 میلیارد یورو از یک سال پیش با توجه به نتایج سه شنبه منتشر شد.

“سه ماهه اول خیلی خوب شروع کردند و سپس به سوی پایان آن نهفته Covid-19 به ویژه در اطراف سه جنبه نهفته است که نتیجه” لارس Machenil رئیس امور مالی از BNP Paribas گفت CNBC.

“یکی از اولین و البته یک گام تا در هزینه از خطر است. بنابراین ما به شدت هزینه های ما از خطر ابتلا به یک میلیارد و نیم و پس از آن دو وجود دارد یکی کردن حوادث در خط بالا,” او گفت: CNBC شارلوت نی.

بانک کنار 502 میلیون یورو به صورت بالقوه وام ضرر و زیان به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر در حال انجام. همچنین گزارش 184 میلیون از دست دادن درآمد از سود سهام محدودیت و 384 میلیون یورو کاهش در ارزش بازار است.

دیگر معیارهای کلیدی از آخرین سه ماهه شامل:

  • درآمد در آمد در 10.9 میلیارد یورو در مقابل 11.1 میلیارد سال پیش;
  • هزینه های عملیاتی بودند 8.2 میلیارد یورو در مقابل 8.5 میلیارد یورو از یک سال پیش;
  • CET 1 درجه افزایش به 12 درصد از 11.7% یک سال پیش.

درآمد در آن بین المللی خدمات مالی واحد کاهش یافت و بیش از 5 ٪ از یک سال پیش به عنوان کاهش اخیر در بازار سهام ارزیابی نهفته ارزش آن دارایی های تحت مدیریت.

اخیر نوسانات بازار نیز آمار بانک سهام و نخست خدمات کسب و کار. کاهش درآمد و به -87 میلیون یورو از 488 میلیون یورو از یک سال پیش.

در بازار داخلی فرانسه درآمد در کسب و کار خرده فروشی کاهش یافته است 4.4% از یک سال پیش. BNP Paribas موفق به نگه داشتن تقریبا 90% از شاخه های آن باز در ماه مارس با وجود بحران بهداشت و درمان.

چشم انداز

“بهبود تدریجی خواهد بود,” Machenil گفت CNBC نشان می دهد که اقتصاد بود بعید است به بازگشت به قبل از ویروس سطوح قبل از پایان سال است.

“ما در سناریوی بازگشت به سطح تولید ناخالص داخلی بود در سال 2019 را نمی توان قبل از سال 2022” او گفت: با اشاره به بازار.

BNP Paribas است و پیش بینی کاهش در درآمد خالص بین 15 و 20 درصد برای سال 2020 نسبت به سال 2019 با توجه به ادامه بحران اقتصادی و ارائه شده وجود تحولات جدید در این زمینه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر