BNP Paribas نام سهام آسیا به خرید در طول و پس از coronavirus شیوع

یک پسر امواج یک پرچم ملی به عنوان پدر خود را نگه می دارد او را و با استفاده از یک گوشی هوشمند با یک selfie stick برای گرفتن یک عکس هم با پوشیدن ماسک محافظ در مقابل پرتره از اواخر رهبر کمونیست مائو تسه تونگ (R back) در تیان آن من دروازه در پکن در تاریخ 23 ژانویه سال 2020 است.

نیکولاس Asfouri | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

جهانی گسترش این کروناویروس جدید نشان داده است, نشانه های کمی از مصاحبه با چند تن از تحلیلگران هشدار داد که ضربه به اقتصاد در سراسر جهان می تواند شدید تر از آنچه که در حال حاضر انتظار می رود.

“اعتقاد ما آن است که خیلی زود به تماس پایان دادن به آشفتگی بازار ناشی از COVID-19 شیوع” تحلیلگران از BNP Paribas فرانسه بزرگترین بانک نوشت: در یک جمعه گزارش. جدید coronavirus اعتقاد به اولین آمده از چین در شهر ووهان در استان هوبی بود به تازگی نام COVID-19 توسط سازمان بهداشت جهانی است.

این بانک گفت که در حالی که “میزان واقعی استرس در اقتصاد چین است که فقط شروع به ظهور” درجه که چین از لحاظ اقتصادی مرتبط با بقیه آسیا به این معنی است که “تمام بازارهای آسیایی می تواند رنج می برند — برخی بیشتر و برخی کمتر.”

بخش هایی مانند سفر و گردشگری, مصرف اختیاری و تولیدی که وابسته به تولید ورودی از چین بودند “آشکار بازنده” از coronavirus بیماری که به گفته تحلیلگران در گزارش.

اما این بدان معنی نیست که سرمایه گذاران باید به جلوگیری از خرید سهام آسیا در حال حاضر.

‘امن’ بخش و سهام برای خرید در حال حاضر

همانطور که بیشتر مصرف کنندگان را انتخاب کنید به ماندن در خانه, خرده فروشی آنلاین بازیکنان به نفع ایستاده گفت: BNP Paribas.

علاوه بر این برخی از اقتصادهای آسیایی هستند کمتر در معرض پتانسیل اقتصادی خرید اینترنتی در چین — که باعث می شود آنها را امن بازار برای سرمایه گذاری در حال حاضر تحلیلگران گفت:, و اضافه کرد که “هند اولین کسی که به ذهن می آید.”

در اینجا بخش و سهام که BNP Paribas شناسایی به عنوان امن برای سرمایه گذاری در شرکت:

بخش ها و سهام برای خرید در دوران بهبودی

زمانی که نگرانی های اطراف COVID-19 سهولت برخی از بخش های بسیاری نهفته شیوع بیماری می تواند گزاف گویی به شدت با توجه به بانک.

“ما انتظار داریم که مصرف چین به بهبود سرعت در حال. گردشگری ممکن است به عنوان تغییرات در رفتار مصرف کننده, به خصوص که در آن چنین رفتاری می تواند به طور بالقوه در معرض یکی به عفونت می تواند خیلی بیشتر طول کشیده بیرون” که به گفته تحلیلگران.

آنها اضافه شده است که به عنوان تولید کنندگان در چین از سرگیری عملیات نگرانی در مورد خروجی اختلال خواهد “به سرعت در حال کاهش دهد.” این خبر خوبی برای اقتصاد منطقه ای و شرکت هایی که ارتباط تنگاتنگی با چین تولید آنها گفت.

این بخش و سهام که BNP Paribas گفت می تواند گزاف گویی:

BNP گزارش منتشر شده در روز جمعه قبل از کره جنوبی مطرح هشدار در مورد این بیماری به بالاترین سطح خود در آخر هفته. تعداد موارد در صبح روز جمعه بود 204 — آن سه برابر شده و به 763 روز دوشنبه صبح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>