جدید Pininfarina آبگرم باتیستا لوکس hypercar نشسته بر روی صفحه نمایش در روز افتتاح 89 Geneva International Motor Show در ژنو سوئیس در شنبه 5 مارس 2019.

رادیو فردا | رادیو فردا | گتی ایماژ

بی ام و و پورشه و بنتلی در حال debuting خود داغترین اتومبیل های جدید آنلاین پس از برگزارکنندگان Geneva International Motor Show لغو 11-روز مجموعه رویداد برای شروع پنج شنبه بیش از شیوع کروناویروس که به سرعت گسترش در سراسر جهان است.

خودروسازان با استفاده از خودرو را نشان می دهد در سراسر جهان برای پرده برداری از محصولات جدید و تولید توجه برای شرکت ها و وسایل نقلیه. ژنو نشان می دهد به طور سنتی catered به لوکس و مارک های برتر و supercars.

“این می آید به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در پاسخ به کروناویروس اپیدمی مواج در اروپا و در حال حاضر در سوئیس” موریس Turrettini رئیس هیئت مدیره اجرا می شود که این خودرو ژنو نشان می دهد گفت: در یک ویدیو ارسال شده در وب سایت سازمان.

BMW مدیر عامل الیور Zipse خواهد livestream یک کنفرانس مطبوعاتی برای اولین جهانی از یک مفهوم جدید خودرو به نام BMW مفهوم i4 در 2:15 p. m. و در روز سه شنبه —زمان اصلی از کنفرانس مطبوعاتی در نشان می دهد این شرکت گفت: در انتشار جمعه.

“در حالی که ما قطعا درک این تصمیم ما نیز تاسف است که نمایشگاه نمی گیرد به طور معمول” اولی گفت: در یک نسخه.

بنتلی همچنین برنامه ای برای پخش یک کنفرانس مطبوعاتی آنلاین, با این حال بارگذاری-لوکس خودروساز است که هنوز هم کار بر روی زمان بندی و تدارکات.

“بنتلی استقبال از تصمیم ژنو شورای دولتی به لغو این سال را به ژنو موتور نمایش” این شرکت گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “این یک تصمیم در جهت منافع ایمنی و بهداشت از همه شرکت کنندگان و همکاران.”

پورشه به گفته یک سخنگوی همچنین قصد دارد برای میزبانی یک کنفرانس مطبوعاتی آنلاین شنبه به پرده گل سرسبد جدید سری 911. آئودی و مرسدس بنز انتظار می رود به livestream خودرو unveilings و همچنین با توجه به انتخاب.

فیات کرایسلر با توجه به یک ایمیل فرستاده بیانیه است “بررسی راه های جایگزین برای تحویل خودرو راه اندازی شد که برنامه ریزی شده برای نشان دادن.” این شرکت انتظار می رود به پرده جدید تمام برقی در ماشین از آن فیات با نام تجاری.

“در حالی که مایه تاسف است, ایمنی کارکنان رسانه ها و نشان دادن سازمان به سابقه” فیات کرایسلر گفت.

دیگر خودروسازان برنامه ریزی شده به پرده وسایل نقلیه در 67 کنفرانس های مطبوعاتی برنامه ریزی شده در طول نمایش بلافاصله پاسخ به لغو.

ژنو نشان می دهد خودکار لغو شد پس از سوئیس جمعه اعلام کرد که آن را منع رویدادهای انتظار می رود به منظور جلب بیش از 1000 نفر برای جلوگیری از COVID-19 اپیدمی از گسترش.

“ما تاسف از این وضعیت اما سلامت و از همه شرکت کنندگان ما است و ما غرفه داران’ اولویت” Turrettini گفت. “این یک مورد نیروی majeure و فوق العاده ضرر برای تولید کنندگان که سرمایه گذاری انبوه در حضور خود در ژنو است. ما متقاعد شده است که آنها را درک خواهد کرد که این تصمیم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de