آبی منشاء تولید تسهیلات در کیپ کاناورال فلوریدا.

مایکل Sheetz | CNBC

جف بزوس فضایی شرکت Blue Origin گفت: نیروی کار خود را در روز جمعه که آن را نمی خواهد تخمگذار کردن کارکنان در طول coronavirus بحران و به جای آن قصد دارد برای ادامه استخدام.

Blue Origin مدیریت, به نقل آستانه روز پنج شنبه عنوان کرد و گفت: کارگران در تگزاس ممکن است “از دست دادن شغل خود و … به دلیل اقدامات ما” اگر کارکنان در واشنگتن حاضر به سفر به کمک انجام تست اندازی شرکت گردشگری فضایی موشک جدید شپرد.

امکان راه اندازی در آوریل 10 در نظر گرفته شد که این شرکت معاف از اقامت در خانه سفارشات با توجه به پنتاگون اعلام Blue Origin “ماموریت ضروری” به دلیل امنیت ملی قرارداد.

“چه اتفاقی می افتد به تکنسین های پایین وجود دارد که کار وسیله ای که دیگر پس از آن که شغل ؟” آبی منشاء مدیر ارشد گفت: با توجه به آستانه.

اما مدیر عامل شرکت باب اسمیت گفت: روز جمعه در یک ایمیل دیده می شود توسط CNBC که این شرکت نمی خواهد اجازه دادن به کارکنان جدید اگر شپرد پرواز بعدی به تعویق افتاد.

“آبی منشاء منحصر به فرد است و در یک موقعیت بسیار خوش شانس. ما نمی خواهد داشتن اخراج اما در واقع ما خواهد بود و استخدام. ما نمی خواهد در ساخت بودجه حقوق و دستمزد و یا کاهش سود در این بحران بر اساس” اسمیت نوشت: در ایمیل.

بزوس, شرکت, موسس قبلا گفت که او به فروش می رساند حدود 1 میلیارد دلار از آمازون سهام در هر سال به صندوق Blue Origin – اگر چه او به تازگی نقد از حدود 4.1 میلیارد دلار نشان می دهد که سالانه مقدار افزایش یافته است. Blue Origin تا به حال حدود 2500 کارکنان در پایان سال گذشته و برنامه های رشد است که نیروی کار در مجموع یک سوم این سال است.

Blue Origin جدید شپرد تقویت کننده موشک زمین پس از آن یازدهم موفق میشن.

Blue Origin

اسمیت که در این ایمیل که در حالی که این شرکت تا به حال می خواستم به راه اندازی جدید شپرد در اواخر ژانویه یا اوایل فوریه به سرعت در حال توسعه بحران به معنی آبی مبدا است و دیگر هدف قرار دادن یک تاریخ راه اندازی. اسمیت گفت: قبلا که جدید شپرد نیاز به حدود سه یا چهار پرواز آزمایشی قبل از آن حمله مردم.

“ما هنوز در حال کار از طریق تست و پرواز منطق” اسمیت گفت. “ما به طور معمول در حال انجام همان رویکرد روشمند به پرواز جدید شپرد و تنها پرواز هنگامی که ما می دانیم آن را امن است.”

این شرکت تسهیلات در غرب تگزاس همچنان به کار اسمیت اضافه شده در ایمیل به عنوان آن را نیز تقریبا روزانه آزمایش آن بود-3 و 4 موتور موشک. اما در علاوه بر این به دیگر محدودیت های مسافرتی آبی مبدا است “به حداقل رساندن تعداد زیادی از مردم” مورد نیاز برای سفر به مرکز اسمیت گفت.

جزئیات آستانه را گزارش کامل در اینجا.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im