بلومبرگ ارائه می دهد برای آزادی زنان از 3 عدم افشای توافق نامه پس از وارن کباب او

دموکرات آمریکا نامزد ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ آدرس یک کنفرانس خبری پس از راه اندازی خود را پیشنهاد ریاست جمهوری در نورفولک ویرجینیا, ایالات متحده, نوامبر 25, 2019.

جاشوا رابرتز | ایسنا

دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی مایک بلومبرگ در روز جمعه ارائه شده برای آزادی زنان از سه عدم افشای توافق نامه با شرکت رسانه اگر آنها می خواستند یک حرکت آمد که بعد از دو روز او را به آتش کشیدند در یک بحث توسط سناتور. الیزابت وارن بیش از عمل خود را از استفاده از چنین معاملات.

بلومبرگ همچنین گفت که در آینده شرکت خود را دیگر نمی خواهد ارائه NDAs “برای حل و فصل ادعای آزار و اذیت جنسی یا سوء رفتن به جلو است.”

در بیانیه ای در مبارزات انتخاباتی خود سایت بلومبرگ گفت که او پیشنهاد آزادی از NDAs است برای زنان که شکایت کرده بود “در مورد نظرات آنها گفت: من تا به حال ساخته شده است.”

بیانیه خود را به آدرس نیست این سوال که چرا او ارائه نمی, به آزادی هر فرد دیگری که امضا عدم افشای توافق با بلومبرگ LP از چنین یک پیمان.

“من می خواهم شرکت به یک مدل برای زنان به دنبال فرصت و پشتیبانی در حرفه خود” بلومبرگ گفت.

سابق شهردار نیویورک بود لعنتی توسط دموکرات ماساچوست وارن در چهار شنبه مناظره ریاست جمهوری در لاس وگاس برای استفاده خود را از NDAs خود امتناع آزادی زنان از آنها و خود را متهم به تاریخچه نفت خام نظرات در مورد زنان است.

بلومبرگ در بیانیه خود روز شنبه همچنین گفت که او خواسته است منابع انسانی کارگران در شرکت خود را “برای مشورت با کارشناسان که من خودم انجام داده اند در روزهای اخیر و بررسی و اصلاح سیاست های ما در صورت لزوم با توجه به دستمزد برابر و ارتقاء آزار و اذیت و تبعیض و دیگر ابزارهای قانونی که در جلوگیری از تغییر فرهنگی است.”

مبارزات انتخاباتی و بلومبرگ LP تا به حال هیچ اظهار نظر فوری در هنگام تماس توسط CNBC.

تعدادی از زنانی که شکایت بلومبرگ شرکت کرده اند شرح داده شده در آن اقدامات قانونی نظرات او گفته شده.

یکی از زنان Sekkio ساکایی پادگان ادعا کرد که زمانی که او گفت: بلومبرگ که او باردار بود او کنایه آمیز “کشتن آن” و سپس گفت: “بسیار خوب! شماره 16!,” با اشاره به تعدادی از زنان در این شرکت بودند که هر دو نیز باردار و یا در مرخصی زایمان. ایسنا سخنگوی, گفت واشنگتن پست او هرگز این اظهارات اما بلومبرگ آیا رسیدن به حل و فصل مالی با پادگان بود که محرمانه است.

زن دیگری این پست که در آن داستان در هفته گذشته شکایت کرد بلومبرگ در سال 1996 این ادعا که او و دیگران در شرکت های درگیر در یک الگوی از نظر جنسی تحقیر آمیز از زنان و بلومبرگ گفته بود همه چیز در مورد کارگران مانند “من می خواهم به انجام است که تکه ای از گوشت.” طرح دعوی در دادگاه بود و بعد را رد کرد و پس از آن زن را وکیل بنا به گزارش موفق به ملاقات با یک مهلت پر کردن.

در روز چهارشنبه بحث در زمانی که وارن به نام به حال در بلومبرگ به انتشار کارکنان زن از NDAs او گفت: “ما یک تعداد بسیار کمی از عدم اطلاع توافق.”

وارن پس از آن pounced “چگونه بسیاری از است؟”

بلومبرگ گفت: “اجازه دهید من به پایان برسد.”

“هیچ یک از آنها من را متهم به انجام هر چیزی به غیر از – شاید آنها نمی مانند یک شوخی به من گفت:,” بلومبرگ گفت: به حسرت از مخاطبان است.

وارن قبلا در بحث نیش زده فوق العاده و سرشار از مهر بود که در ساخت اولین حضور خود را در یک دموکرات ریاست جمهوری بحث پس از صرف صدها میلیون دلار در تبلیغات و دیگر تلاش های خود را افزایش دهد جدول رده بندی در پای صندوقهای رای است.

“من می خواهم به بحث در مورد که ما که هستیم در حال اجرا را در برابر” وارن گفت.

“یک میلیاردر که تماس زنان چاق, تخت’ و ‘اسب-مواجه شده است.’ و من نه صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من صحبت کردن در مورد شهردار بلومبرگ.”

در بیانیه خود توصیه بلومبرگ گفت: “من تا به حال این شرکت را بیش از خود را ضبط و آنها را شناسایی کرده ایم 3 NDAs که ما امضا بیش از گذشته 30 سال به علاوه با زنان برای رسیدگی به شکایات در مورد نظرات آنها گفت: من تا به حال ساخته شده است.”

“اگر هر یک از آنها می خواهید منتشر شود از خود NDA به طوری که آنها می توانید صحبت کنید در مورد کسانی که اتهامات آنها باید با شرکت تماس بگیرید و آنها خواهید بود با توجه به انتشار” او گفت:.

“من انجام داده ام بسیاری از تأمل در این موضوع طی چند روز گذشته و من تصمیم گرفتم که تا زمانی که من در حال اجرا شرکت ما موفق به ارائه موافقت نامه های محرمانه برای حل و فصل ادعای آزار و اذیت جنسی یا سوء رفتن به جلو” بلومبرگ گفت.

“من تشخیص می دهم که NDAs به خصوص زمانی که آنها استفاده می شود در زمینه آزار و اذیت جنسی و تجاوز جنسی و ترویج فرهنگ سکوت در محل کار و کمک به فرهنگ زنان احساس نمی امن و یا پشتیبانی,” او گفت:.

“ضروری است که زمانی که مشکلات رخ می دهد محل کار نه تنها آدرس خاص حوادث فرهنگ و شیوه های است که منجر به آن حوادث است. و پس از آن رهبران باید عمل کنند.”

گزارش اضافی توسط Kevin Breuninger و برایان شوارتز

این اخبار در داستان است. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>