‘خون در دست خود’: Khashoggi را مشکوک قاتلان در بریتانیا تحریم لیست

چهل و هفت نفر – از جمله کسانی که مشکوک به درگیر شده اند در مرگ و میر ناشی از عربستان یک روزنامه نگار و یک حسابرس – گنجانده شده اند در انگلستان تحریم های لیست.

در زیر جدید انگلستان تنها رژیم آن دسته از افراد برای اولین بار تعیین شده برای تحریم ها از جمله ممنوعیت سفر و مسدود ساختن دارایی ها.

آنها عبارتند از:

  • 20 اتباع عربستان درگیر در مرگ روزنامه نگار جمال Khashoggi;
  • 25 اتباع روسی که در بدرفتاری و مرگ حسابرس سرگئی Magnitsky که کشف فساد گسترده;
  • دو مقام عالی رتبه میانمار ژنرال درگیر در خشونت علیه Rohingya مردم و دیگر اقلیت های قومی.

دو سازمان های درگیر در کار اجباری شکنجه و قتل در کره شمالی gulags اند نیز ذکر شده است.

بیشتر تحریم ها انتظار می رود anounced در ماه های آینده.

اعلام پست جدید-مبارزه با تروریسم در اروپا رژیم تحریم ها به نمایندگان مجلس, وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: مجلس عوام: “امروز این دولت و این مجلس می فرستد یک پیام بسیار روشنی به نمایندگی از مردم است.

“کسانی که با خون خود به دست اراذل و اوباش از هوازن و این مرید از دیکتاتورها را نمی خواهد به والس به این کشور به خرید ملک در جاده کینگ به انجام خرید کریسمس خود را در Knightsbridge یا رک و پوست کنده به سیفون پول کثیف انگلیسی از طریق بانک ها یا سایر موسسات مالی.”

بیشتر از دومینیک Raab

او گفت: این اقدامات که به اجرا در آمده است بلافاصله شدند “فقط آخرین گام بعدی به جلو در مبارزه علیه مصونیت از مجازات برای بدترین موارد نقض حقوق بشر”.

آقای Raab همچنین هشدار داد که سازمان یافته و مجرمان را “نه قادر به شستن خون خود را پول در این کشور”.

این اولین بار است که بریتانیا تحریم افراد و یا اشخاص برای نقض حقوق بشر و نقض حقوق بشر تحت یک انگلستان تنها رژیم است.

جدید خودمختار رژیم اجازه خواهد داد که بریتانیا به کار به طور مستقل با متحدان از جمله آمریکا, کانادا, استرالیا و اتحادیه اروپا.

“همانطور که ما ایجاد یک جدید پویا چشم انداز واقعا جهانی بریتانیا این دولت کاملا متعهد به انگلستان بودن حتی قوی تر از نیروی خوب در جهان” آقای Raab گفت.

آقای Khashoggi یک منتقد رژیم سعودی شد murded داخل کنسولگری عربستان در استانبول در ماه اکتبر 2018.

مرگ او به ارمغان آورد محکومیت بین المللی برای عربستان سعودی شاهزاده محمد بن سلمان بود که متهم را به صدور دستور قتل.

با این حال او از این رد و سرزنش مرگ روزنامه نگار در یک سرکش عملیات توسط یک تیم از عوامل است.

آقای Magnitsky کشف مقیاس بزرگ تقلب مالیاتی در روسیه و در زندان درگذشت پس از ارائه شواهد علیه مقامات فاسد.

او با آشنایی خود با نام به ما “Magnitsky عمل” که تحمیل تحریم ها بر حقوق بشر معتادان است.

آقای Raab پرداخت ادای احترام به آقای Magnitsky و گفت: نمایندگان مجلس که حسابرس, همسر, ناتالیا و پسر نیکیتا شد تماشای عوام دادرسی از وزارت امور خارجه.

وزیر امور خارجه به دلیل دیدار با آقای Magnitsky خانواده و همچنین به عنوان همکارش لایحه Browder, بعد از آن در روز دوشنبه است.

ویژه خارجی واحد اداری را در نظر بگیرید با استفاده از آینده تحریم ها که آقای Raab گفت: نمایندگان مجلس کاری بود که در حال حاضر آغاز شده است.

ارشد محافظه کار نمایندگان مجلس فشار برای اقدام در چین تحت رژیم جدید با تام Tugendhat – صندلی عوام کمیته امور خارجی گفتن آقای Raab وجود داشته است “قابل توجه سکوت در مورد نقض حقوق بشر در چین”.

“وجود دارد هیچ عنوان در عین حال اعلام کرد هر گونه تحریم کسانی هستند که یا بهره برداری و یا سوء استفاده از اویغوری اقلیت ها در سین کیانگ یا سرکوب فعالان دموکراسی در هنگ کنگ,” او گفت:.

سابق و رهبر حزب محافظه آقا ایان دانکن اسمیت به نام برای هنگ کنگ اجرایی کری لام قرار داده شده در لیست تحریم.

کار را به سایه وزیر امور خارجه لیزا Nandy گفت: انگلستان بوده است “پناهگاه” به کسانی که با استفاده از فساد و شکنجه و قتل به بیشتر خود را به پایان می رسد.

“امروز من امید می فرستد یک پیام قوی است که بریتانیا است نه خود خانه و پول کثیف نیست, خوش آمدید, اینجا,” او گفت: نمایندگان مجلس است.

کیت آلن, مدیر عفو بین الملل در بریتانیا گفت: “ما به شدت به حمایت از تلاش های بیشتری به ارمغان بیاورد حقوق بشر معتادان به عدالت وجود دارد اما این خطر با یک رویکرد یک جانبه که تحریم ها می تواند انتخابی اعمال شده توسط بریتانیا برای آنچه اساسا به دلایل سیاسی.

“آن است که به مراتب بهتر از یک پیوست-تا چند جانبه رویکرد کار را از طریق سازمان ملل یا اتحادیه اروپا به عنوان مثال.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>