تا چهار اینچ از برف است و انتظار می رود در بخش هایی از بریتانیا هفته آینده به عنوان طوفان Ciara به ارمغان می آورد شرایط بلیزارد به انگلستان در این آخر هفته.

به نام روز چهارشنبه کم فشار سیستم در حال حاضر در حال توسعه در شمال اقیانوس اطلس و سر به سمت شرق کشور طی روزهای آینده.

این ملاقات در دفتر صادر کرده است آب و هوا هشدارهای بیش از چهار روز از روز شنبه وجود دارد و می تواند gusts تا 80mph در مناطق ساحلی و در معرض مکان.

در شنبه بادهای قوی در حال انتظار برای ایرلند شمالی و اسکاتلند و شمال انگلستان که می تواند باعث برخی از تاخیر سفر در جاده ها و راه آهن و تاثیر خدمات کشتی.

Saturday 1200
تصویر: بادهای قوی انتظار می رود در روز شنبه

باران سنگین است که پیش بینی برای کل انگلستان روز شنبه با جاری شدن سیل از خانه و کسب و کار به احتمال زیاد و اسپری در جاده ها می تواند سفر دیگر.

شمال را تحمل فشار از آب و هوای بد با یک هشدار است که بادهای قوی می تواند باعث خطر به زندگی از پرواز باقی مانده مانند کاشی های دمیده از پشت بام.

Sunday 1200
تصویر: سنگین باران پیش بینی شده است برای بسیاری از انگلستان در روز یکشنبه و شمال را نیز به صورت بادهای قوی

این ملاقات نیز می گوید: برخی از جاده ها و پل ها ممکن است نزدیک وجود دارد می تواند کاهش قدرت و پتانسیل آسیب یا خطر به زندگی از امواج بزرگ و ساحل ماده پرتاب بر روی دریا جبهه و جاده ساحلی و خواص.

بیشتر از انگلستان

آسمان را آب و تولید کریستوفر انگلستان می گوید طوفان Ciara به ارمغان خواهد آورد “به طور بالقوه مخرب gales شدید gales یا طوفان نیروی باد در طول تعطیلات آخر هفته و سپس آن را به نوبه خود سرد با توفانی و به طور فزاینده ای زمستانی دوش در حال حرکت به شمال و غرب است.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

وی افزود: “وجود خواهد داشت برخی از برف کاملا سطح پایین در شمال, در حالی که بین دو و چهار اینچ (5-10cm) به احتمال زیاد بیش از شمال غربی تپه ها عمدتا بیش از حدود 300m.

“با بادها هنوز gusting به بیش از 50mph وجود دارد می تواند شرایط بلیزارد در زمان و دست خوش پیشامد میشه دروغ برف.”

پايتخت هشدار برای بارش باران و برف در شمال ایرلند و اسکاتلند بین نیمه شب سه شنبه تا ظهر روز جمعه.

Strong winds and snow is forecast for Scotland and Northern Ireland on Monday and Tuesday
تصویر: بادهای قوی و بارش برف پیش بینی شده است برای اسکاتلند و ایرلند شمالی در روز دوشنبه و سه شنبه

آنها می گویند وجود دارد احتمال سفر تاخیر در جاده ها با برخی از رشته وسایل نقلیه و مسافران همراه با تاخیر و یا لغو راه آهن و مسافرت هوایی و کاهش قدرت نیز ممکن است.

تاخیر برای بالا طرفه وسایل نقلیه در معرض راه ها و پل ها نیز به احتمال زیاد.

طوفان Ciara سوم به نام طوفان از 2019/20 فصل زمستان و زیر طوفان Atiyahکه آمار بین 8-9 دسامبر و طوفان برندانآورده است باد و باران به این کشور در اواسط ژانویه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im